Členovia November Nine prídu na daniach o $10 miliónov!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Členovia November Nine prídu na daniach o $10 miliónov!

Odoslaťod admin 13 Nov 2015 08:00

Diskusia k článku: Členovia November Nine prídu na daniach o $10 miliónov!

Určite ste počas týždňa zaznamenali, že Joe McKeehan sa stal víťazom WSOP 2015 Main Eventu za $7.7 milióna, ale realita je taká, že rodák z Pensylvánie uvidí na svojom účte len približne $4.3 milióna zo sumy, ktorú vyhral.


Celkovo bolo členom November Nine vyplatených na výhrach bezmála $25 miliónov, ale odhaduje sa, že odíde z ich vreciek cez $10 miliónov na dane. IRS pôjde na účet okolo $8.5 milióna a zvyšok si rozdelia menšie štátne a miestne orgány.

Jediný člen z finálového stola WSOP Main Eventu, ktorý si ponechá 100% z výhry je 72-ročný Belgičan Pierre Neuville. Vyslúžilý podnikateľ je oslobodený od dane z výhier v hazardných hrách vďaka dohode medzi USA a Belgickom, takže nedlhuje IRS vôbec nič.

Pierre Neuville, ktorý skončil na 7. mieste, nakoniec dostane viac ako Thomas Cannuli (6.miesto) a Ofer Zvi Stern (5.miesto). V tabuľke nižšie si môžete pozrieť koľko budú musieť jednotliví členovia November Nine odovzdať na daniach.



...

Celý článok => Členovia November Nine prídu na daniach o $10 miliónov!
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Členovia November Nine prídu na daniach o $10 miliónov!

Odoslaťod DevilMayCry 13 Nov 2015 10:25

Zaujímalo by ma, ako by to vyzeralo keby nejaký slovenský borec (napr. ja) vyhral takúto peknú sumičku na WSOP? Či sa mi tam oplatí ísť niekedy pozrieť :D
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Členovia November Nine prídu na daniach o $10 miliónov!

Odoslaťod vlk25 13 Nov 2015 18:19

nepomohlo by pred hranim FT zmeniť si narodnosť aj trvaly pobyt ? za 3,5 mil je to pekna motivacia
vlk25
 
Príspevky: 340
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 35 krát/5 krát
Karma: 2


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 23 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!