StansPoker

Diskusia o online pokrových herniach a ich akciách

Tabuľka

Odoslaťod Hufelix 23 Júl 2008 08:38

Ak sa tak dívam ešte teraz do tej tabuľky, tak tých hráčov, čo to tam takto majú narátané je ešte viac. Napríklad hráč - bullion21, ten tiež nehral 5.kolo a ani 6.kolo, no body do rake tabuľky má napočítané. tak len ma teda zaujíma objasnenie situácie, aby som vedel, ako to vlastne je.
Obrázok používateľa
Hufelix
 
Príspevky: 332
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 1

Re: Tabuľka

Odoslaťod acvonmilan 23 Júl 2008 09:47

No Ty sis mel hlavne nahravat pravidelne 100 RH - hrajes velice dobry poker, takovy soustredeny a bez delani blbosti a kdybys mel vsechny RH body, tak jsi byl nejspis v prvni trojce!
Obrázok používateľa
acvonmilan
 
Príspevky: 1537
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0
OPT1 - 2. miesto (2)

Re: Re: Tabuľka

Odoslaťod w4444x 23 Júl 2008 12:26

aj ja by som hral dobry poker keby som kazdy turnaj dostal 3 krat AA na BB ked ide niekto all in ako hufelix :D
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: Re: Re: Tabuľka

Odoslaťod SJZanet 23 Júl 2008 14:03

Ahoj,
takze rake hands body - nezalezi na tom, jestli hrajes turnaj nebo ne, ale zalezi jestli jsi hral cash games ;o) takze zminovani hrali cash a nasbirali vice nez 100 bodu. kopiruju z nasich stranek : "A jestli se Vám to zdá málo, nebo se Vám nepovede vyhrát pondělní turnaj, tak nezoufejte a zahrajte si v našich cash tables a za každou raked hand odehranou u našich cash stolů obdržíte extra bod. Takže jestli odehrajete 50 raked hands dostanete 50 bodů navíc!" Mejte se ahoj
SJZanet
 
Príspevky: 19
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Aha,

Odoslaťod Hufelix 23 Júl 2008 23:45

Ok, ďakujem za vysvetlenie. Akurát teda je v tom riadny rozpor, pretože myslím, že tu bolo v diskusii napísané (Katarínou), že body za rake sa budú v danom týždni počítať iba hráčom, ktorí v danom týždni hrali turnaj. Takže asi by sa v tom mal urobiť poriadok??? Nechce sa mi teraz listovať v diskusii dozadu, ale na 90 percent som presvedčený, že to na tomto fóre takto odznelo.
Obrázok používateľa
Hufelix
 
Príspevky: 332
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 1

Dal som si tú námahu

Odoslaťod Hufelix 23 Júl 2008 23:53

dal som si tú námahu a nalistoval som si pár strán dozadu. Naozaj v tom máte značný rozpor a teda by bolo fajn, keby ste si ujasnili pravidlá súťaže. Minimálne medzi sebou... Zaneta tvrdí, že body sa počítajú každému, Katarína tvrdila toto, citujem: "Ti co maju za rake 300 bodov sa takisto snazili vo vsetkych turnajoch ale bohuzial neuspesne, ak ste si nevsimol tak body za RH sa rataju iba hracom, ktori sa zucastnili turnaja, takze karty su vyrovnane ako pre Vas, tak aj pre hraca, ktory ziskal body iba za RH!!!!"
Z toho je teda jasne, že každá turnaj posudzujete a body rátate inak.
Obrázok používateľa
Hufelix
 
Príspevky: 332
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 1

Re: Re: Re: Re: Tabuľka

Odoslaťod gevlik199 23 Júl 2008 23:58

no ja neviem ale mne sa zda ze ta tabulka nieje ani aktualizovana
gevlik199
 
Príspevky: 347
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: Re: Re: Tabuľka

Odoslaťod gevlik199 24 Júl 2008 00:17

pardon,beriem spat. ked som pozeral tabulku cez hernu tam boli este stare udaje ale na strankach stanjames je to v poriadku.
gevlik199
 
Príspevky: 347
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Dal som si tú námahu

Odoslaťod acvonmilan 24 Júl 2008 07:38

Ano, takhle to bylo prezentováno, body mohou získat pouze ti, kteří se ten daný pondělek zúčastnili turnaje.
Obrázok používateľa
acvonmilan
 
Príspevky: 1537
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0
OPT1 - 2. miesto (2)

Re: Re: Dal som si tú námahu

Odoslaťod katarina SJ 24 Júl 2008 10:25

Zdravim vsetkych, ospravedlnujem sa za nepresne informacie, ktore Vam zaneta dala (hned ako pride do prace, tak jej to nandam), hrac sa musi zucastnit pondelnajsieho turnaja, aby sa mu pripocitali body, hufelix ma pravdu, hned idem aktualizovat vsetky body a napravit to. Este raz sa Vam ospravedlnujem sa mylne informacie.
katarina SJ
 
Príspevky: 381
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Online herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!