Dan Bilzeriana bude koučovať na stávku o $1.2 milióna Lance Armstrong!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Dan Bilzeriana bude koučovať na stávku o $1.2 milióna Lance Armstrong!

Odoslaťod admin 23 Feb 2016 15:56

Diskusia k článku: Dan Bilzeriana bude koučovať na stávku o $1.2 milióna Lance Armstrong!

Ako sme vás nedávno informovali, bradatý playboy Dan Bilzerian uzatvoril stávku s milionárom Bill Perkinsom, že prejde na bicykli od svojho domu v Los Angeles do Las Vegas za menej ako 48 hodín. Bilzerian síce nebol 18 rokov na bicykli, ale teraz dostal veľký impulz v podobe pomoci od legendárneho Lance Armstronga.


Kráľ Instagramu oznámil pred pár dňami, že dostal správu od renomovaného amerického športového komentátora Joe Rogana, ktorý povedal Bilzerianovi, že by mu bol ochotný pomôcť k výhre v jeho stávke samotný Lance Armstrong a či by bolo v poriadku, aby mu dal na neho kontakt.



Pravdepodobne netreba hovoriť o tom, že ponuku pomoci od sedemnásobného víťaza Tour de France prijal Bilzerian s nadšením sebe vlastným.



Bilzerian má ešte viac ako mesiac, aby sa pripravil na stávku o $1.2 milióna, ale vyzerá to tak, že misky váh sa pomaly nakláňajú na jeho stranu.
...

Celý článok => Dan Bilzeriana bude koučovať na stávku o $1.2 milióna Lance Armstrong!
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Dan Bilzeriana bude koučovať na stávku o $1.2 milióna Lance

Odoslaťod jeruslan 23 Feb 2016 17:18

No, neviem ci jeden mesiac je dost na pripravu toho spravneho lektvaru. Aj ked Armstrong ma s tym skusenosti a Bilzerian uz drogy tiez iste ochutnal, ja by som asi radsej angazoval druida Panoramixa. Ich lektvar mal overene ucinky neporazitelnosti :D
jeruslan
 
Príspevky: 30
Založený: Sep 2013
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -6


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!