StansPoker

Diskusia o online pokrových herniach a ich akciách

Re: Re: taky me to mrzi

Odoslaťod Lisaci 19 Mar 2008 17:00

nejlepe jste to mohli zrusit az po tom co
si u Vas dalo aspon deset lidi first deposit ... !!! ... urcite to bude pristi tejden nakej pracovni den kdy mam normalka skolu a nemuzu hrat .. fakt diky .. jeste ze jsem si u Vas ten first depozit neudelal !!
Lisaci
 
Príspevky: 162
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: taky me to mrzi

Odoslaťod 1zart1 19 Mar 2008 17:07

No ja si myslim, ze su to neporovnatelne turnaje, takze kazdy by si vybral ten svoj.
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Re: Re: Re: Re: taky me to mrzi

Odoslaťod Lisaci 19 Mar 2008 17:12

no prave U***et asi tak 8 maximalne 11 lidi ... :D :D ... a tohle zrusi ... omg .. koncim se Stan james ... :(
Lisaci
 
Príspevky: 162
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: Re: Re: taky me to mrzi

Odoslaťod katarina SJ 19 Mar 2008 17:19

Neviem preco sa pan Lisaci tak velmi rozculuje. Ved sam ste povedal, ze ste este neurobil ziadny depozit. A ano turnaj bude cez pracovny den, ale bude zacinat o 20:00 a obycajne konci okolo desiatej, jedenastej. Takze stale kopec casu na spanok.
Podla nasich pravidiel mame pravo zrusit, zmenit tuto akciu. Vid nase pravidla a podmienky pod tymto turnajom.
A nikde som nepovedala, ze tento turnaj sa neuskutocni vobec. Turnaj sa uskutocni, len v iny den. Tak si zahrajte turnaj v U***et dnes vecer a potom sa mozeme kludne tesit na nas. ;-)
katarina SJ
 
Príspevky: 381
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: Re: Re: Re: taky me to mrzi

Odoslaťod Lisaci 19 Mar 2008 17:24

ale proc rusite turnaj den kdy ma byt ?? .. vy jste snad nevedeli ze se to s U***et krizi uz minuly tyden ?? ... takze predpokladam ze turnaj bude az pristi tyden ?? .. no to mate pravdu opravdu si to nezahraju, kazdy nema takove moznosti aby hral kde chce kdy chce ... :( .. jsem rad ze jsem ten deposit neudelal
Lisaci
 
Príspevky: 162
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: taky me to mrzi

Odoslaťod katarina SJ 19 Mar 2008 17:52

Podla mna sa rozculujete uplne zbytocne. Zrusili sme ho pretoze na to mame pravo. Tento turnaj sme organizujeme v spolupraci s pokerportalom a mali sme na to dovod, aby bol v strede tyzdna a aby sa nekrizil s inymi akciami. Bohuzial ano, zistili sme to az dnes, ze je ina akcia v inej herni. Bohuzial stava sa, pravdepodobne nasa chyba. napriek tomu si myslim, ze rozculovat sa je uplne zbytocne a za druhe skodi to zdraviu. ;-)
Budeme sa snazit vybrat co najlepsi a najvyhodnejsi termin pre vsetkych. @->-- Este raz sorry!!!:-*
katarina SJ
 
Príspevky: 381
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

zmena terminu turnaja

Odoslaťod 016roy 19 Mar 2008 17:59

Chcel by som sa vyjadrit k zmene terminu turnaja.

V prvom rade sa ospravedlnujeme, ze k niecomu takemu doslo, ale chyba bola viacmenej na nasej strane (PokerPortal.sk), nie na strane Stans Pokru, ktory sa nas spytal ci je termin vyhovujuci. No na zaklade velkej zaneprezdnenosti (vid. Vladov odchod do Irska na Irish Open, ja som behal vela okolo kupi auta(mam nove, povozim vas :)), atd..) sme sa k tomu nestihli vyjadrit a tak Stans Poker zaradil do svojho zoznamu turnajov.

Takze sa este raz ospravedlnujeme. Preto sa turnaj presunul, lebo musime vychadzat v ustrety vsetkym hracom. Niektori si mozno chceli zahrat len ten na Stans Pokri, niektori len ten na U***et. Niektori si chceli mozno zahrat oba a v takomto pripade ze by sa hrali sucasne by to nemohli.....

Turnaj na Stans Pokri sa vsak URCITE odohra, ale v nahradnom termine. Preto, ten kto vlozil kvoli turnaju na Stans Poker peniaze, toho prosime aby vydrzal. Tento turnaj si urcite zahra. Cakat sa kvoli 400 usd added turnaju oplati.

Stans Poker sa snazi pre cesku a slovensku pokrovu komunitu robit strasne vela, za co im v mene nasej stranky, ale i slovenskych a ceskych hracov Dakujem. Samozrejme Dakujem aj katarine SJ za ochotu, ale i slova ktore tu prezentovala.

Drzime vam palce pri hre, a este raz nam prosim ospravedlnte tuto chybu.

Palo (roy016), pokerportal.sk
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

Re: zmena terminu turnaja

Odoslaťod aston 19 Mar 2008 18:10

Jsme lidi a chybicky delame.Trochu tolerance pokrovy nadsenci.;-)*THUMBS UP**DRINK*
aston
 
Príspevky: 117
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: zmena terminu turnaja

Odoslaťod PROXIK 19 Mar 2008 20:13

Chjo skoda, dnesni den byl terminove nejvhodnejsi. :( Na U***et mam jen euro,ale chapu, ze nekdo chce hrat oba turnaje. Doufam, ze nahradni termin bude znam aspon 3 dny predem *KISSED*
PROXIK
 
Príspevky: 174
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

katarinka - dotaz

Odoslaťod APminer 19 Mar 2008 23:02

dal jsem si cash a potom jsem koukl na account - rake hands:
kdyz si dam Current freeroll RH tak mam 36 RH
ale dam si From12 march to 19 march a mam jen 12 RH =-O =-O =-O

to je ale poradna blbost, co to je za pocty, kdyz za 24 hod mam vic jak za tyden =-O
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Online herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!