Martin Hrubý končí ako P****Stars Pro

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Martin Hrubý končí ako P****Stars Pro

Odoslaťod admin 12 Jan 2016 10:11

Diskusia k článku: Martin Hrubý končí ako P****Stars Pro

P****Stars Pro team má opäť o jedného člena menej. Nedávno sme vás informovali o rezignácii Isaaca Haxtona. Potom sa s tímom "Friends of P****Stars" rozlúčila Natalie Hof. No a teraz po Haxtonovi prichádza na rad aj Martin Hrubý, pôsobiaci v P****Stars Pro tíme takmer 6 rokov.

Na začiatku roka 2016 sme vás informovali, ako Isaac Haxtona rezignoval na post člena P****Stars Pro Teamu kvôli nedávnym zmenám v herni P****Stars. Jeho slová okrem iného vtedy zneli "Verím, že sa P****Stars chová neeticky.“ Následne sa z radov P****Stars porúčala aj šarmantná Natalie Hof. Tá sa pred pár dňami vyjadrila pre pokerfirma.com "Rada by som bola členkou aj naďalej. Nebola mi proste obnovená zmluva."

Podľa najnovších informácií už členom P****Stars Pro teamu nie je ani Čech Martin Hrubý. Členom tímu bol 6 rokov, konkrétne od januára 2010. Medzi jeho najvýraznejšie úspechy patrí druhé miesto na EPT Viedeň 2010 za €470,000, 22. miesto na EPT Grand Final 2010, či ITM umiestnenie v main evente WSOP 2011. Ako ryba vo vode sa však cíti aj v online pokri.


Podľa dostupných informácií mu nebolo na rok 2016 ponúknuté predĺženie zmluvy. To...

Celý článok => Martin Hrubý končí ako P****Stars Pro
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Martin Hrubý končí ako P****Stars Pro

Odoslaťod swain 12 Jan 2016 11:33

A kde bolo tam bolo ............, čo bolo to bolo a poker už neni ...... :w4444x: , do roboty chlapi na panskééééé :gl:
swain
 
Príspevky: 381
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 57 krát/30 krát
Karma: -20


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 19 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!