StansPoker

Diskusia o online pokrových herniach a ich akciách

Re: plz

Odoslaťod katarina SJ 27 Okt 2007 09:57

Tu je link, z ktoreho si mozete nahrat software, taktiez som vam poslala email.
http://www.stanjames.com/poker/Setup_StansPoker.exe
Dufam, ze uz nebudete mat problem, ak ano tak ma nevahajte kedykolvek kontaktovat. :)
katarina SJ
 
Príspevky: 381
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Promo akcia

Odoslaťod chris_ambri 27 Okt 2007 14:46

Ahojte, dostali ste to triko a šiltovku ako sa to píše na stránkach pokerportalu?
chris_ambri
 
Príspevky: 116
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Promo akcia

Odoslaťod katarina SJ 27 Okt 2007 15:35

Zdravim, Ja osobne som posielala vsetky tricka a siltovky. Kazdy a jeden hrac, ktory sa zaregistroval medzi 11. augustom a teraz obdrzal email ohladom velkosti a tym boli balicky poslane. Ak sa stalo, ze som niekoho vynechala, tak staci nam napisat na cesko@stanjames.com vase cislo uctu a balicek Vam bude poslany, ak ste splnili pozadovane podmienky.
:)
katarina SJ
 
Príspevky: 381
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Promo akcia

Odoslaťod chris_ambri 27 Okt 2007 15:42

keby som sa dneska regol na stanjames, tak ešte platí to promo? a aké požiadavky su na ne?
chris_ambri
 
Príspevky: 116
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: Promo akcia

Odoslaťod katarina SJ 27 Okt 2007 15:59

Ano plati, vsetky informacie najdete tu: http://www.stanjames.com/poker/Promotion.aspx?no_cache=1193496749017&xml=Home_Promotions_CashbackFreeroll.xml&sm=mg200787164221
katarina SJ
 
Príspevky: 381
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

BOUNTY HRAC - ZMENA

Odoslaťod katarina SJ 27 Okt 2007 16:00

Prave som obdrzala email, ze bounty hrac tento tyzden s alias 'banalitka' sa nemoze zucastnit dnesneho turnaja. TAKZE BOUNTY TENTO TYZDEN JE ZASE SJ POKER TEAM HRAC, T. J. NASA ZANETKA.
NENECHAJTE SI UJST POSLEDNY CASHBACK TURNAJ A ZAHRAJTE SI DNES VECER!!!
katarina SJ
 
Príspevky: 381
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: Re: Promo akcia

Odoslaťod chris_ambri 27 Okt 2007 16:51

Katka, načo mi dávate link ktorý nefunguje? radšej mi napíšte tie podmienky sem do fora prosím.
chris_ambri
 
Príspevky: 116
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: Re: Re: Promo akcia

Odoslaťod katarina SJ 27 Okt 2007 17:07

ten link funguje, prave som to odskusala. prekopirujte si ho do adresoveho okna. Ale ok tu su podmienky:
Pravidla promo akcí



1. Pro získaní Stans Poker balíčku, který bude obsahovat tričko a kšiltovku, musí každý nový hráč vložit na svůj účet $5 a musí se zaregistrovat u nás přes pokerportal.sk. Balíčky se budou posílat týdně všem nově registrovaným hráčům. Může se stát, že systém vynechá některé z hráčů. V takovém případě nás kontaktujte emailem.

2. Pouze jeden balíček na osobu, rodinu, domácnost, adresu, e-mailovou adresu, telefonní číslo, číslo účtu debetní/kreditní karty a sdílené počítače, např. škola, veřejná knihovna nebo pracoviště. Tato nabídka se vztahuje výhradně na nově založené účty, ne na další založené účty...

3. Tato nabídka je platná v období mezi 08/08/07 a 3/11/07, včetně.

4. Každý nový hráč má také nárok na vkladový bonus. Maximální výše bonusu je $100. Minimum neexistuje.

5. Dále si vyhrazujeme právo před připsáním bonusu, sázky zdarma nebo jiné nabídky požádat jakéhokoliv zákazníka o předložení příslušných dokladů s důrazem na absolutní diskrétnost.

6. Stan’s Poker si vyhrazuje právo kdykoliv z jakéhokoliv důvodu měnit, upravit, přerušit či ukončit tuto akci pro zákazníky bez oznámení hráčům, užitím odpovídajícího úsilí pro včasné uveřejnění tohoto oznámení. Také si vyhrazuje právo odmítnout bonus jakémukoliv žadateli a nemusí být důvodem právo zmíněné v odstavci výše.

7. Jakýkoliv pokus o zneužití této nabídky bude znamenat zabklokování účtu klienta.
katarina SJ
 
Príspevky: 381
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Promo akcia

Odoslaťod chris_ambri 27 Okt 2007 17:10

Dakujem, tak teda tam dám do tej herne pár drobných, síce hram teraz na paradise a expekte, ale tie suveníry si tu nenechám ujsť : ))
chris_ambri
 
Príspevky: 116
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Promo akcia

Odoslaťod katarina SJ 27 Okt 2007 17:12

Nemate zaco, mozete si zahrat posledny Cashback turnaj dnes vecer iba pre slovakov a cechov ak chcete a odskusat tak tuto hernu. :)*THUMBS UP*
katarina SJ
 
Príspevky: 381
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Online herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!