Chyby súperov - cesta k úspechu?

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Re: Hehe

Odoslaťod keso26 05 Aug 2008 13:14

pekne roche *THUMBS UP* ..od zajtra sa pustim do dokoncenia napolovicu rozpisaneho clanku (pf play), poslednu dobu som nejak nestihal :( ..slubujem ze do konca tyzdna bude v redakcii
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Podpisovanie

Odoslaťod Stanley VII 05 Aug 2008 21:43

Fajn clanok :) Ale to podpisovanie by som fakt uvital. Myslim, ze je normalne, ked sa autor podpise pod svoj clanok...
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Podpisovanie

Odoslaťod roche01 06 Aug 2008 07:27

Asi máš pravdu. Problém je niekde úplne inde. Ja osobne sa za žiadny článok, ktorý som napísal, či už na tomto webe alebo inom, resp. v médiách, ktoré nemajú s pokrom absolútne nič spoločné, nehanbím a za všetkým, čo som kedy napísal, si aj stojím.
Problémom je niekoľko jedincov, ktorí internet používajú na odventilovanie svojich komplexov a osobných problémov a autori článkov sú veľakrát vďačnými terčami takýchto útokov. Osobne som sa s tým stretol v minulosti na športových weboch, pre ktoré som (a občas ešte aj dnes) píšem, a poviem, že ma to dosť znechutilo a hlavne bolelo, keď som si od nejakého ...???... musel na svoju adresu prečítať kadečo, čo s článkom ani veľmi nesúviselo. A to už nehovorím o jeho vyjadrovacích schopnostiach a gramatike.
A preto som na Royovu ponuku podpisovať sa pod svoje články, reagoval odmietavo.
Verím, že to chápeš Stanley a absencia podpisov pod článkami nijako neznižuje ich kvalitu.
Obrázok používateľa
roche01
 
Príspevky: 643
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 1

Re: Re: Podpisovanie

Odoslaťod palo1973 06 Aug 2008 08:02

to roche1:fajn clanok,aj ten o dopingu,na take ohlasy netreba jednoduch reagovat,ja som sa pytal napr.ako mam zahrat istu partiu v kt.islo o 100-ky eur a niekto mi napise bez zdovodnenia "ubohy fold",a ze ak sa bojim o peniaze tak to nemam hrat vobec,co mu na to napisat,len diky za radu
Inak od 17-25.8. som na Slovensku,spominal si,ze hravate aj live poker v B,pripadne ak budes mat cas mozme skocit do BB,ale minimalne na to *DRINK*
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!