Patrik Antonius: „Online hry už nie sú fér“

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Patrik Antonius: „Online hry už nie sú fér“

Odoslaťod admin 02 Sep 2015 09:50

Diskusia k článku: Patrik Antonius: „Online hry už nie sú fér“

Po dlhšom čase poskytol Patrik Antonius rozhovor pre zahraničné médiá potom, čo sa ukázal na pokrovom festivale EPT Barcelona. Legendárny Fín patril kedysi medzi najobávanejší hráčov na virtuálnych stoloch, pričom vyhral aj najväčší pot histórie online pokru s Viktor „Isildur1“ Blomom, ktorý sa vyšplhal na $1.3 milióna.


Antonius sa už dlhšiu dobu nepohybuje na online high stakes a nevyzerá to, že by sa mal v úmysle vrátiť.

„Je to trochu smutné, ale vyzerá to, že technológia postúpila tak ďaleko, že už je to úplne iná hra. V dnešnej dobe hráči používajú softvér, ktorý im dáva množstvo informácií, čo spravilo z pokru hru čísel.“



„Nikdy som nepoužívaj nejaké programy. Nikdy som nepoužíval technológiu, aby som nadobudol edge. Som viac pocitový hráč, ktorý žije pre moment. Ale súčasní hráči dobre vedia, čo robia. Zakladajú svoju hru na tom, čo im softvér povie, aby urobili. Takže máte pocit, že v dnešnej dobe hráte proti počítaču.“

„Prehral som milión a uvedomil som si, že už nedokážem porážať ring games, pričom som bol v mínuse hlavne kvôli trackovacím softvérom. Ak nepoužívate pokrový softvér, tak to už nie je férová hra v NLHE a PLO, ale ešte stále si rád zahrám Mixed Games.“

Antonius tiež prezradil, že v najlepšom stave už nie sú ani veľké live games.

Celý článok => Patrik Antonius: „Online hry už nie sú fér“
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Patrik Antonius: „Online hry už nie sú fér“

Odoslaťod Magnus 02 Sep 2015 10:25

admin napísal:„Je to trochu smutné, ale vyzerá to, že technológia postúpila tak ďaleko, že už je to úplne iná hra. V dnešnej dobe hráči používajú softvér, ktorý im dáva množstvo informácií, čo spravilo z pokru hru čísel.“
„Nikdy som nepoužívaj nejaké programy. Nikdy som nepoužíval technológiu, aby som nadobudol edge. Som viac pocitový hráč, ktorý žije pre moment. Ale súčasní hráči dobre vedia, čo robia. Zakladajú svoju hru na tom, čo im softvér povie, aby urobili. Takže máte pocit, že v dnešnej dobe hráte proti počítaču.“

Konecne to niekto povedal na plne usta...online poker bude coskoro mrtvy. Uz teraz je funky sledovat, ked sadne online grinder za live stol (nahodou zabludil asi...). Rozoberu ho jak maleho chlapca, kedze mu nesvietia statsnad hlavami oponentov... :lol2:
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Re: Patrik Antonius: „Online hry už nie sú fér“

Odoslaťod WNT 02 Sep 2015 10:57

on line hry uz niesu fer????to hovori clovek co mal 40uctov na FULL TILTE???a to prisiel na to az teraz ze proti nemu hra soft?? :shock: ved nech hra s isildurom ten zevraj nepouziva ziadny soft :lol2: ale inak uprimne s tou datbazou hand co ma k dispozicii PS sa da myslim naproramovat taky soft ktory by sa nedal porazit.....aj v sachu im to chilu trvalo ale dnes je uz comp lepsi ako ludsky mozog...myslim ze to iste caka aj on line poker....
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Patrik Antonius: „Online hry už nie sú fér“

Odoslaťod Tiger080882 02 Sep 2015 11:11

No Isildur urcite nepoziva soft.....naco aj?Staci pozriet niektore jeho hry co zahral...cisty gembler
Tiger080882
 
Príspevky: 59
Založený: Dec 2014
Poďakoval/li: 17 krát/0 krát
Karma: -12

Re: Patrik Antonius: „Online hry už nie sú fér“

Odoslaťod WNT 02 Sep 2015 12:28

ach ale ved nech tu neosierame len online a co tak chipove karty v live kluboch....neobmedzene pole pre podvody...mikrokamery...a podobne.umprimne ma prechadza chut to vobec este hrat....nestaci ze treba uvazovat stale nad hrou ale clovek aby sa stale zamyslal aj nad tym kto ho kedy a kde ojebava....
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Patrik Antonius: „Online hry už nie sú fér“

Odoslaťod yegon 02 Sep 2015 13:34

Magnus napísal:Uz teraz je funky sledovat, ked sadne online grinder za live stol (nahodou zabludil asi...). Rozoberu ho jak maleho chlapca, kedze mu nesvietia statsnad hlavami oponentov... :lol2:


hmm, som mal pocit, ze live turnaje uz niekolko rokov vyhravaju len online grinderi

Za tento príspevok od yegon poďakovali - 3:
haro, ondoko, Zeltzn
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Patrik Antonius: „Online hry už nie sú fér“

Odoslaťod swain 03 Sep 2015 18:55

a čo je dneska ešte fér, vždy ten silnejší pes jebe .......... :gl:
swain
 
Príspevky: 381
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 57 krát/30 krát
Karma: -20

Re: Patrik Antonius: „Online hry už nie sú fér“

Odoslaťod yegon 03 Sep 2015 19:30

minule som si chcel zahrat hokej a oni vsetci to chcu hrat s hokejkami - to nie je fer ja chcem hrat bez
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Patrik Antonius: „Online hry už nie sú fér“

Odoslaťod Magnus 03 Sep 2015 19:48

yegon napísal:minule som si chcel zahrat hokej a oni vsetci to chcu hrat s hokejkami - to nie je fer ja chcem hrat bez

Dost hlupe prirovnanie. Hokejka MUSI byt pri hokeji, SOFTWER nemusi byt pri pokri. Chapes? Ci nie?
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Re: Patrik Antonius: „Online hry už nie sú fér“

Odoslaťod WNT 03 Sep 2015 20:41

Magnus napísal:
yegon napísal:minule som si chcel zahrat hokej a oni vsetci to chcu hrat s hokejkami - to nie je fer ja chcem hrat bez

Dost hlupe prirovnanie. Hokejka MUSI byt pri hokeji, SOFTWER nemusi byt pri pokri. Chapes? Ci nie?

lol tak ty si fakt vymlety :crazy: ....nemyslel som si ze niekedy stretnem cloveka co dokaze hrat on line bez softu :lol2: ...zapot este nejaku picovinu ako antonius....ten si az v roku 2015 vsimol ze poker je HRA CISEL :ROFL: az sa cudujem ze to tak daleko mohol dotiahnut myslel som teda ze je to iny mozog....zjavne som sa mylil :o
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 29 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!