FIVE GRAND WEEKEND s OVERLAYOM takmer 2.000€!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

FIVE GRAND WEEKEND s OVERLAYOM takmer 2.000€!

Odoslaťod admin 08 Máj 2016 08:00

Diskusia k článku: FIVE GRAND WEEKEND s OVERLAYOM takmer 2.000€!

Po úvodných dňoch 1A a 1B je hranica 3.000€ prekročená len o 10€ a to znamená, že Poker Club Monte Carlo dopláca do turnaja zatiaľ takmer 2.000€! Posledná možnosť registrovať sa do tohto turnaja majú hráči v Day 1C, ktorý začína dnes o 14:00!


Registráciu do turnaja počas úvodných dní 1A a 1B využilo 76 hráčov, ktorí využili možnosť reentry 27 krát a počet rebuyov sa zastavil na čísle 95. Celkovo je tak v turnaji 103 entries a 95 rebuyov, čo v reči čísel znamená vyzbieraný prizepool 3.010€. Garancia je nastavená na 5.000€, takže do splnenia chýba ešte 1.990€.



Poslednú možnosť registrovať sa do Five GRAND Weekendu 20€ Double Chance s možnosťou double chance za 10€, za ktoré dostane každý hráč 15.000 žetónov, majú hráči dnes v Day 1C, ktorý začína o 14:00. Hráči, ktorý využijú možnosť zakúpiť si Double Chance priamo pri kase dostanú k štartovnému stacku 3.000 chipov, takže začiatočný stack 30.000 chipov ponúka kopec priestoru na hru o GTD:5.000€.

Poker Club Monte Carlo myslí aj na hráčov, ktorí si chcú užiť poobedňajšiu siestu a 14:00 je pre nich príliš skoro. Registrácia je otvorená do začiatku 9. levelu, to znamená do 16:30 má každý z Vás možnosť pridať sa do boja o GTD:5.000€ so stackom až 30.000...

Celý článok => FIVE GRAND WEEKEND s OVERLAYOM takmer 2.000€!
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: FIVE GRAND WEEKEND s OVERLAYOM takmer 2.000€!

Odoslaťod jeruslan 08 Máj 2016 11:36

Nas pisalek informuje ze je Overlay lebo jeho chlebodarcovia si myslia ze takto pritiahnu viac ludi do klubu.
Nuz co, je za to plateny tak pise, ... Je na tom ale vobec nieco pravdy?

Pise sa ze doteraz 76 hracov sa registrovalo. Nevieme kolko z nich postupilo ale mozme si pomoct odhadom nech napr.50
Cize kto dnes pride ako 77-mi hrac do turnaja, ak postupi bude hrat proti 50-im dalsim o podiel z 5000gtd.
Je tak ? ... Nooo vlastne ani nie lebo, ... 5000 sa nie vzdy rovna 5000 ako uvidime neskor.

Takze na tych 5000 sa vyskladaju bud samotni hraci, alebo hraci+klub.
Ak dosiahnem platene miesto a moja odmena bude X eur, zalezi mi na tom ci to boli peniaze klubu alebo hracov?
Kto ma hlavu nech si odpovie, ale ja tvrdim ze mi je to fuk. Pre mna ci overlay alebo nie z tohto pohladu neznamena vobec nic.

Co teda znamena overlay? ... No v podstate len jednu vec, na turnaj prislo menej ludi/registracii ako si klub vyratal ze mu naplni garanciu. Na tento turnaj vypisali garanciu 5000, co neznamena ze odmena bude tiez rovnaka, ... Pamatate 5000 sa nie vzdy rovna 5000 ako uvidime v zavere.
Nech teda klub ratal ze ak pride 100 dusi a z tych co bustnu si 50% da reentry, 100x(20+10+3)+50x(33)=4950 bude garancia naplnena takmer. Cize ak furt vykrikuju overlay tak hovoria prislo menej ludi nez sme odhadli. Je to pre mna dolezite? No menej ludi znamena ze sa bude aj menej fajcit takze asi tolko.

A teraz k nasmu prikladu 5000 = 5000 ?
Ak si precitate dispozicie ide 6% na staff a 6% na kvartaly turnaj.
Takze hraci co pridu na tento turnaj budu hrat nie o 5000 ale iba o 4400 eur.
No ale to je predsa fasa lebo toto je nas klub ktory pre nas robi kvartalny turnaj ze? A z coho to financuje ? No z vasich penazi predsa!
Takze az nabuduce budes sa klub chvalit ze robis nieco pre svojich hracov, aj to zacvakaj potom to bude koser.
A mimochodom tych 6% na staff ..., kto si mysli ze klub by si mal sam platit svojich zamestnancov? Zrejme vsetci okrem majitelov klubu ...

Takze ak to skonci overlayom a klub vyberie menej nez 5000, napr. takych 4400 co to znamena? ... No to je to najlepsie co moze byt lebo v tom pripade tych 600 eur na staff a kvartalny turnaj zatiahne klub a iba zaplati to co tvrdi ze robi pre nas.
jeruslan
 
Príspevky: 30
Založený: Sep 2013
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -6

Re: FIVE GRAND WEEKEND s OVERLAYOM takmer 2.000€!

