Slovák `SotBarnslig` deviaty v Sunday Million za $8,688!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Slovák `SotBarnslig` deviaty v Sunday Million za $8,688!

Odoslaťod haman 31 Aug 2015 14:42

ake mal BB stats? VPIP/PFR/3bet?
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Slovák `SotBarnslig` deviaty v Sunday Million za $8,688!

Odoslaťod ondoko 31 Aug 2015 15:14

nemal som neho staty, to bola asi stvrta ci piata ruka na final table, ale co som pozoroval druhy semift, tak bol strasne agro, samy 3bet, 4bet, x/r atd.

Rimmer: K8o je uplne standardny defend a neni to ani nahodou bottom range. To je inak jeden z najvacsich leakov MTT hracov, ze nedostatocne defenduju BB.
ondoko
 
Príspevky: 408
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 26 krát/63 krát
Karma: 5

Re: Slovák `SotBarnslig` deviaty v Sunday Million za $8,688!

Odoslaťod amaterik 31 Aug 2015 15:31

ondoko napísal:nemal som neho staty, to bola asi stvrta ci piata ruka na final table, ale co som pozoroval druhy semift, tak bol strasne agro, samy 3bet, 4bet, x/r atd.

Rimmer: K8o je uplne standardny defend a neni to ani nahodou bottom range. To je inak jeden z najvacsich leakov MTT hracov, ze nedostatocne defenduju BB.


Ak môžem aj svoj názor (ale zas som to najviac dotiahol len na 1/2 NLHE pred pár rokmi), tak ten tvoj call na riveri bol vzhľadom k tvojmu stacku dosť loose. On by ťa tam kľudne defendoval na BB i s K-6s a po tom, čo ti dorovnal ešte aj bet na flope (A-K-x) ak sa nemylim), tak si na riveri porážal defacto len nejake missnute crazy draw a nejake bluffy. Tá jeho lajna bola celkom štandartná, bet, check, bet a to zodpovedalo i pri jeho aggro image nejakému A-x.

Ale nevadí, dobrý výsledok a musím povedať, že si to hral pekne :) hlavne na semifinálovom stole, kde ti to išlo.
amaterik
 
Príspevky: 127
Založený: Aug 2012
Poďakoval/li: 10 krát/18 krát
Karma: 0

Re: Slovák `SotBarnslig` deviaty v Sunday Million za $8,688!

Odoslaťod Arakas 31 Aug 2015 15:53

Ondoko : Nemam to spocitane cez ICMer, ale podla mna fold je obv. nezmysel a open push sa mi tiez nepaci. Ak by si to chcel foldnut pf, tak prakticky nic nehras, cize sa akurat vyblindujes. Dajme tomu, ze sa ti o nieco zvacsi sanca neskoncit 8., ale zaroven sa ti radikalne znizi sanca skoncit v prvej patke. Open push sa mi nepaci, pretoze je to este pomerne velky stack, tym padom tvoj range bude pomerne uzky a velmi jasne definovany, takze superi vzhladom na neho budu moct hrat optimalne. Tuto hru si viem predstavit jedine na bubline. Co sa tyka moznosti, ze to big stack repushne s nizkym esom, som presvedceny, ze 65/35 je money +EV. Vynimka by bola mozno, keby tak boli aspon 3 shorty, pricom ty by si bol medium. Celkovo moj pristup k tymto situaciam je hrat o nieco viac tight, aby sa mi znizila chip variance. Cize hlavne zahadzovat marginalne spoty, ci uz pri open raisovani, alebo callovani. Aby to nebolo az tak extra exploitovatelne, snazim sa drzat frekvenciu 3 betov a mat ich velmi polarizovane, aby som co najviac znizil pocet marginalnych rozhodnuti postflop. V kazdom pripade situacie, ktore su vyrazne chipovo plus EV zahram vzdy.
Inak tuto konkretnu handu by som zahral uplne rovnako od zaciatku do konca. Ten river je fakt zla situacia, ale na druhej strane co tam chces defendovat ak nie QQ? Lebo podla mna je to absolutny top tvojej range.

Za tento príspevok od Arakas poďakovali :
lacored
Arakas
 
Príspevky: 51
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 0 krát/19 krát
Karma: 4

Re: Slovák `SotBarnslig` deviaty v Sunday Million za $8,688!

