OKTÓBER - výsledky

grafy z cash game, dobré umiestnenie na turnaji, vyhraté kvalifikácie

Re: OKTÓBER - výsledky

Odoslaťod tucniak 02 Nov 2008 18:13

mna by v suvislosti s temou zaujimalo, kam sa stratil stanley a rovnako tak, kam sa stratil slepy..:D
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: OKTÓBER - výsledky

Odoslaťod TuKE 03 Nov 2008 09:52

tucniak napísal:mna by v suvislosti s temou zaujimalo, kam sa stratil stanley a rovnako tak, kam sa stratil slepy..:D

Inak stratil sa aj chipfeeder, čiže dalo by sa povedať, že na PP sa strácajú ľudia.
Navrhujem vypísať tipovaciu súťaž, kto bude ďalší stratený :roll:
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: OKTÓBER - výsledky

Odoslaťod buschle 03 Nov 2008 10:36

nerad by som sa medzi stratenych pridal aj ja ;) , uz sa mi to raz stalo asi na 3 mesiace .. ale to som hral tak ako tí , ktorych teraz lovim :D
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: OKTÓBER - výsledky

Odoslaťod Pepi 03 Nov 2008 10:39

palo1973 napísal:mne sanka tiez padla,vsetkym gratulujem,len sa mi potvrdilo coho som sa obaval,ze cesta k uspechu vedie asi skor cez CG ako Sng,takze si davam zavazok,viac studovat Cg,kazdy den aspon 1 video a 2-3 x tyzdenne live coaching


Palo, da sa zarobit aj na SnGckach. Neviem, preco ti to pisem prave ja, ktory mam teraz dost blby downswing a picujem na kazdu stranu, ale neva... :-D
Asi preto, ze som videl totok: http://forumserver.twoplustwo.com/36/st ... ts-333509/
A vlastne ani netreba po priklady ist tak daleko. Staci vidiet, napr. co predvadza Barin, ci 7castle.

Problemom SnGciek je to, ze ich je treba odohrat strasne vela. Ja som teraz uz 36 SnGciek "jebany" z kazdej strany, ale snazim sa brat to sportovo. :D Dal som si na tento mesiach "zavazok" odohrat min 200SnG, ak bude cas. Aj to je malo oproti tomu, kolko by bolo treba odohrat, aby sa ukazalo, ci ma clovek dostatocny skill na to, aby bol ziskovy.
Obrázok používateľa
Pepi
 
Príspevky: 798
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 7

Re: OKTÓBER - výsledky

Odoslaťod 5zidane5 03 Nov 2008 21:36

Takze dnes som sa rozhodol, ze bolo by na case sem hodit aj nejaky prispevok a nie len citat vase prispevky.Z tohto fora som mal zatial docinenia len s troma osobami (trikoza-pisali sme si na Pacificu, Buschle-hrali sme spolu na P****Stars a Tuke-hrali sme proti sebe na Junifeste a potom sme spolu cakali na taxik).
A teraz podme k vysledkom.Vdaka jednej z diskusií kde sa pisalo o heads up turnajox a kde ste sa viaceri z vas zhodli na tom, ze to je z dlhodobeho hladiska vsetko o skille som sa rozhodol po jednej neuspesnej NL 50 heads up session, ze zacnem hravat tieto turnaje.Zacal som 5.9. 2008 a hral som 6,25 turbo heads up.Momentalne hravam 23 turbo heads up a pekne swingujem :D .
A tu su teda tie vysledky: Rakeback: 0
Bonusy:0
Turnaje: 483 usd
a hral som 425 turnajov- 11,5 usd turbo heads up
130 turnajov- 23 usd turbo heads up
5zidane5
 
Príspevky: 4
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: OKTÓBER - výsledky

Odoslaťod w4444x 03 Nov 2008 21:39

a kolko si ich prehral :D ?
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: OKTÓBER - výsledky

