Hranie pokru v USA

Ak si neviete rady s niečím ohľadom pokru, opýtajte sa

Hranie pokru v USA

Odoslaťod Leninka1990 11 Júl 2014 22:50

Ahoj, som v USA.
Ide o to ze som si stiahla a zaplatila vpn hidemyass, aby som mohla hrat na strankach ako je P****Stars, Pa***Poker a inych.
Lenze poker v USA je zakazany, chcela by som vediel ci niekto nieco nevie (cital na zahranicnych forach napr.) ci nieakym takym spôsobom sa tam hra poker, ci je to bezpecne a tak. Nerada by som mala nevytanu navstevu. :O:
Leninka1990
 
Príspevky: 40
Založený: Júl 2013
Poďakoval/li: 0 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Hranie pokru v USA

Odoslaťod Stanley VII 12 Júl 2014 09:10

Je to porušenie podmienok herne a keď na to herňa príde, tak z toho môžeš mať dosť problémy... To už totiž nie je ‘niečo sa mi nechtiac podarilo’, ale vyslovene úmyselné obchádzanie ich protiopatrení proti hre z územia, kde je to zakázané. Môže sa ti stať, že ti doživotne zatvoria účet a zabavia zostatok. Ak tam nebudeš do konca života, tak by som asi radšej tých pár týždňov vydržal bez pokru :)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Hranie pokru v USA

Odoslaťod nabokow 12 Júl 2014 11:36

ked nie si technicky zdatna, tak sa toho radsej nechytaj ;) nevitanej navstevy sa bat nemusis, ale lifetime ban a stratu bankrollu mas zarucenu, ak na to pridu.
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: Hranie pokru v USA

Odoslaťod karkul23 10 Jan 2015 11:04

škoda riskovat
karkul23
 
Príspevky: 5
Založený: Jan 2015
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Hranie pokru v USA

Odoslaťod lesien3 01 Nov 2016 13:44

Každé kasíno ti s potešením zabaví (ukradne) peniaze pre hocakú prkotinu. Obvykle ťa ale nechajú hrať koľko chceš, problém nastane až keď zažiadaš o vyplatenie (zaslanie svojej výhry), vtedy začnú pátrať či si náhodou v priebehu celého času práve nejakú tu prkotinu nespravila a ak áno, radujú sa, že zasa na ďalšom zarobili. (V tvojom prípade asi ľahko zbadajú, že si sa prihlasovala z IP adresy USA).

(Pričom je aj mnoho podvodníckych kasín, kde si radi aj niečo vymyslia, len aby ti nič nedali.) Minimálne počítaj s tým, že všetky kasína len dychtivo číhajú na tvoju chybyčku (porušenie nejakého pravidla).
lesien3
 
Príspevky: 2
Založený: Nov 2016
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0


Naspäť na Otázky začiatočníkov

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!