lovec velryb (teh yegon blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 15 Dec 2008 15:13

hulmazas2 napísal:1. ruka - Mna by skor zaujimalo, ako by so to zahral, keby ta na flope reraisol...zrejme push z tvojej strany..hmmm?


pohodovy push lebo tak moze hrat JJ-KK uplne v pohode


2. ruka - aspon mas info ze len tak nezlozi :-)...ale nie, ja si myslim ze ak on uz dorovnal turn a river prisiel cisty blank, on nema dovod ti to zlozit...rozmyslam spravne? Ty by so zlozil, keby dorovnas


Jx vacsinou ano, pretoze on bije len bluff, v podstate nemoze ocakavat ani KQ je ze dobre, lebo ja nebudem takto betovat nic horsie nez KQ for value - takze bije len bluff a je otazne ci v tomto spote bluffujem v 30% pripadov - skor by som povedal ze nie
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod TuKE 15 Dec 2008 16:51

yegon napísal:Jx vacsinou ano, pretoze on bije len bluff, v podstate nemoze ocakavat ani KQ je ze dobre, lebo ja nebudem takto betovat nic horsie nez KQ for value - takze bije len bluff a je otazne ci v tomto spote bluffujem v 30% pripadov - skor by som povedal ze nie

Čo ti ja viem Yegone, tá tvoja línia troch barrelov sa mi veľmi nepozdáva.
Akú ruku si sa snažil akože reprezentovať?
Vysoký pár, stredný pár, TPTK alebo čo? IMO je dosť kombodrawov, ktoré môžeš drawovať a keďže on iba calldownuje, aby nehral o celý stack, tak na konci môže ten tretí barrel vyzerať ako bluff.
Mne sa celkom pozdáva jeho hra.
Na rivery je ten bet IMO úplne zbytočný, pretože 7čka je superdry karta a teda pokiaľ ešte nepoložil na turne, tak river ti častejšie nepoloží ako položí IMO.
Teda pokiaľ nemal ten FD, ktorý však porazíš aj v SD, čiže nevidím nejaký dôvod betovať river.
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 15 Dec 2008 19:40

no nechal som sa uniest ale zase ze by jeho calldown bol standardny sa tiez neda povedat, myslel som ze s jeho stats bude viac tight
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 15 Dec 2008 23:54

dnes len kratucka session NL200 na Paradise, mal som na stole super rybu 82/0/3 - fold to flop bet 0% ... prehral som s nim asi 100$ :) - ten typek mal 20$ ked som si prisadol, hral vsetko a vzdy trafil 2pair+, o 20 minut mal 360$.

Nastastie sa vyskytli ini pacienti ktori do mna odbluffovali polku stacku a pod. Nehral som dobre ale tam sedia taki hraci ze fakt ta NL200 tam ma neuveritelnu uroven a to ani netreba tableselectovat. Okrem toho je to 5max takze je to aj dost zive a zabavne. Narazam tam na dost krajanov co je fun.

Dnes sa nejaky Slovacisko rozhodol ze ma bude v kuse 3betovat. Snazil som sa mu 4betom so 74s naznacit ze tudy cesta nevede, sice foldol ale nedal si povedat, o dve ruky neskor ma 3betuje znova, ja push 4betujem (len tak zo srandy) s JJ, opat folduje ale aj tak si stale nedal povedat tak som si povedal ze s takym tvrdohlavcom sa ja jedovat nebudem a nasiel som si iny stol :)

Potom na mna nejaky hyperaktivny japonec skusal 4bet bluff - no poviem vam zverina :)

Nestihal som dnes poriadne hrat lebo som sa venoval vyrobe videa BL400 ktore najdete v tomto threade http://www.pokerportal.sc/poker-diskusia/viewtopic.php?f=95&t=2242&start=57173. ( druhu cast nahodim asi zajtra - mam ju uz okomentovanu ale musim ju skontrolovat lebo mi ju rodina asi 4x prerusila svojimi recami a nechcem aby tam ostali nejake neziaduce komentare :) )

2008-12-15-tab.JPG
2008-12-15-tab.JPG (43.27 ) Zobrazená 2244 krát

2008-12-15-gr.jpg
2008-12-15-gr.jpg (81.18 ) Zobrazená 2235 krát
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 16 Dec 2008 08:42

nahodil som pokracovanie videa NL400,

http://www.bkbratislava.sk/poker/nl400pt2.wmv
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod buschle 16 Dec 2008 13:09

VIDEO2, 6min ,vobec nechapem preco s tym KQ OOP na boarde Qxx len c/c 2 streets a na overcartu polozis na rivery , podla mna to bolo uplne zle :) aspon na NL50 je to tutifruti badplay. ja by som to C/R urcite... podla mna by mu bolo jasne ze mas TP+ a stackovat sa mu s flushdraw moc nebude chciet takze ka by ta reraisol tak ma 2Pary +
To Aso to mu len dopomohlo aby bluffoval river kedze netrafil flush.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod buschle 16 Dec 2008 13:13

teraz si pripadam vtipne. Microstakes kokútek kritiziuje NL400 grindera :lol2:

Neviem no ale aj tak proste cakat na 12 outov proti ktorym foldnes turn aj river neni podla mna moc ziskove.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 16 Dec 2008 13:23

jo ta KQ ruka je dost zla, v pozicii by calldown bol lepsi, OOP je to take strakate - myslim ze ten river som mohol dorovnat rozdiel EV proti foldu asi nebude taky velky i ked nie je vela hracov ktori natlacia do teba PSB na vsetkych streets ako bluff

ak by som to c/r na flope tak na jeho dalsi reraise asi musim foldnut a stalo by ma to tolko isto. Nemyslim ze je rozumne sa stacknut s KQ na tom boarde za 160BB
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod palo1973 16 Dec 2008 14:03

-pozrel som si tu prvu cast,hoci pre sng hraca to nie je az taka zaujimave,co sa mi vsak velmi paci,je sposob akym rozmyslas,si na flope a uz rozmyslas co na turne a na riveri,ked pride,resp.nepride dana karta,presne ako v sachu-dobry hrac mysli vzdy par tahov dopredu
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod dzejkej 16 Dec 2008 14:13

mam to pozrete cele a vsetka cest .. myslienky pekne prezentovane a inak mas dobry hlas na komentovanie .. posobil upokojujuco a urcite to nebolo iba preto, ze som v noci nespal :D

najvacsi prinos pre mna bol rozhodne v doraze na tableselection .. totiz vo vacsine videii napr. na DC borci sadnu k stolu a rovno komentuju alebo davaju replay session cez tool, ale malokto sa tak do hlbky venuje vyberaniu stolov a sledovania fishiek, ono samozrejme ked si sadne KRANTZ za NL1K, tak s regularmi tam naraba ako s handrami, ale kym clovek na takej urovni nie je (ak niekedy vobec aspon priblizne bude :) ), tak si nemoze dovolit taky luxus a nevyberat dorazne stoly 8-)

a pre SNG hraca je cash game urcite zaujimavejsia vec ako pre cash game hraca SNG, takze budme vsetci radi :lol2:
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!