Ike Haxton rezignoval ako P****Stars Pro!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Ike Haxton rezignoval ako P****Stars Pro!

Odoslaťod sudden 06 Jan 2016 22:02

nakedandfamous napísal:
A co teraz konkretne mas na mysli? Ze Amaya ma lepsie data? To je jednoducho fakt. Ze nepotrebuje masu zivych robotov na konvertovanie depozitov? Co je na tom nepochopitelne? Preberali sme to pri inej diskusii.

Ak mas pri stole 1 rekreanta, potrebujes povedzme 3 regov, aby hra bezala. Ked mas v lobby 500 rekreantov, nepotrebujes ani jedneho rega. Co je na tom nepochopitelne?


Nepochopitelne na tom je to, ze by zarobili ovela menej penazi. Vysvetlenie:
Ak budes mat v lobby 500 rekreantov a ziadneho rega tak ti pobezi dajme tomu 100 stolov, ak ti jeden stol vygeneruje v priemere napriklad 100 dolarov za hodinu tak herna zarobi 10k za hodinu.
Ak budes mat v lobby 500 rekreantov a 1000 regov tak ti pobezi 500 stolov (regovia nebudu 1-tablit na rozdiel od vacsiny ryb) a aj keby ta fish-only hra vygeneruje 2x vyssi rake v porovnani s tou s regmi tak herna v tomto pripade aj tak zarobi 25k za hodinu.

Tie cisla su obv vymyslene, ale myslim, ze to dost dobre ukazuje co by sa stalo keby sa herna rozhodla zbavit regov. Ryby by boli spokojnejsie, pomalsie by prehravali, ale shareholderi herne by asi neboli uplne nadseni keby zarobia niekolkonasobne menej za rok.

Preco myslis, ze su stale povolene HUDy, bol by to najjednoduchsi sposob ako zabit kopu regov a znizit im winrate. Urcite nie preto, ze by herne chceli regom zvysovat winrate, ale nechcu si uplne zkryplit traffic, ktory im generuje profit.


edit:
Nenapisal som to uplne dobre lebo tam nie je zohladneny rakeback regov, takze to je len gross rake, ale pointa ostava v podstate ta ista. Oni sa nechcu zbavit regov, im staci osekat im co najviac rakebacky aby ti regovia boli pre nich lacnejsi.
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Ike Haxton rezignoval ako P****Stars Pro!

Odoslaťod A_Rimmer 07 Jan 2016 08:25

sudden napísal:Ak budes mat v lobby 500 rekreantov a ziadneho rega tak ti pobezi dajme tomu 100 stolov, ak ti jeden stol vygeneruje v priemere napriklad 100 dolarov za hodinu tak herna zarobi 10k za hodinu.
Ak budes mat v lobby 500 rekreantov a 1000 regov tak ti pobezi 500 stolov (regovia nebudu 1-tablit na rozdiel od vacsiny ryb) a aj keby ta fish-only hra vygeneruje 2x vyssi rake v porovnani s tou s regmi tak herna v tomto pripade aj tak zarobi 25k za hodinu.


Akurat ze zabudas na jednu podstatnu vec a to, ze herna nie je perpetum mobile. Tych 25k kazdu hodinu (alebo hocikolko, nejde o sumu) musi do toho systemu aj stale niekto vkladat, aby ich herna mohla zarabat... K tomu si prirataj, ze aj regovia do systemu nevkladaju, ale vyberaju. Proste uz nie je dost ludi, ktori by do systemu vkladali tolko penazi, aby mohla herna zarabat tych 25k/hodinu + regovia zarobili svoju hodinovku. Herna potrebuje obmedzit pocet regov, pretoze zjednodusene povedane, ak tych rekreantov (ktorych je stale menej a menej) vyberu regovia, zostane menej penazi pre hernu... Idealny stav pre hernu je, aby nebol ziadny reg, aby nikto nemal nad nikym edge (preto to zavadzanie hyperturbo gamblerskych formatov), aby rekreanti neprehravali svoje peniaze proti regom, ale aby vsetko co vlozia odovzdali herni na raku skor nez to do niekoho prehraju a on to cashoutne.

