Coenaldinho7 hitol 2-outer na WCOOP Main Evente za $1.3 milióna!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Coenaldinho7 hitol 2-outer na WCOOP Main Evente za $1.3 milióna!

Odoslaťod admin 30 Sep 2015 09:01

Diskusia k článku: Coenaldinho7 hitol 2-outer na WCOOP Main Evente za $1.3 milióna!

Niekedy je lepšie mať šťastie ako byť dobrý a presne to sa potvrdilo na finálovom stole prestížneho Main Eventu na World Championship of Online Poker 2015 v herni P****Stars. Belgický hráč s prezývkou Coenaldinho7 šokujúco dokráčal za celkovým víťazstvom na náročnom finálovom stole.


Coenaldinho7 bol short-stackom s menej ako 4% chipov v hre, ale aj tak sa mu nakoniec podarilo vyhrať najväčší online turnaj roka a po 4-way deale si odniesol $1,300,000. Coenaldinho7 sa snažil spraviť deal už od samotného začiatku finálového stola, keď sa pýtal, či si zostávajúci hráči nerozdelia po $500k. Nikto však túto ponuku nebral príliš vážne.



Najväčším postrachom finálového stola bol high stakes pro Alexander "joiso" Kostritsyn, ktorý dokonca nastupoval v pozícii chipleadera s bezmála 20 miliónovým stackom. Avšak grinder z Ruska nepodal výkon podľa očakávaní a vypadol už na 8. mieste, keď sa zbytočne odhádzal.

Coenaldinho7 sa stále snažil pretlačiť deal, aj keď sa hralo ešte 6-handed, keďže si bol vedomý toho, že nie je práve najlepším hráčom na stole. Keď bola hra 4-handed tak konečne prišiel vytúžený deal pre Coenaldinho7:

Coenaldinho7 - $1.1 milióna
AlwaysiNduCe - $1 milión
Nolet20 - $1.23 milióna
beertjes79 - $800k

Hráči sa dohodli na $200,000 bonuse pre celkového víťaza. beertjes79...

Celý článok => Coenaldinho7 hitol 2-outer na WCOOP Main Evente za $1.3 milióna!
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Coenaldinho7 hitol 2-outer na WCOOP Main Evente za $1.3 mili

Odoslaťod speksSVK 30 Sep 2015 09:18

ja som sledoval cely final table a podla mojho názoru Coenaldinho7 nehral tak tragicky, dokazal sa vyhrabat zo shortstacku ...no a v heads upe to už tak býva, často výhrava štastie...na flope bol este lepsi...ten always casto blufoval a hral agro...ale osral sa o 200k...ked bol masivny chipleader v 6ich (asi) tak vtedy mu vychadzal ICM deal skoro 1,3m, co nechcel ale chcel chip chop, kde mu vychadzalo 1,6m + 200k dohravka co by bolo viac ako za 1.miesto...samozrejme ostatnym to vyslo menej vyhodne, tak to uz nechceli...tak to skoncilo ako skoncilo:)
Obrázok používateľa
speksSVK
 
Príspevky: 168
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 30 krát/5 krát
Karma: 1

Re: Coenaldinho7 hitol 2-outer na WCOOP Main Evente za $1.3 mili

Odoslaťod APminer 30 Sep 2015 16:21

short při nástupu na FT a pak winner = luck .... to mi nikdo nevyvrátí .... ale bez lucku nevyhraješ ani v kuličkách .... 8-)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Coenaldinho7 hitol 2-outer na WCOOP Main Evente za $1.3 mili

Odoslaťod speksSVK 30 Sep 2015 16:37

nikto tu nejde vyvratit, ze to nie je luck, kazdy kto hral turnaj s takym poctom ludi a s takym poctom dobrych hracov vie, ze bez lucku to proste nejde...ja len, ze nehral zle...naopak napr. ten highstakes rus asi nemal dobry den, lebo nejak mu to proste neslo...
Obrázok používateľa
speksSVK
 
Príspevky: 168
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 30 krát/5 krát
Karma: 1


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 44 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!