TuKEho blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: TuKEho pokrový blog

Odoslaťod palo1973 14 Jan 2009 13:31

-tuke si ma inspiroval s tym HU na AP,tak som si sadol na NL 50,kde ma cakal typek tiez so 100$ stackom,vyklul sa z neho total rock,foldoval vsetko,ja naopak zo SB stale raise,ked ma reraisol tak vacinou fold,nebol az taky zly hrac asi,lebo ked uz sa rozhodol hrat,hral velmi aggro,takmer vzdy potsize bet,avsak nic mi nanho nechodilo,ked bol on pf agresor,ale po par blindoch som to mal vsetko s5

-a potom to prislo,otvaram zo SB s A6s na 3 BB,typek rr na 4,50,ja call,flop A66,dostali sme sa na turne do all inu,cize predpokladam,ze mal A s lepsim kickerom,nieco ako AQ,AK

-otazka je ako hrat proti takymto skalam?myslim,ze cim viac tight je supe,tym viac musim hrat aggro,ja zo SB raisujem skoro vsetko v HU


-a najlepsie na koniec:hned nato odisiel a ked som si k nemu prisadol k inemu stolu,tak sa dal sit out! 8-)
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: TuKEho pokrový blog

Odoslaťod TuKE 14 Jan 2009 13:43

palo1973 napísal:cim viac tight je supe,tym viac musim hrat aggro

Jo, s tým sa nedá než súhlasiť.
Proti tight/pasive týpkom dosť často bluffujem resp. semibluffujem s rukami ako Ahi RRFD / insideSD a tak. Pretože v hsupe trafiť pár je dosť náročné.
Ale zase si dávam pozor, keď ma pasive donk 3betne PF.

Inak celkom sranda sú tie 200bb stoly, pretože PF má človek brutálne implied odds aj na call 3betu proti nitovi, pretože ak sa podarí trafiť set/kombodraw, tak nit to svoje QQ+ takmer nikdy nezahodí na malom flope :)

Btw. kúp si nejaký tracker, nech sa to dá kvantifikovať, pretože "otváram skoro všetko" je dosť široký pojem a ako bonus ti to nabudúce ukáže, čo vlastne súper mal ;)
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: TuKEho pokrový blog

Odoslaťod palo1973 14 Jan 2009 13:53

-skoro vsetko:neotvaral som asi len 25-29 a 36 az 39 a a mozno 48,49

-robi to aj HM aj PT?

-inak mam poker office aj elephant ale pouzivam to zriedkavo,ako nerobi mi mi problem investovat tych cca 50 euro,skor sa branim vsetkemu novemu,som taky pocitacovy antitalent,keby som neobjavil poker tak hadam uspene prezijem az do dochodku bez pocitacov

-avsak keby si mal ty(pripadne,niekto iny) niekedy cas mi to ukazat,bol by som rad,ten import hh sa chystam si nechat vysvetlit buduci tyzden od igyho94 cez skype,len on o tom este nevie :D ,lebo mas pravdu,ze sa to ovela lahsie cita
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: TuKEho pokrový blog

Odoslaťod dzejkej 14 Jan 2009 14:16

Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: TuKEho pokrový blog

Odoslaťod tucniak 14 Jan 2009 14:54

palo, ak chces easy money, tak od rock si odsadni a najdi si rybku a je to
Hu je fan ale je tam silna variance , tym silnejsia cim divokejsi je super:)
v hu je pozicia takisto velmi dolezita takze napr ak je super TAG a ty otvaras takmer vsetko zo SB a vyhybas sa hre OOP az kym nemas nieco s cim si ochotny callnut jeho raise alebo ho 3betnut je fajn recept, tag casto odide z dovodu uvedenom v prvej vete:)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: TuKEho pokrový blog

Odoslaťod palo1973 14 Jan 2009 15:04

-k tej variance v HU som akurat cital,co povedal Ivey ohladom tej stavky,som to chcel hodit do tej temy len som ju nevedel najst,vraj pri tych vysokych limitoch moze byt variance az 10 mil $,plus tych 4,5 ak to prehra,zda sa,ze ten durrrrrrrr zarubal privysoko...

-tak ci onak,je to dobra reklama pre vsetkych zucastnenych,nehovoriac uz o ich domovskej herni

-inak zaujimave,ze na stavku nereagoval samozvany najlepsi hrac vsetkych cias
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: TuKEho pokrový blog

Odoslaťod TuKE 14 Jan 2009 15:05

palo1973 napísal:-avsak keby si mal ty(pripadne,niekto iny) niekedy cas mi to ukazat,bol by som rad

Čo konkrétne by si potreboval?
Ak kúpiš PT3, tak ti v pohode s čímkoľvek poradím, cez skype alebo cez TeamViewer.
Ak kúpiš HM, tak to zapriahneme asi JKja alebo niekoho kto vlastní HM, pretože ja fungujem na PT3 a s HM som robil iba chvíľku na U***et.
Mi to prišlo pomalšie ako PT3 a graficky to vyzeralo ako detské omaľovánky, tak som sa spokojne vrátil k PT3 :)
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: TuKEho pokrový blog

Odoslaťod palo1973 14 Jan 2009 15:07

tucniak napísal:palo, ak chces easy money, tak od rock si odsadni a najdi si rybku a je to
Hu je fan ale je tam silna variance , tym silnejsia cim divokejsi je super:)
v hu je pozicia takisto velmi dolezita takze napr ak je super TAG a ty otvaras takmer vsetko zo SB a vyhybas sa hre OOP az kym nemas nieco s cim si ochotny callnut jeho raise alebo ho 3betnut je fajn recept, tag casto odide z dovodu uvedenom v prvej vete:)


-inak hravam obcas HU turnaje,takze pozicia je v pokri celkove dolezita,ale v HU zvlast
-takze vlastne to bola nahoda,ze som ho vybral?
-inak v HU je uz trafit par uspech,ale ak by som s tym A6 netrafil FH,pripadne dva pary,proti nemu by som nevahal zahodit top par.ak by to do mna nejako extra tlacil
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: TuKEho pokrový blog

Odoslaťod dzejkej 14 Jan 2009 15:09

No vidis, ja zase poznam ludi, co kupili PT3 a po chvilke kupovali radsej HEM. Tak ja osobne som PT3 neskusal a HEM mi v pohode vyhovuje.

TuKE napísal:Ak kúpiš HM, tak to zapriahneme asi JKja alebo niekoho kto vlastní HM, pretože ja fungujem na PT3 a s HM som robil iba chvíľku na U***et.


Prave pred chvilou som posielal APMinerovi http://translate.google.com/translate?p ... l=en&tl=cs :). Ale keby nieco, tak mozem pomoct aj live.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: TuKEho pokrový blog

Odoslaťod palo1973 14 Jan 2009 15:15

-diky TuKE aj dzejkej,ale tie preklady mi zasa budu radit hrat o velke hrnce a telefonovat :D
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!