Poker Stars

Diskusia k herni P****Stars

Re: Poker Stars

Odoslaťod Bl4ckPeteR 19 Feb 2017 09:59

Ahojte,

poker hram rekreacne uz niekolko rokov na roznych strankach, hlavne ale P****Stars, nikdy som sa ale nezaoberal otazkov rakebacku, ktory by mohol urobit celkom pekny peniaz aj pri rekreacnom hrani, neviem ci na P****Stars nieco take existuje alebo funguje to cisto na principe STARCOINS? prosim niekoho skuseneho o radu, po pripade ak je to mozne poradit aj co sa tyka ostatnych herni ako Coral Poker, 8***oker, U***et, ....je mozne ziskat rakeback aj ked som uz registrovany hrac a nesom tam registrovany cez ziadnu pokrovu stranku? Ako to cele funguje ?

dakujem velmi pekne kazdemu ochotnemu ktory poradi :)
Bl4ckPeteR
 
Príspevky: 10
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 2 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Poker Stars

Odoslaťod Nancya 19 Feb 2017 10:47

Ahoj,

väčšina herní odmeňuje hráčov cez vip program alebo dáva priamo nejaké % rakeback. Niekde záleží, ako sa do herne zaregistruješ - bežne ponúkajú vip program a pri registrácii cez nejakého konkrétneho partnera herne môžeš dostávať namiesto VIP programu rakeback. Alebo niekde VIP program + určitý rakeback navyše.

Poslednou dobou herne pristupovali k obmedzovaniu rakebacku a aj odmeny cez VIP programy väčšinou klesali. Je to smer, ktorým sa uberá celý online pokrový priemysel, takže rakeback už sa nezískava tak ľahko a v takej výške, ako v minulosti.

Napríklad P****Stars odmeňuje hráčov iba cez vlastný VIP program použitím StarsCoin a žiadny iný rakeback (ako konkrétne %) sa na P****Stars ani pri registrácii cez vybraných partnerov získať nedá. Rovnaké je to s podmienkami na 888pokri, kde majú tiež len svoj VIP program bez možnosti presného % rakebacku.

Čo sa týka U***et, tiež majú vlastný VIP program, ale dá sa cez neho získať celkom dobrú hodnotu rakebacku, záleží, koľko rakuješ, lepšiu predstavu získaš tu: http://www.pokerportal.info/p/2355/anal ... d-11-do-62

Čo sa týka Coralu a pod., k tomu ti pošle viac info Stanley súkromnou správou.

Za tento príspevok od Nancya poďakovali :
Bl4ckPeteR
Nancya
 
Príspevky: 116
Založený: Aug 2012
Poďakoval/li: 4 krát/13 krát
Karma: 7

Re: Poker Stars

Odoslaťod Bl4ckPeteR 19 Feb 2017 14:03

Nancya napísal:Ahoj,

väčšina herní odmeňuje hráčov cez vip program alebo dáva priamo nejaké % rakeback. Niekde záleží, ako sa do herne zaregistruješ - bežne ponúkajú vip program a pri registrácii cez nejakého konkrétneho partnera herne môžeš dostávať namiesto VIP programu rakeback. Alebo niekde VIP program + určitý rakeback navyše.

Poslednou dobou herne pristupovali k obmedzovaniu rakebacku a aj odmeny cez VIP programy väčšinou klesali. Je to smer, ktorým sa uberá celý online pokrový priemysel, takže rakeback už sa nezískava tak ľahko a v takej výške, ako v minulosti.

Napríklad P****Stars odmeňuje hráčov iba cez vlastný VIP program použitím StarsCoin a žiadny iný rakeback (ako konkrétne %) sa na P****Stars ani pri registrácii cez vybraných partnerov získať nedá. Rovnaké je to s podmienkami na 888pokri, kde majú tiež len svoj VIP program bez možnosti presného % rakebacku.

Čo sa týka U***et, tiež majú vlastný VIP program, ale dá sa cez neho získať celkom dobrú hodnotu rakebacku, záleží, koľko rakuješ, lepšiu predstavu získaš tu: http://www.pokerportal.info/p/2355/anal ... d-11-do-62

Čo sa týka Coralu a pod., k tomu ti pošle viac info Stanley súkromnou správou.





dakujem velmi pekne za vycerpavajucu odpoved :) aj ked si ma velmi nepotesil/a :x :)

je to skoda ze to ide v pokri tymto smerom:/ viem ze niekedy si vela hracov pochvalovalo tieto rakebacky ktore ich drzali nad vodou :)

dik este raz a cus
Bl4ckPeteR
 
Príspevky: 10
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 2 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Poker Stars

Odoslaťod juve1905 08 Jún 2019 14:54

dobry den, ponukam na predaj ucet na P****Stars s nemeckou adresou, overeny, pouzivany niekolko rokov + 1 vstupenka do Sunday Storm. ak ma niekto zaujem - sprava. dovod - strata zaujmu o poker + malo casu
juve1905
 
Príspevky: 109
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 8 krát/15 krát
Karma: 1

Re: Poker Stars

Odoslaťod jaroslavG 12 Júl 2019 08:26

zdravim. dnes som si po x rokoch stiahol PS aplikáciu do mobilu. na účte mám celkom peknú sumu za ktorú som sa chcel zabaviť. lenže herňa má nepustila ku stolu kvôli geografickej polohe. je nejaká možnosť ako to obísť alebo mám urobiť cash out a bežať do kamennej herne?
diky
jaroslavG
 
Príspevky: 37
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Poker Stars

Odoslaťod 3flash3 14 Júl 2019 17:22

cashout :pokerface:
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Poker Stars

Odoslaťod Watras 06 Aug 2019 16:00

Ahojte, chcel by som sa opýtať či máte niekto info o tom, či už nejaká herňa aj požiadala o licenciu. Veľmi pekne ďakujem za odpoveď. (Kľudne aj správa)
Watras
 
Príspevky: 1
Založený: Aug 2019
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na PokerStars

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!