Patrik Antonius: „Online hry už nie sú fér“

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Patrik Antonius: „Online hry už nie sú fér“

Odoslaťod WNT 04 Sep 2015 22:31

ako ja si pamatam este tie zaciatky on line pokru niekde 2006-7 ked som si zakladal prvy ucet velmi sa proti hudom a inym softom bojovalo zo stany herni vyhrazali sa zablokovanim uctu a podobne...uprimne ma napadlo ze to robia len kvoli tomu ze to maju cinknute a ten soft by ich odhalil...budem este uprimnejsi nainstaloval som si ho neskor len a len kvoli tomu lebo sa mi javilo ze je to riged...co sa samozrejme nepotvrdilo a uz som si nan zvykol....tak ked uz to teda niekto vobec nechce vyuzivat na pomoc k hre s tohto dovodu aby nemal blby pocit by som si to urcite nainstaloval :D ....a mozno je to tak ako hovori klasik oni vedia ze mi vieme :D ved oni vidia uplne vsetko co kto ma v compe nainstalovane a co pouziva...keby velmi chceli tak vidia aj to ci sa pri hre sparas v nose alebo v riti :lol2:
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Patrik Antonius: „Online hry už nie sú fér“

Odoslaťod DevilMayCry 05 Sep 2015 08:52

WNT napísal:....ten si az v roku 2015 vsimol ze poker je HRA CISEL

Poker sa stal hrou cisel az vtedy ked sa z toho stal biznis, nikdy predtym to tak nebolo. Poker bol o ludoch, gamblingu, zabave, pocite a vzruseni z hry, atd.... Ale Antonius je samozrejme lama, ma rovnake moznosti ako ostatní, to ze ich nevie vyuzivat je uz jeho problem. Stale vsak moze hravat live ale zjavne ani na to uz nema :)
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Patrik Antonius: „Online hry už nie sú fér“

Odoslaťod Arakas 05 Sep 2015 12:23

DevilMayCry napísal: Ale Antonius je samozrejme lama, ma rovnake moznosti ako ostatní, to ze ich nevie vyuzivat je uz jeho problem. Stale vsak moze hravat live ale zjavne ani na to uz nema :)


Chcel by som byt taka lama ako Antonius, alebo Gus Hansen :)
Arakas
 
Príspevky: 51
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 0 krát/19 krát
Karma: 4

Re: Patrik Antonius: „Online hry už nie sú fér“

Odoslaťod WNT 05 Sep 2015 21:29

Arakas napísal:
DevilMayCry napísal: Ale Antonius je samozrejme lama, ma rovnake moznosti ako ostatní, to ze ich nevie vyuzivat je uz jeho problem. Stale vsak moze hravat live ale zjavne ani na to uz nema :)


Chcel by som byt taka lama ako Antonius, alebo Gus Hansen :)

to nemyslis vazne oki antonius mozno nieje looser na online ale hansen tam bustol 25mega je to najstratovejsi hrac asi v historii online poru...tak lama je nanho mozno este velmi decentne pomenovanie :D ...je dost mozne ze on si este nevsimol ani v roku 2015 ze poker je hra cisel a hra to on line pocitovo a este aj to ma zjavne blbe pocity :lol2:
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 30 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!