€99+99 Žilina Cup - €30.000 GTD

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: €99+99 Žilina Cup - €30.000 GTD

Odoslaťod DevilMayCry 18 Máj 2015 11:55

fekalm napísal:veru tak ... lepšie by bolo, keby kluby stále doplácali do garancií a nevyzbierali by ani na náklady
potom bude takýchto turnajov iste len pribúdať

Lepsie by bolo keby kluby nerobili z hracov debilov. Absolutne nemam problem s tym aby si klub bral nejake fee, ved to je standard. Buy-in dam 100 + 10 a je jasne ze kolko ide na gtd ciastku a kolko pre klub. Ale ked dam raz garant 30k tak aj vyplatim 30k. To je take tazke ? Toto vsetko su len trapne marketingove tahy niektorych slovenskych "pro" klubov. 30k garant znie jednoducho lepsie ako 25,5k GTD.
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: €99+99 Žilina Cup - €30.000 GTD

Odoslaťod aNdr3Jo 18 Máj 2015 12:34

DevilMayCry napísal:
fekalm napísal:veru tak ... lepšie by bolo, keby kluby stále doplácali do garancií a nevyzbierali by ani na náklady
potom bude takýchto turnajov iste len pribúdať

Lepsie by bolo keby kluby nerobili z hracov debilov. Absolutne nemam problem s tym aby si klub bral nejake fee, ved to je standard. Buy-in dam 100 + 10 a je jasne ze kolko ide na gtd ciastku a kolko pre klub. Ale ked dam raz garant 30k tak aj vyplatim 30k. To je take tazke ? Toto vsetko su len trapne marketingove tahy niektorych slovenskych "pro" klubov. 30k garant znie jednoducho lepsie ako 25,5k GTD.


pockaj pockaj kamosko, nebudeme porovnavat jabuka s hruskama a porovnavat bluff s ostatnymi pokrovymi klubmi na SVK.

V prvej ti davam ciastocne za pravdu s fiickom, ale zatahovat do toho GTD s vyplatenim v pripade bluffu mi hovori iba tom, ze si tam asi nikdy nebol, kedze cela siet bluff pokrovych klubov na SVK vyplaca cely GTD :angel:
aNdr3Jo
 
Príspevky: 165
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 113 krát/39 krát
Karma: 7

Re: €99+99 Žilina Cup - €30.000 GTD

Odoslaťod aNdr3Jo 18 Máj 2015 12:52

WNT napísal:
fekalm napísal:
WNT napísal:vyzbierali 38k a rozdelili 33k....15% si nechal klub...trošku lol lebo myslím že aj 10% by bohate pokrylo ich výdavkya niečo by ostalo aj do plusu a na cg to bohate dohnali...určite zarobili viac ako výherca turnaja :D

veru tak ... lepšie by bolo, keby kluby stále doplácali do garancií a nevyzbierali by ani na náklady
potom bude takýchto turnajov iste len pribúdať

do ktorého velkého turnaja nad 10k ste doplácali???Myslím konkrétne bluff....ani do jedného...


nemusime lovit v dalekej historii... :o

http://www.pokerportal.info/zivy-poker/in ... ha-za-5300
aNdr3Jo
 
Príspevky: 165
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 113 krát/39 krát
Karma: 7

Re: €99+99 Žilina Cup - €30.000 GTD

Odoslaťod fekalm 18 Máj 2015 15:39

DevilMayCry napísal:
fekalm napísal:veru tak ... lepšie by bolo, keby kluby stále doplácali do garancií a nevyzbierali by ani na náklady
potom bude takýchto turnajov iste len pribúdať

Lepsie by bolo keby kluby nerobili z hracov debilov. Absolutne nemam problem s tym aby si klub bral nejake fee, ved to je standard. Buy-in dam 100 + 10 a je jasne ze kolko ide na gtd ciastku a kolko pre klub. Ale ked dam raz garant 30k tak aj vyplatim 30k. To je take tazke ? Toto vsetko su len trapne marketingove tahy niektorych slovenskych "pro" klubov. 30k garant znie jednoducho lepsie ako 25,5k GTD.


plne s tebou súhlasím
garantovať by kluby mali vždy prizepool a nie nezmyselny moneypool!
do extrému pritiahnutý príklad - na letačiku bude svietiť €100,000 GTD a na cenách vyplatí €1,000... a potom sa ohradí, že si 99% strháva na chod klubu, staff a rôzne ligy :/
fekalm
 
Príspevky: 161
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 10 krát/15 krát
Karma: 4

Re: €99+99 Žilina Cup - €30.000 GTD

Odoslaťod WNT 19 Máj 2015 02:30

som hral ten turnaj a uslo mi ze sa doplacalo...sry...oki 950...sedel som potom aj na cashke a len na nasom stole sa to urcite vyzbieralo :D oki ja chapem ze treba zarabat ved to nerobia z dobrocinosti ale tak ako napisal devil....aby to bolo transparentne...nie že 2 hodiny po ukončení rebuy faze ešte nieje zverejnena vyplatna štruktura tak ako to bolo teraz.... :gl: ako fakt je ten ze bluff vyplati vždy gtd
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 28 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!