Pre hernu je lepsie zarabat 10k/hodinu do nekonecna, ako 25k/hodinu este pol roka a potom nic.

E: A myslim ze je len otazka casu, kedy budu vsetky HUDy a pomocne softwary zakazane uplne. Ja tipujem tak do roka. :)

:gl:

Za tento príspevok od A_Rimmer poďakovali - 2:
3Sammy, Luhar
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: Ike Haxton rezignoval ako P****Stars Pro!

Odoslaťod nakedandfamous 07 Jan 2016 08:57

sudden napísal:Nepochopitelne na tom je to, ze by zarobili ovela menej penazi. Vysvetlenie:
Ak budes mat v lobby 500 rekreantov a ziadneho rega tak ti pobezi dajme tomu 100 stolov, ak ti jeden stol vygeneruje v priemere napriklad 100 dolarov za hodinu tak herna zarobi 10k za hodinu.
Ak budes mat v lobby 500 rekreantov a 1000 regov tak ti pobezi 500 stolov (regovia nebudu 1-tablit na rozdiel od vacsiny ryb) a aj keby ta fish-only hra vygeneruje 2x vyssi rake v porovnani s tou s regmi tak herna v tomto pripade aj tak zarobi 25k za hodinu.

edit:
Nenapisal som to uplne dobre lebo tam nie je zohladneny rakeback regov, takze to je len gross rake, ale pointa ostava v podstate ta ista. Oni sa nechcu zbavit regov, im staci osekat im co najviac rakebacky aby ti regovia boli pre nich lacnejsi.


Uz si dostal jednu reakciu, ze herna nie je perpetum mobile. Vsetko zacina a hlavne konci pri depozitoch. Uz v tejto diskusii som ukazal priklad, ze pre hernu je lepsi 1 stol so siestimi depozitujucimi rekreantmi ako 6 stolov, pri ktorych sedi vzdy jeden rekreant a 5 regov.

poker-novinky/diskusia-k-strajku-hracov-na-ps-presunuta-z-magorkovho-blog-t19564-20.html#p212979

Preco by sa nechceli zbavit regov? Pozri, co (uz) urobili na Full Tilte (stop table/seat selection, stop mass multitabling). Na P****Stars predpokladam urobia to iste skor alebo neskor.
nakedandfamous
 
Príspevky: 49
Založený: Dec 2015
Poďakoval/li: 5 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Ike Haxton rezignoval ako P****Stars Pro!

Odoslaťod Name368 07 Jan 2016 14:40

Sudden:

S tou hodinovkou myslim ze to v skutocnosti neplati, berme priklad:

ryba depozitne 5000$. S 1000 regmi rozdelenymi po stoloch to prehra za 3 dni.
Druha ryba depozitne 5000$. Ked budu hrat len ryby proti sebe bez regov, prehra tych 5000 za 15 dni alebo mozno aj dlhsie...

Dalej ak kazde 3 dni pride 500 ryb, v situacii s kopou regou bude stale max tych 500 ryb za stolmi lebo prehraju rychlo a pridu nove...
Ak nebudu regovia, po 15+ dnoch tam bude rakovat na stoloch 2500 ryb... tymto sa ten rake este zvysi, lebo regovia ked oberu ryby tak nebudu hrat len proti sebe + vyberaju peniaze... ryba ze vybere peniaze je sanca velmi velmi mala...

Ja osobne ked som zacinal s online pokrom, som prehral turbo rychlostou a ked som po par dnoch pochopil ze to nebudem porazat, tak som prestal depozitovat... kebyze mam aspon nejaku nadej tak mozno depozitnem :D


ale druha vec mi nejde do hlavy, ze preco este nezrusili HUDy... lebo kvoli nim hlavne mozu regovia multitablit a mat dobre winratia... ak ich zrusia tak je to potom jasne ale ak nie tak mozno su na nieco regovia....
Name368
 
Príspevky: 41
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 12 krát/2 krát
Karma: 5

Re: Ike Haxton rezignoval ako P****Stars Pro!

