Poker Stars

Diskusia k herni P****Stars

Re: Poker Stars

Odoslaťod Nancya 17 Aug 2016 08:18

Keď máš ťažkosti s výberom, skús napísať mail na support@P****Stars.eu, majú podporu aj v češtine a sami ti budú vedieť najlepšie povedať, aký je tam problém.
Nancya
 
Príspevky: 116
Založený: Aug 2012
Poďakoval/li: 4 krát/13 krát
Karma: 7

Re: Poker Stars

Odoslaťod AlfaZz 18 Okt 2016 07:20

Neviete mi niekto pls poradiť. Od včera mi nejde pripojiť na P****Stars a vypisuje mi toto hlásenie (obr dole). Nepomohlo preinštalovanie, ani reštart a ani nič podobné. ;)

chyba.jpg
chyba.jpg (11.81 ) Zobrazená 6345 krát
Obrázok používateľa
AlfaZz
 
Príspevky: 702
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 200 krát/51 krát
Karma: 7

Re: Poker Stars

Odoslaťod amaterik 18 Okt 2016 12:02

AlfaZz napísal:Neviete mi niekto pls poradiť. Od včera mi nejde pripojiť na P****Stars a vypisuje mi toto hlásenie (obr dole). Nepomohlo preinštalovanie, ani reštart a ani nič podobné. ;)

chyba.jpg


A čo ti napísali/odpísali zo supportu?

A skúšal si sa lognúť na notebooku či skrátka inom zariadení?
amaterik
 
Príspevky: 127
Založený: Aug 2012
Poďakoval/li: 10 krát/18 krát
Karma: 0

Re: Poker Stars

Odoslaťod AlfaZz 18 Okt 2016 12:20

Na suport som pisal ešte včera večer, no do teraz žiadna odpoveď. Keď sa na svoj účet pripojím cez tablet, mobil, ide to v pohode. Len na notebooku mi to píše toto hlásenie. Skúšal som preinštalovať, vypnúť antivir, vypnúť firewal a stále nič. :)

Keď sa na netebooku prihlásim na Full Tilt, tak mi to klienta zobrazí, no P****Stars stále píše hlásenie. :w4444x:
Obrázok používateľa
AlfaZz
 
Príspevky: 702
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 200 krát/51 krát
Karma: 7

Re: Poker Stars

Odoslaťod haman 27 Okt 2016 18:29

PS skapaty aj vam? vyzera ze maju major vypadok.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Poker Stars

Odoslaťod haro 27 Okt 2016 20:03

aj nam... nech to scim skor sĺape :spade: :club: :diamond: :heart:
haro
 
Príspevky: 73
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 32 krát/9 krát
Karma: 0

Re: Poker Stars

Odoslaťod ppkonzul 10 Jan 2017 10:06

Dobry den,nevie mi niekto poradit akym sposobom si mozem vybrat financne prostriedky z uctu na P****Stars?vkladal som pomocou pay save card,pri pokuse o vyber,mi ponuklo moznosti ako netteler,skrill,nemam sajnu ako to funguje,tak ak mi mozete niekto poradit budem vdacny
ppkonzul
 
Príspevky: 13
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Poker Stars

Odoslaťod Nancya 11 Jan 2017 13:39

Pravdepodobne by si mal mať na Stars k dispozícii aj výber na bankový účet.

Čo sa týka Netelleru a Skrill, sú to internetové peňaženky. Založíš si ich po nete, skôr či neskôr si od teba vyžiadajú, aby si im poslal nascanovaný občiansky a doklad o adrese (nejaký účet alebo výpis z banky, čo ti prišiel poštou), ako ochrana proti praniu špinavých peňazí.

Tie peňaženky môžeš dobíjať kartou alebo poslať na ne peniaze z tvojho bankového účtu, prípadne vyberať z nich na tvoj bankový účet. Sú tam ale za výbery poplatky, takže ak neplánuješ potom zo Skrillu/Netelleru zase vkladať naspäť na Stars alebo inej herne, radšej si to pošli rovno na bankový účet z herne.

Na prehadzovanie peňazí medzi herňami sú ale online peňaženky fajn, lebo je to vcelku rýchle a za vklady/výbery z herní si peňaženky poplatky neúčtujú, jedine ak by ich účtovala herňa :)
Nancya
 
Príspevky: 116
Založený: Aug 2012
Poďakoval/li: 4 krát/13 krát
Karma: 7

Re: Poker Stars

Odoslaťod ppkonzul 12 Jan 2017 10:34

Velmi pekne dakujem za vycerpavajuce informacie,ak by ta neobtazovalo,nemohol by si mj napisat na mail?ppkonzul@gmail.com-chcel by som sa este nieco blizsie popytat,vopred dakujem za ochotu....
ppkonzul
 
Príspevky: 13
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Poker Stars

Odoslaťod Nancya 12 Jan 2017 10:49

Nz, môžeš mi to poslať aj súkromnou správou tu cez PokerPortal, stačí kliknúť na môj nick a potom na ‘Odoslať súkromnú správu’...
Nancya
 
Príspevky: 116
Založený: Aug 2012
Poďakoval/li: 4 krát/13 krát
Karma: 7

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na PokerStars

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!