Odoslaťod ondoko 31 Aug 2015 16:40

diky za nazory.

Som asi zjavne result oriented. Ale suhlasim s Amaterikom, ze hoci som na tope svojej rangei, tak mi to asi za ten herocall nestoji a je v takejto situacii lepsie zobrat menej variancnu liniu foldu s tym, ze nam zostane hratelnych 14-15BB. Takto bud mi ostane 4BB, co je teda 7/8 miesto, alebo 26-27BB, co mi v podstate este nic nezarucuje. Ale tak rozmyslaj takto racionalne po 13 hodinovej session...

Inak, hrat vo vseobecnosti podla GTO v mttckach nie je podla mna najstastnejsie riesenie...
ondoko
 
Príspevky: 408
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 26 krát/63 krát
Karma: 5

Re: Slovák `SotBarnslig` deviaty v Sunday Million za $8,688!

Odoslaťod sudden 31 Aug 2015 19:25

Tie payjumpy medzi 7. a 8. nebudu az take obrovske takze ak tam dostanem s QQ reshove s ~20bb stackom tak takyto spot velmi rad zoberiem. Ak ti tam reshovne nejake Ax tak ti tam reshovne aj vsetky pary a ak je fakt spewy tak mozno aj nejake ine random ruky, takze vs jeho range na tom budes velmi dobre. Mozes prist o jeden 1-2 payjumpy, ale zase si vyrazne zvysis sancu na top3 ak tam spravis double.

Za tento príspevok od sudden poďakovali - 2:
A_Rimmer, lacored
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Slovák `SotBarnslig` deviaty v Sunday Million za $8,688!

Odoslaťod WNT 31 Aug 2015 22:17

ja osobne by som to cbetoval na flope a predpokladam ze on to calne a na turne to iste...sice by si vela neusetril ale tak ked zoberieme nejake normale barely 400k na flope a 900 alebo jedno mega na turne tak nieco si mohol usetrit...ak by poslal barel na river tak easy fold ak ta cr na turne v tejto faze turnaja tiez ale myslim ze by s tou handou checkol a aj river....asi najhorsie co si mohol spravit je ten chceck na flope...ale ked uz teda check na flope tak urcite reis na turne 1,2 mega a mas postarane...ak ta calne myslim ze river precekujete...inu lajnu tam nevidim...
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Slovák `SotBarnslig` deviaty v Sunday Million za $8,688!

Odoslaťod ondoko 01 Sep 2015 08:35

sudden napísal:Tie payjumpy medzi 7. a 8. nebudu az take obrovske takze ak tam dostanem s QQ reshove s ~20bb stackom tak takyto spot velmi rad zoberiem. Ak ti tam reshovne nejake Ax tak ti tam reshovne aj vsetky pary a ak je fakt spewy tak mozno aj nejake ine random ruky, takze vs jeho range na tom budes velmi dobre. Mozes prist o jeden 1-2 payjumpy, ale zase si vyrazne zvysis sancu na top3 ak tam spravis double.


no ako sa to vezme. rozdiel bol 130BI medzi 7-8 :) ~1.3k$, pri 13k hracoch nie su tie payjumpy prave najmensie, ale inak suhlasim, v porovnani s top 3 to je "zanedbatelne".

WNT napísal:ja osobne by som to cbetoval na flope a predpokladam ze on to calne a na turne to iste...sice by si vela neusetril ale tak ked zoberieme nejake normale barely 400k na flope a 900 alebo jedno mega na turne tak nieco si mohol usetrit...ak by poslal barel na river tak easy fold ak ta cr na turne v tejto faze turnaja tiez ale myslim ze by s tou handou checkol a aj river....asi najhorsie co si mohol spravit je ten chceck na flope...ale ked uz teda check na flope tak urcite reis na turne 1,2 mega a mas postarane...ak ta calne myslim ze river precekujete...inu lajnu tam nevidim...


do maniaka by som chcel cbetovat iba s range, s ktorou sa tam chcem aj stackoffnut, cize cbet sa mi az tak nepaci, lebo stale mozem dostat bluff x/minr na 1.mil trebars. pritom mam velmi dobru showdown value.

Za tento príspevok od ondoko poďakovali :
WNT
ondoko
 
Príspevky: 408
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 26 krát/63 krát
Karma: 5

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 13 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!