Odoslaťod vlade 03 Nov 2008 21:52

5zidane5 napísal:Takze dnes som sa rozhodol, ze bolo by na case sem hodit aj nejaky prispevok a nie len citat vase prispevky.Z tohto fora som mal zatial docinenia len s troma osobami (trikoza-pisali sme si na Pacificu, Buschle-hrali sme spolu na P****Stars a Tuke-hrali sme proti sebe na Junifeste a potom sme spolu cakali na taxik).
A teraz podme k vysledkom.Vdaka jednej z diskusií kde sa pisalo o heads up turnajox a kde ste sa viaceri z vas zhodli na tom, ze to je z dlhodobeho hladiska vsetko o skille som sa rozhodol po jednej neuspesnej NL 50 heads up session, ze zacnem hravat tieto turnaje.Zacal som 5.9. 2008 a hral som 6,25 turbo heads up.Momentalne hravam 23 turbo heads up a pekne swingujem :D .
A tu su teda tie vysledky: Rakeback: 0
Bonusy:0
Turnaje: 483 usd
a hral som 425 turnajov- 11,5 usd turbo heads up
130 turnajov- 23 usd turbo heads up


kolko hravas naraz tych turnajov, lebo pri heads up je to celkom brutal. Aspon z mojho pohladu je to tak, ze ked hram jeden, tak sa pri tom nudim a ked hram 2 tak nestiham :unknown:. Ale skusal som to len raz celkovo ma tie heads up moc nechytili...
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: OKTÓBER - výsledky

Odoslaťod 5zidane5 03 Nov 2008 22:02

w4444x napísal:a kolko si ich prehral :D ?

no vediem si statistiku takze 11,5 usd turbo heads up 238:187
23 usd turbo heads up 71:59
5zidane5
 
Príspevky: 4
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: OKTÓBER - výsledky

Odoslaťod 5zidane5 03 Nov 2008 22:03

vlade napísal:
5zidane5 napísal:Takze dnes som sa rozhodol, ze bolo by na case sem hodit aj nejaky prispevok a nie len citat vase prispevky.Z tohto fora som mal zatial docinenia len s troma osobami (trikoza-pisali sme si na Pacificu, Buschle-hrali sme spolu na P****Stars a Tuke-hrali sme proti sebe na Junifeste a potom sme spolu cakali na taxik).
A teraz podme k vysledkom.Vdaka jednej z diskusií kde sa pisalo o heads up turnajox a kde ste sa viaceri z vas zhodli na tom, ze to je z dlhodobeho hladiska vsetko o skille som sa rozhodol po jednej neuspesnej NL 50 heads up session, ze zacnem hravat tieto turnaje.Zacal som 5.9. 2008 a hral som 6,25 turbo heads up.Momentalne hravam 23 turbo heads up a pekne swingujem :D .
A tu su teda tie vysledky: Rakeback: 0
Bonusy:0
Turnaje: 483 usd
a hral som 425 turnajov- 11,5 usd turbo heads up
130 turnajov- 23 usd turbo heads up


kolko hravas naraz tych turnajov, lebo pri heads up je to celkom brutal. Aspon z mojho pohladu je to tak, ze ked hram jeden, tak sa pri tom nudim a ked hram 2 tak nestiham :unknown:. Ale skusal som to len raz celkovo ma tie heads up moc nechytili...

No naraz hram 2 turnaje.Je to iba otazka zvyku.
5zidane5
 
Príspevky: 4
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: OKTÓBER - výsledky

Odoslaťod yegon 03 Nov 2008 23:12

tiez som rozmyslal o tychto HU SNGckach - lebo mi vobec nebolo sympaticke ako si zo mna super spravil trhaci kalendar v turnaji o postup do amsterdamu ked sme ostali HU - s 30+BB sa skill v tychto turnajoch prejavi velmi velmi silno

teraz uz len najst si na to cas :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Predchádzajúca

Naspäť na Moje pokrové výsledky

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!