Čo povedali slávni hráči?

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Čo povedali slávni hráči?

Odoslaťod admin 18 Sep 2008 06:40

Diskusia k článku: Čo povedali slávni hráči?

Blíži sa koniec roka. V pokrovom svete sa udialo množstvo zaujímavých vecí o ktorých sme sa vás snažili pravidelne informovať. Čo však hráči prezradili v rozhovoroch a vyhláseniach? V článku sa dozviete aj to, čo povedal víťaz EPT Praha 2008 Salvatore Bonavena, ako aj výroky hráčov ako -  Salvatore Bonavena (víťaz EPT Praha 2008): \"Po výhre som sa cítil ako v sne. V tom čase som ani len netušil, že som prvý hráč z Talianska, ktorému sa podarilo vyhrať jeden z turnajov spadajúcich do European Poker Tour. Fakt sa cítim ako v sne\", a pokračoval \"Veľmi mi pomáhali v mojej krátkej pokrovej kariére Dario Minieri, Gino Alacqua, či Claudio Rinaldi. Stále sa však mám čo učiť\". My prajeme skromnému hráčovi množstvo ďalších úspechov.  Joao Barbosa (víťaz EPT Polish Open 2008): Na otázku ako sa cítil pri svojom životnom úspechu, keď z turnaja vyradil víťaza EPT Praha 2007 Arnaud Mattern odpovedal \"Bol som neskutočne šťastný. Keď sa vám podarí vyradiť takého hráča sa inak cítiť ani nemôžete\". Dodáme, že Joao tiež nepatril k favoritom turnaja. Má 33 rokov a pochádza z Portuglaska. Ludovic Lacay (4-krát sa umiestnil na platených pozíciách na EPT a jedenkrát na WPT. Jeho najlepšie umiestnenie bolo 8 miesto na EPT Polish Open 2008): \"Keď som si prisadol k úvodnému table vo Varšave, zdalo sa mi, že moja situácia nie je moc ideálna. Pri table...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22176
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!