Generálny riaditeľ GPL Alex Dreyfus podviedol Fedora Holza a ďalších!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Generálny riaditeľ GPL Alex Dreyfus podviedol Fedora Holza a ďalších!

Odoslaťod admin 04 Sep 2016 09:40

Diskusia k článku: Generálny riaditeľ GPL Alex Dreyfus podviedol Fedora Holza a ďalších!

Včera zverejnili členovia high stakes komunity šokujúce správy o generálnom riaditeľovi Global Poker League (GPL) Alex Dreyfusovi, ktorí ich podviedol vo finančných transakciách a nevedel im veľmi dlhú dobu vrátiť ich peniaze.


Tému o Dreyfusovom správaní na pokrovom fóre TwoPlusTwo založil Hendrik „ValueH“ Latz, ktorý uviedol, že tak urobil na základe niekoľkých rozhovorov s členmi high stakes komunity „bbvisbadforme“ a Fedorom Holzom. Hendrik „ValueH“ Latz a „bbvisbadforme“ sú už dlhé roky veľmi aktívni na scéne stakingu v Super High Roller eventoch:

Stretol som Alexa po prvýkrát toto leto v Vegas, kde sme viedli dlhé rozhovory o GPL. Bbvisbadforme sa spolu so mnou zúčastnil prvého zápasu v Cube, kde sa predstavil aj Aaron Paul na pozvanie Alexa. O niekoľko dní neskôr sa mi Alex ozval, či by som s ním nemohol vymeniť $20,000 USD vo Vegas za EURO bankovým prevodom. Súhlasili sme, pretože bbvisbadforme potreboval eurá.



Stretli sme sa a dali sme mu peniaze, pričom Alex povedal, že nám ich pošle obratom ešte v ten deň. Spolu s bbvisbadforme sme na to rýchlo zabudli, keďže sme zvyknutí, že počas WSOP robíme množstvo transakcií.

O 5 týždňov neskôr, keď sme odišli z Vegas, sme...

Celý článok => Generálny riaditeľ GPL Alex Dreyfus podviedol Fedora Holza a ďalších!
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Generálny riaditeľ GPL Alex Dreyfus podviedol Fedora Holza a

Odoslaťod FIproSH 04 Sep 2016 19:46

V svete gamblingu nič neobvyklé ;) Pár "pokrovým super hráčom" z BA by sa tiež hodilo nastaviť takéto zrkadlo :)
FIproSH
 
Príspevky: 17
Založený: Nov 2015
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: -2


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 33 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!