Concord Deepstack €20,000 GTD má za sebou aj Day 1b a garancia je opäť pokorená

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Concord Deepstack €20,000 GTD má za sebou aj Day 1b a garancia je opäť pokorená

Odoslaťod admin 11 Okt 2015 01:25

Diskusia k článku: Concord Deepstack €20,000 GTD má za sebou aj Day 1b a garancia je opäť pokorená

Tak ako sa čakalo, nestratil Concord Deepstack svojich priaznivcov ani po mesačnej pauze. V prvom hracom dni sa zapísalo krásnych 167 entries a sobotná noc ich vyprodukovala ešte podstatne viac. Buy-in €63+€7 prilákal nielen domácich regulárov, ale aj početnú rakúsku skupinu pokrových hráčov. Súťaživosť, radosť, sklamanie a hlavne množstvo pokrovej akcie určite neboli v Concord Card Clube nedostatkovým tovarom. O tom ako prebiehal Day 1b sa dočítate v našom článku a nájdete tam aj ďaľšie mená finalistov.

Ak náhodou ešte niekto z Vás nepozná tento formát, tak len rýchle zhrnutie. Concord Deepstack je trojdňový turnaj s formátom UNL re-entry, pričom registrácia je výnimočne možná aj vo finálový deň. Každý hráč dostane 30,000 chipov v 35 minútových leveloch. Novinkou je garancia, ktorá stúpla na €20,000. Buy-in €63+€7 priláka každý mesiac toľko hráčov, že garancia len smutne odchádza do zabudnutia.



Ani tentokrát tomu nebude inak. Už v polovici Day 1b bolo isté, že sa hrá o viac. V sobotu sa nakoniec vyzbieralo celkovo 215 entries a niekoľko nových hráčov určite ešte pribudne aj vo final day. Pri blindoch 1,200/2,400 sa ešte s 30,000covým stackom dá niečo urobiť a už neraz sme tak boli svedkami, ako sa noví hráč prebojoval až na final table. Ak teda máte chuť sa zapojiť a počas prvých dvoch dní ste nemohli, prídte...

Celý článok => Concord Deepstack €20,000 GTD má za sebou aj Day 1b a garancia je opäť pokorená
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Concord Deepstack €20,000 GTD má za sebou aj Day 1b

Odoslaťod diamondsguru 11 Okt 2015 01:36

Lucka tu hru s A6s spades si oprav.
Akcia preflop MP open,call,ja na BTN call a pan na BB call .flop 5TQ(2 spades).BB chceck,agreso cbet 5,5k ,fold,ja raise na 15 a pan na BB raise na 35k.agresor fold a ja 5bet AI 115k a pan Q4 snap call:).Turn A.river blank... :)
diamondsguru
 
Príspevky: 95
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 9 krát/10 krát
Karma: 0


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 16 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!