Odoslaťod nakedandfamous 07 Jan 2016 16:43

Name368 napísal:
Ja osobne ked som zacinal s online pokrom, som prehral turbo rychlostou a ked som po par dnoch pochopil ze to nebudem porazat, tak som prestal depozitovat... kebyze mam aspon nejaku nadej tak mozno depozitnem :D


Presne o to ide. Rekreacny hrac s 5 regmi pri stole ma velmi malu sancu mat winning session, ten skill gap je prilis velky. Niektori regovia, co si nedovidia na koniec nosa ti budu tvrdit ze skill game bla bla nech studuju bla bla... No nebudu. Prehraju jeden, dva depozity a dalsie peniaze daju do niecoho ineho, pri com sa zabavia lepsie ako ked si o neho podpriemerny reg obtrie topanku. Preto spin format ma taky uspech u rekreantov, lebo tam vdaka variance ma rekreant sancu vyhrat. A aj ked je dlhodobo -EV, tak je vacsia sanca, ze sa pravidelne vrati.

Name368 napísal:
ale druha vec mi nejde do hlavy, ze preco este nezrusili HUDy... lebo kvoli nim hlavne mozu regovia multitablit a mat dobre winratia... ak ich zrusia tak je to potom jasne ale ak nie tak mozno su na nieco regovia....


Podla mojho nazoru je to preto, lebo aj rekreacni hraci casto vyuzivaju HUD hlavne ked online hraju preto, ze maju viac akcie vdaka povedzme 4 otvorenym stolom. Ja som rekreacny hrac a kebyze mam na vyber hrat 4 stoly online s HUD vs. live cash, tak je to tak 50:50. Ak by som mal na vyber online bez HUD a live, tak jednoznacne live, kedze 4 stoly v tempe by som mal problem bez HUD hrat.

Zakladny HUD je podla mna OK aj pre rekreacneho hraca a pocul som o napadoch implementovat zakladny HUD (vpip, pfr, 3b, cb) priamo do pokroveho klienta, co moze byt schodna cesta.

Takisto explicitne obmedzit pocet stolov ako to robi Full Tilt (4 stoly per level) alebo Bovada v NJ (6 stolov). Pripadne Stars pripravuju novu mobilnu aplikaciu, kde je pravdepodobnost, ze budu oddelovat player pool. Podstatne je, aby nechybala odvaha tieto veci zacat robit.

Edit: ak doteraz lobby fungovali tak, ze skodili rekreantom vdaka seat selection (skriptom), nemal by som problem ani s tym, ak by sa to teraz obratilo v ich prospech, teda ze ryba by si v lobby mohla vybrat, ze chce hrat len s hracmi, ktori hraju single table. Alebo maju max. Bronze status atd atd. Measure of success v pokri by sa mal odvijat od toho, aky hras stake a nie od toho, aky volume vies urobit.
nakedandfamous
 
Príspevky: 49
Založený: Dec 2015
Poďakoval/li: 5 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Ike Haxton rezignoval ako P****Stars Pro!

Odoslaťod swain 08 Jan 2016 08:15

A_Rimmer napísal:.......vsetky HUDy a pomocne softwary zakazane uplne. Ja tipujem tak do roka. :)

:gl:


to nebude treba , keďže do roka skolabuje celý tento bum bum či čo to je za čertovo hrátky , dávám soudruhúm rok nejvíc tak dva .....
swain
 
Príspevky: 381
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 57 krát/30 krát
Karma: -20

Re: Ike Haxton rezignoval ako P****Stars Pro!

