EPT Praha - final table: Dominancia Talianov

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

EPT Praha - final table: Dominancia Talianov

Odoslaťod admin 18 Sep 2008 06:40

Diskusia k článku: EPT Praha - final table: Dominancia Talianov

Dobojované. Na pražskom EPT boli najpočetnejšie zastúpení Taliani (80 hráčov z Talianska) ktorých dominanciu sme mohli vidieť aj keď sme sa pozreli na zloženie final table: Salvatore Bonavena (Taliansko) - 1,402,000 Salvatore je amatérskym pokrovým hráčom. Jeho dopodial najväčším úspechom bolo druhé miesto na 2nd Campionato Italiano di Texas Hold\'em za ktoré zinkasoval $23,722. Turnaj v Prahe je len jedo druhým turnajom spadajúcim pod EPT. Prvým bolo EPT San Remo, kde sa však neprebojoval ani na platené pozície.Salvatore má 44 rokov. Alexiou Konstantinos (Grécko) - 1,382,000 48-ročný grécky hráč momentálne žihe priamo v metropole Grécka - Aténach. Alexiou študoval matematiku na Univerzite, ale momentálne sa venuje podnikaniu. Vlastní fitness klub. Jeho nakväčšou pokrovou výhrou je $33,395, ktoré vybojoval na Perla Poker Parade. Jeho cip count ho všakk napriek nie jeho najväčším skúsenostiam radilo medzi ašpirantov na celkové víťazstvo. Francesco Cirianni (Taliansko) - 807,000 Ďalší postarší pán na final table. 53-ročný  hráč pochádza z rovnakého mestečka ako Salvatore Bonavena. Francesco si je veľmi sebaistý. Veď ze všetko hovoria jeho slová pred final table \"Ja cítim, že dosiahnem veľký úspech. Ak nebudem mať veľké nešťastie a veľa bad beatov, tak ma nikto nevyradí.\" No uvidíme aká bude realita....  Fredrik Nygard...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22170
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!