Pokrová sieť iPoker spája svoje sily

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Pokrová sieť iPoker spája svoje sily

Odoslaťod admin 12 Aug 2015 11:46

Diskusia k článku: Pokrová sieť iPoker spája svoje sily

V septembri 2012 sa iPoker rozdelil na dve siete (Tier 1 a Tier 2). No na potešenie hráčov to už od včera neplatí. Za novou zmenou stojí hlavne zameranie sa na rekreačných hráčov. Ešte tento rok by sieť mala zmeniť aj software. Momentálne sa v cash game trafficu nachádzajú na 4. mieste. Zaútočia na Bodog?

iPoker pred tromi rokmi rozdelil svoju sieť na dve časti. Tier 1 bola pre herne s lepším pomerom rekreačných a regov. Naopak, Tier 2 bola určená pre herne, ktorá v tomto pomere mala trošku "nejasno". Rozdelenie bolo pre SnG turnaje nízkych limitov a cash game. V atraktívnejšom Tier 1 dokázali herne prilákať dostatok rekreačných hráčov. Pre herňu sú určite potrební. Regovia ich síce ničia a odovzdávajú veľké rakes, no na druhej strane aj vyberajú z herne peniaze. V sieti Tier 2 nastával chaos a niektoré herne dokonca zo siete pre nízky traffic odišli.

Spojenie je teda len logickým krokom k tomu, aby sa sieť dostala na vyššie pozície v rebríčku trafficu. Momentálne sem patria herne ako Wi****m hill Poker, Titan Poker, Expekt Poker, bet-at-home Poker,
Celý článok => Pokrová sieť iPoker spája svoje sily
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Pokrová sieť iPoker spája svoje sily

Odoslaťod haman 12 Aug 2015 13:01

som zvedavy, lebo na Tier2 ostali len boti a zopar regs. ryba zavita malokedy.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Pokrová sieť iPoker spája svoje sily

Odoslaťod sudden 15 Aug 2015 18:56

Nikdy som nechapal preco ten ipoker software vyzera ako z nejakej videohry z 90tych rokov, to je fakt take narocne spravit nieco co aspon graficky vyzera trochu schopne ked uz sa to nahovno ovlada ? :D
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!