Odoslaťod swain 08 Jan 2016 08:26

Name368 napísal:Sudden:

S tou hodinovkou myslim ze to v skutocnosti neplati, berme priklad:

ryba depozitne 5000$. ..........

ak kazde 3 dni pride 500 ryb,....



wauuuuu to aká veleryba by bola , že depozitne 5000 $ , to si deláš srandu ne ? skôr si myslím že ryba tam max 50$ depozitne a o jakých 500nových to hovoríš ved na zemi žije 7,3 miliardy ludí a na PS je furt tak okolo 100 000 v špičke , prečo tam nehrá teda stále viac a viac ludí podla tvojich výpočtov ??? šak za rok by malo pribudnut aspom 50 000 podla teba a tvojich výpočtov a kde sú teda dneska ? a ja tam vidím furt len tolko isto , alebo žeby furt menej ????? :fish: :fish:
swain
 
Príspevky: 381
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 57 krát/30 krát
Karma: -20

Re: Ike Haxton rezignoval ako P****Stars Pro!

Odoslaťod nakedandfamous 09 Jan 2016 01:36

swain napísal:

wauuuuu to aká veleryba by bola , že depozitne 5000 $ , to si deláš srandu ne ? skôr si myslím že ryba tam max 50$ depozitne a o jakých 500nových to hovoríš ved na zemi žije 7,3 miliardy ludí a na PS je furt tak okolo 100 000 v špičke , prečo tam nehrá teda stále viac a viac ludí podla tvojich výpočtov ??? šak za rok by malo pribudnut aspom 50 000 podla teba a tvojich výpočtov a kde sú teda dneska ? a ja tam vidím furt len tolko isto , alebo žeby furt menej ????? :fish: :fish:


Za obdobie júl, august a september hralo na P****Stars a F****Tilt 2.2 milióna užívateľov real money game. Si úplne mimo.
nakedandfamous
 
Príspevky: 49
Založený: Dec 2015
Poďakoval/li: 5 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Ike Haxton rezignoval ako P****Stars Pro!

Odoslaťod Zeltzn 10 Jan 2016 09:48

post rekreačného hráča z PCA (z twoplustwo). Fuck Amaya


To whom could give a flying flip about Poker Stars PCA 2016 and their integrity !
Now that I have deflated my blood pressure from the upper elevations of the above heavens over the last 3 days, I am going to share what was the WORST ever experience in the Pokers Stars PCAs history. I am a rec player who has always enjoyed the great times spent at the tables with ALL of the best players to the avg Joe's in the world, especially the times when I have left the snow and cold in Indiana, made the trip to the Bahamas in January for the Poker Stars sponsored PCA. This year being no different , I set my sights on tournaments that are in my poker bankroll , including satellites for the main event. Arriving late Wednesday I decided to play a $300 turbo to start the trip off, all went well and made it deep into the tournament. When we got to 18 players, as is, in all tourney play, it was announced that we were going to hand for hand, approximately 45min. later , being short, it was with great pleasure to hear the director announce "Congratulations everyone,you have made the money, dealers continue dealing , no more hand for hand "..After a few hands of play I found myself in a standard spot (since we were all now getting paid) to push AJ from the button, get called and lose. No big deal , onto the payout table to collect my ticket for 17th place.
I put the ticket in my pocket to cash later and go to play one of the "flipout tournaments', when I get approached by a nice young lady who was assisting the tournament I just cashed in and was asked "if I had cashed my ticket yet". I let her know I would cash it later as I was playing a flip out. She proceeds to tell me that I cannot just hold onto the ticket and was supposed to go directly the the payout stand to turn it in. Having done this a few times, now befuddled, I told her I would go over and take care of it now , she smiled and said "I will go with you to show you where it is". I set up a PS Live account to assist not having to carry cash around before I left the states and had the bank window just deposit the $500 into my account. No problems here..................and then
About 30 minutes after I was paid, the nice young assistant returned to the table where I was playing the "flip out"and asked if I could come with her for a talk with the assistant floor director. I follow her over to hear the director inform me that they had made a mistake and I was actually the bubble, NOT the 17th place finish................... I looked directly at him and said...."I'm sorry to hear that, but what do you want me to do ?" he then proceeds to tell me " The right thing would be to just give the money back", (blood pressure going way up again) ....I look at him and say #1 I cannot even believe you have the gall call me over and bring this up , let alone ask for me to give money back, #2 I am in no way going to give the money back for what is clearly a mistake by your floor man, my play was for SURE changed after the announcement we were in the money. #3 I need to get back to a tournament I am in and that is the end of this.
He replies with his best effort to guilt me into paying for their mistake by saying " So you think that's fair and right huh ? " me. ' Again , I cannot believe you are even talking to me about this".................I left, end of story.
NOT yet , hold on there TONTO!!!!!!!!!!!!
Thursday, I return to the scene of my crime, feeling good 1-2 tournaments for a little cash and good start. I go to sign up for the first mega satty , give my favorite, friendly cashier my players card and hear "Sorry Chris, there is a problem with your account and you will need to see the tournament director Mike"....., I say "Whats the problem", they "you will need to see Mike as your account is suspended and locked up".....(blood pressure going way, way up again )
I storm out of bank room to find Mike in the tournament area, quickly locate him , approach him:

