Čo sa deje v Monte Carle?

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Čo sa deje v Monte Carle?

Odoslaťod admin 16 Apr 2008 07:55

Diskusia k článku: Čo sa deje v Monte Carle?

EPT Grand Final 2008 má za sebou Day 3, v ktorom sa tiež odohrali zaujímavé partie. Najviac sa v ňom darilo súčasnému lídrovi Antoniovi Esfandiarimu, ktorý sa prepracoval zo 44 pozície na chipleadera.
 
Okrem neho sa na EPT Grand Final 2008 v Monte Carle predstavili takí slávni a známi hráči ako: Phil Ivey, Greg Raymer, Gus Hansen, Daniel Negreanu, Annette Obrestad, Boris Becker, Jeffrey Lisandro, Dario Minieri, Joe Hachem, Bertrand „ElkY“ Grospellier, Chris Moneymaker, Marcel Luske, Katja Thater, Barry Greenstein, Luca Pagano, Raymond Rahme, či pre našinca i Dag Palovič.
 
Počas prvých dvoch dní sa ukázalo napríklad aj to, že slávne mená nemznamenajú v pokrovom svete aj kvalitnú hru. Reklamná postavička P****Stars Boris Becker (bývalá...


[Zobraziť celý článok]
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22143
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

mozno

Odoslaťod fidelko 17 Apr 2008 10:45

je to nahoda,ale aj z tych par hier vidno ako sa hra profipoker:
caka sa na top5 a s tym so to potom reze@=
fidelko
 
Príspevky: 492
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 7 krát/2 krát
Karma: 0

Re: mozno

Odoslaťod Spasskij 17 Apr 2008 11:14

hmmmm
Spasskij
 
Príspevky: 189
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 4 krát/0 krát
Karma: 0

Re: mozno

Odoslaťod keso26 17 Apr 2008 11:21

yo, vcera som kukal, torchu mi bolo luto Antonia, ked ten tucko hitol FH na QQ. Ostalo mu ale vyse 700K, tak by sa mal este vratit do hry. Inak sa mi pacilo, ze vsetci boli dost deep, vyse 1M chips pri 10K/20K blinds a 2K ante. S takym stackom by sa dalo podla mna viac manevrovat a necakat na TOP5, aj ked pri poslednych 15 hracoch zacinaju byt rozdiely v money dost velke.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

live

Odoslaťod trikoza 17 Apr 2008 14:54

finat table live... len aby sa nezabudlo

www.eptlive.com
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

omg

Odoslaťod Spasskij 18 Apr 2008 08:18

ach jaj vyhralo to hnusne nechutne prasa...Pre mna strasne nesympaticky clovek co sa tyka vyzoru aj prejavu pfuujj pfuuujj a este raz pfuuujj...ale na druhu stranu moze byt dobry chalanisko,,len som si ho zaskatulkoval aj ked viem ze to nieje spravne...
Spasskij
 
Príspevky: 189
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 4 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: mozno

Odoslaťod zilosko 18 Apr 2008 17:32

glen je nahodou super chalan, rozpraval som sa s nim a je uplny pohodak, narozdiel od antonia, ktory nenechava tringelty dilerom ;)
zilosko
 
Príspevky: 4
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!