Ivan Demidov: „Nedostal som nič z mojej $5.8 miliónovej výhry na WSOP“

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Ivan Demidov: „Nedostal som nič z mojej $5.8 miliónovej výhry na WSOP“

Odoslaťod admin 28 Máj 2015 15:57

Diskusia k článku: Ivan Demidov: „Nedostal som nič z mojej $5.8 miliónovej výhry na WSOP“

Určite nie je príjemné, keď musíte odovzdať určité percentá na daniach zo životnej výhry na finálovom stole World Series of Poker Main Eventu. Ako by ste sa však cítili, keby ste neuvideli zo svojej tučnej výhry ani cent?


Rozprávať by o tom vedel Ivan Demidov z Ruska, ktorý dokázal v roku 2008 skončiť na druhom mieste na WSOP Main Evente za $5,800,000, keď ho porazil vo finálovom heads-upe Peter Eastgate, ktorý si prišiel na $9 miliónov.



Demidov neskôr v roku 2009 poukázal na to, že má problémy so svojim backerom, ale rozsah týchto komplikácií nebol známy až do nedávnej doby, keď poskytol rozhovor pre All-In magazín:

„Druhé miesto úplne zmenilo môj život, ale nie preto, že by som vyhral peniaze, keďže som žiadne nedostal. Je to dlhý príbeh, ale v podstate mi môj backer nevyplatil ani cent a nedostal som nič z mojej $5.8 miliónovej výhry na WSOP.“

Demidov tiež vyhral $600,000 o rok neskôr na finálovom stole WSOPE Main Eventu, pričom toto číslo tiež spadalo pod rovnakú dohodu s backerom. Demidov sa v roku 2007 snažil presadiť v online pokri a zaujal high stakes hráča z Ruska, s ktorým uzavrel dohodu. Neznámy backer platil za Demidova všetky výdavky, pričom na jeho konto putovalo 80% z výhier Demidova. Určite to nebol práve najvýhodnejší deal pre Demidova, ktorý však povedal, že v Rusku buď zoberiete takýto deal alebo...

Celý článok => Ivan Demidov: „Nedostal som nič z mojej $5.8 miliónovej výhry na WSOP“
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Ivan Demidov: „Nedostal som nič z mojej $5.8 miliónovej výhr

Odoslaťod TomMolivan 28 Máj 2015 18:16

"Neznámy backer platil za Demidova všetky výdavky, pričom na jeho konto putovalo 80% z výhier Demidova. Určite to nebol práve najvýhodnejší deal pre Demidova"

Čo na tom deale nie je v poriadku? :)
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Ivan Demidov: „Nedostal som nič z mojej $5.8 miliónovej výhr

Odoslaťod nrbanz 29 Máj 2015 09:49

Niekto proste preberá príspevky z iných servrov bez toho , aby sa nad tým čo uverejní aj trošku zamyslel.....
nrbanz
 
Príspevky: 123
Založený: Sep 2012
Poďakoval/li: 16 krát/11 krát
Karma: -20

Re: Ivan Demidov: „Nedostal som nič z mojej $5.8 miliónovej výhr

Odoslaťod WNT 29 Máj 2015 18:44

mna akurat zarazilo ze nedostal skoro nic ved 20%z 5,8 je skoro 1,2mega.....ja by som take skoro nic chcel tiez :D
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Ivan Demidov: „Nedostal som nič z mojej $5.8 miliónovej výhr

Odoslaťod sudden 31 Máj 2015 16:50

To nedava ziadny zmysel.. Vsak ked vyhra niekde peniaze tak tie peniaze vyplatia jemu a on z toho vyplati backera. Nechapem ako sa mu mohlo podarit, ze backer nevyplatil jeho :)
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Ivan Demidov: „Nedostal som nič z mojej $5.8 miliónovej výhr

Odoslaťod TomMolivan 31 Máj 2015 17:40

sudden napísal:To nedava ziadny zmysel.. Vsak ked vyhra niekde peniaze tak tie peniaze vyplatia jemu a on z toho vyplati backera. Nechapem ako sa mu mohlo podarit, ze backer nevyplatil jeho :)


In Soviet Russia...
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Ivan Demidov: „Nedostal som nič z mojej $5.8 miliónovej výhr

Odoslaťod sudden 01 Jún 2015 21:17

Nj ked mu vypocitali vypalne 120% z vyhratej sumy tak mozno skusil vymysliet takuto story, ze vlastne ziadne peniaze nedostal :D
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Ivan Demidov: „Nedostal som nič z mojej $5.8 miliónovej výhr

Odoslaťod palo1973 01 Jún 2015 22:00

sudden napísal:Nj ked mu vypocitali vypalne 120% z vyhratej sumy tak mozno skusil vymysliet takuto story, ze vlastne ziadne peniaze nedostal :D


tak ak mu to raz vypocitali tak je jedno ci nieco dostal alebo nie
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!