Kartové hry: umenie alebo náhoda?

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Kartové hry: umenie alebo náhoda?

Odoslaťod admin 24 Júl 2007 12:04

Diskusia k článku: Kartové hry: umenie alebo náhoda?

Kartové hry sú vo všeobecnosti považované za náhodné respektíve riskantné hry. Pri hrách ktoré sú známe pod menami: Sedma, Ďuro, ale predovšetkým Poker by som sa k tomuto označeniu ani zďaleka neprikláňal. V článku si povieme prečo. V týchto hrách ide totiž aj o pamäť, počítanie kariet, pravdepodobnosť, taktiku, prečítanie protihráčov, atď. Sme taktiež zvedaví na váš názor, ktorý nám môžete povedať v našej diskusii a to po kliknutí sem.V prvom rade označíme hry, ktoré považujeme vyložene za hazardné a náhodné. Odporúčame ich nehrať a už vôbec nie hrať dlhodobo a prehrávať na nich peniaze. Ide o hry s názvami: Kôpky o peniaze, Boj o peniaze, prípadne detské hry založené na kvalite kariet ako: Faraon, atď, atď... Proste ide o hry, kde záleží naozaj iba na náhode. Pri detských hrách, ktoré sa nehrajú o peniaze to nevadí, ale ak často hrávate napríklad Kôpky, vrelo odporúčame prestať. Kto Kôpky hru nepozná, tak veríme že ani nespozná :).Kvalitná kartová hra je pre mňa tá, pri ktorej sa dá využiť čítanie protihráčov, pamäť, taktika /či už pasívna alebo agresívna/, využitie pravdepodobnosti voči tomu čo sa dá vyhrať a koľko treba vsadiť, logika, atď... Medzi tieto hry patria "Ďuro", "Sedma", "Písaný žolík".Predovšetkým však Poker, ktorý je vysoko nad...

Celý článok => Kartové hry: umenie alebo náhoda?
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22144
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!