Full Tilt poker

Diskusia o online pokrových herniach a ich akciách

Full Tilt poker

Odoslaťod Hedvil 15 Sep 2008 14:57

nazdar ludia potreboval by som poradit ohladom full tilt herni.ked ju stiahnem nainstalujem je vsetko ok,ked ju spustim nechcem mi otvorit hernu a pise problem s pripojenim k serveru a neda sa mi urobit ani len ucet,poradte.dobredu dakujem
Hedvil
 
Príspevky: 6
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

problem so spustenim

Odoslaťod Hedvil 15 Sep 2008 14:58

nazdar ludia potreboval by som poradit ohladom full tilt herni.ked ju stiahnem nainstalujem je vsetko ok,ked ju spustim nechcem mi otvorit hernu a pise problem s pripojenim k serveru a neda sa mi urobit ani len ucet,poradte.dobredu dakujem
Hedvil
 
Príspevky: 6
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

re:

Odoslaťod buschle 16 Sep 2008 06:57

a ine herne ti idu ?
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

re2:

Odoslaťod buschle 16 Sep 2008 06:59

ak stahujes z .net (mozes hrat len playmoney) ak .com (mozes vytvorit real money acc)
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: re2:

Odoslaťod Hedvil 16 Sep 2008 14:41

nazdar,no ja som to stiahol zo stranky F****Tilt poker.com (reklamu na to som videl na SPORT 1) tam je klasicky stitahnut teraz hrajte zadarmo v cervenom kruzku.stiahnem to nainstalujem ok.pri spusteni mi vyhodi male okno ako tam behaju karty (akoby loadoval) a o par sekund napise sorry unable to connect to server neviem preco.Nikde neviem najst registraciu ani vytvorenie uctu.hravam na TITAN a PARTY poker no toto ma nuveritelne stve a trapim sa stym uz treti den
Hedvil
 
Príspevky: 6
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

re:

Odoslaťod buschle 17 Sep 2008 06:47

hoj, no tak stym ti asi nepomozem kedze ti idu aj ine herne. Nemas nastaveny firewal ze musis manualne pridavat programy ktore pusti ? Najrychlejsie si to skontroujes tak ze vypnes na minutku firewal a skus to pustit alebo antivirak ak mas nejaku Pandu alebo nieco podobne co ma svoj firewal. Ak ti to potom pojde tak uz budes vediet kde si to mas nastavit.

Dalsia vec, na FTP neodporucam absolutne hrat. Aj ked maju najlepsi software, moznost rakebacku 27%, bonus... je tam oproti inym herniam uroven hracov o 2triedy vyssia na kazdom limite okrem NL10 lebo to je startovaci limit. Na NL25 je tam uroven vyssia ako napr na NL50 na P****Stars. Nie ze by tam boli nejaky borci na NL25 napr,ale su tam sami niti a TAGovia ktory hraju vyborne preflop a z ktorych sa hrozne tazko tahaju peniaze.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Full Tilt poker

Odoslaťod Luucifer 25 Okt 2008 22:10

No neviem ci ti pomôzem a ci si medzitym nasiel riesenie alebo nie...ale v kazdom pripade to napisem a mozno to pomôze niekomu v buducnosti. Tento problem som mal aj Ja. Nehraval som na FT asi pol roka a potom po prihlaseni mi to jednoducho robilo to co Tebe a nevedel som preco. Az asi pred dvoma tyzdnami som prisiel na to preco. Môj PC si z pre mna neznamych pricin vzdy po zapnuti nastavil datum a cas v BIOSE na 20.12.2006 00:00 a proste vzdy ked chcem v FT hrat musim si tento datum prestavit na sucasny a potom to v pohode ide. Neviem cim to je ale je to tak..:)
Ak to mas v BIOSE v poriadku takti nepomôzem...sorry..:(
Luucifer
 
Príspevky: 59
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 6 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Full Tilt poker

Odoslaťod keso26 26 Okt 2008 00:10

..jedna z moznych zahad a tych neznamych pricin preco Ti nedrzi datum a cas je, ze mas vybitu CMOS baterku na motherboarde. Vymen ju a nebudes to uz muset viac nastavovat ;)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Full Tilt poker

Odoslaťod Luucifer 11 Nov 2008 01:44

Takze ta moja zahada je vyriesena:) Keso mal pravdu...
Dakujem :beer:
Luucifer
 
Príspevky: 59
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 6 krát/1 krát
Karma: 0


Naspäť na Online herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!