me "Mike ?"

Mike: "Yup, what can I help you with"

me: " I'm Chris Underwood, was told to see about a problem with my account"

Mike: " Oh, there's no problem, I just need to inform you that we are taking the $500 back that you wrongfully collected, thats it "

me: (blood pressure at app.597over300) "You have got to be kidding, is this a joke?"

Mike: "No joke, we will take it back or you wont play anymore due to your account being suspended" with a nice eat **** and leave look for me ta boot

me: (blood pressure now approaching lift off) " Mike , I am calling you out for what you are, you sir are a THIEF, CHEAT, awful piece of work, who is in charge, as well as the worst tournament director in the history of such a position"

Mike: (now with a bigger look of just eat **** and whata you going to do look says) " Its your choice, pay it back or don't play anymore ?"

me: (thinking as quickly as possible to myself, do I really want to get kicked off the Bahamas for life, with customs holding me in a straw jail cell beating me with conch shells daily, or cave into the thief? ) " Mike , again, you sir or a THIEF, you take your 500 and get my account back open so I can play"

Mike: (now grinning that you eat **** and die) " Follow me back to the bank room"

We get back to the bank room where we need to be to open my account back up, are about in the center of a partially filled room when Mike yells over to one of the 30-40 people behind the counters, loud enough for all in the room to hear...

" Go ahead and reopen up Chris Underwood's suspended account and take our $500 back out of his account"

BLOOD PRESSURE JUST WENT TO MARS AND BACK !!!!!

me: (in a heat of the moment loud enough tone for all in the room to hear ) "Mike , thanks again and just so you remember, I say you are a Thief and crook for stealing my money , have a good day thief "

Mike: now, not just grinning, but smiling that eat **** , die and kiss my ass look says " Anything else ????????? ...........................................have a good day"

Actually there was plenty more on my mind , but that jail cell and being stoned to death by conch shells woke me again

Sorry for the long rant over what I feel, certainly was wrong , but, I would not have cared any less if they would have stole just $1.00 , it is still the same principle I am calling Poker Stars and Mike out on this . Poker already has a tough time building a reputation for players to be looked upon as decent people without the likes of world class promoters like Poker Stars allowing this type of behavior from within. It has surely soured my perspective of what Poker Stars and many other promoters of the game are really doing to all players , NOT just a rec player like myself. At this point I am now pondering the idea of getting a plane out here due to my "MEGA SUPER TILT MENTALITY" that I cannot seem to lose.......I do not care who you are, if you believe in right and wrong, this is indeed very unsettling , there is nothing I can do, but stand my ground on that very principle.


Christopher B Underwood
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Ike Haxton rezignoval ako P****Stars Pro!

Odoslaťod 3flash3 12 Jan 2016 10:24

Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 23 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!