Odoslaťod jeruslan 08 Máj 2016 11:40

Ozaj, vsimli ste si ze klub si stahuje 10% pri registracii a potom este 6% z celkoveho vyzbiereneho obnosu?
jeruslan
 
Príspevky: 30
Založený: Sep 2013
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -6

Re: FIVE GRAND WEEKEND s OVERLAYOM takmer 2.000€!

Odoslaťod trgy 08 Máj 2016 11:59

K tomu overlayu- cize ked je napr. 50 eur turnaj a gtd 5000 eur, tak ti je jedno ci o podiel z gtd hras proti 100 ludom, alebo proti 20 ludom? Asi velmi nie... Nie som velmi za to propagovanie overlayu hlavne pri viacdennych turnajoch, kde je jasne, ze sa to v dalsich dnoch vyzbiera, ale to co ty pises, ze Ti je jedno, ci gtd vyzbieraju hraci, alebo doplati klub je podla mna hlupost
trgy
 
Príspevky: 193
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 21 krát/35 krát
Karma: 2

Re: FIVE GRAND WEEKEND s OVERLAYOM takmer 2.000€!

Odoslaťod nahodicka111 08 Máj 2016 12:39

Otazne aj je,ze kolki hraci hraju za klubove peniaze 50 :50.Aspon takto to bolo v minulosti-ked bol overlay Em Key ponukal viacerym hracom takutu moznost.Neverim,ze v tomto turnaji taki hraci nie su.
Ale vseobecne,Monte Carlo ide ku dnu,samy overlay,menej a menej hracov,garancie padaju...Dokonca narodeninovy Kosice weekend s garanciou o 5000 eur nizsou ! A pozor ! Uz nie je unlimited reentry,uz len 2 krat.Diletanti.Uz sa na ten kinder management co to nalepilo.Preboha,preco uz taku moznost hracom neponukate ? Ved to treba raz mesacne hracom ponuknut ! Vsak vela hracov to nebude hrat viac ako 2 krat ? Nepamatame si uz na tieto argumenty ?
Hraci maju uz dost tohoto herneho strediska,a aj Olympicu,kde im nic zaujimave a nove nedokazu ponuknut.Kazdy caka v Kosiciach nieco nove,interesantne,atraktivne,bonusove...Myslim si ze Rebuy Stars to dokaze ponuknut.Pobocky v inych slovenskych mestach su toho dokazom.
nahodicka111
 
Príspevky: 86
Založený: Nov 2015
Poďakoval/li: 0 krát/7 krát
Karma: -12

Re: FIVE GRAND WEEKEND s OVERLAYOM takmer 2.000€!

Odoslaťod eMKey 08 Máj 2016 13:21

nahodicka111 napísal:Otazne aj je,ze kolki hraci hraju za klubove peniaze 50 :50.Aspon takto to bolo v minulosti-ked bol overlay Em Key ponukal viacerym hracom takutu moznost.Neverim,ze v tomto turnaji taki hraci nie su.
Ale vseobecne,Monte Carlo ide ku dnu,samy overlay,menej a menej hracov,garancie padaju...Dokonca narodeninovy Kosice weekend s garanciou o 5000 eur nizsou ! A pozor ! Uz nie je unlimited reentry,uz len 2 krat.Diletanti.Uz sa na ten kinder management co to nalepilo.Preboha,preco uz taku moznost hracom neponukate ? Ved to treba raz mesacne hracom ponuknut ! Vsak vela hracov to nebude hrat viac ako 2 krat ? Nepamatame si uz na tieto argumenty ?
Hraci maju uz dost tohoto herneho strediska,a aj Olympicu,kde im nic zaujimave a nove nedokazu ponuknut.Kazdy caka v Kosiciach nieco nove,interesantne,atraktivne,bonusove...Myslim si ze Rebuy Stars to dokaze ponuknut.Pobocky v inych slovenskych mestach su toho dokazom.


Nevedel som ze Hans Christian Andersen ma nick nahodocka111 ale ani to mozno nie je nahodicka

Takto sa manipuluje verejna mienka
eMKey
 
Príspevky: 52
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 26 krát/5 krát
Karma: 5

Re: FIVE GRAND WEEKEND s OVERLAYOM takmer 2.000€!

Odoslaťod nahodicka111 08 Máj 2016 13:40

Svoje viem a Ty si pis co chces.Ak by som sa pustil s Tebou do debaty o tychto veciach a veciach podobnych,jednoznacne by si tahal za kratsi koniec.Nemam chut.Vo Viedni bezi 300 eurovy turnaj s garanciou 500 000 eur,radsej sa sustred na to.Tvoj oblubeny.Drzim palce ak budes startovat. :D
nahodicka111
 
Príspevky: 86
Založený: Nov 2015
Poďakoval/li: 0 krát/7 krát
Karma: -12


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 28 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!