lovec velryb (teh yegon blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod looserSR 18 Feb 2009 15:19

"prave som si kupil letenky na Island, planujem ist s bratom, bratrancom a nejakymi jeho kamosmi v termine 9.8. az 24.8., letime z Viedne, v Reykjaviku si prenajmeme 2 offroady a frcime na 2 tyzdne do pusteho vnutrozemia pobehat co najviac kras tejto fantastickej krajiny

ak by mal niekto zaujem dajte vediet, mam este 2 miesta v jeepe volne, pojde o dost nizkorozpoctovu dovolenku lebo v pustine nie je moc kde minat peniaze takze aj s letenkou by sa to malo spratat medzi 1000 a 1500 EUR"


zaujimave...ja by som siel, len neviem ako to stihnem v tom termine, v lete uz mam jeden roatrip cez skandinaviu, a dalsi v mexiku ale ked mi casovo vyjde tak sa rad pridam, ale pravdepodobne to budem vedet az o par mesiacov definitivne, je tam nejaky zavazny termin do ktoreho sa treba rozhodnut alebo bude v pohode ked sa pridam hoci aj tyzden pred ak bude volne miesto?
looserSR
 
Príspevky: 55
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: 0

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 18 Feb 2009 16:53

ak sa pridas aj len den pred tak je to v pohode, rozhodujuce je len volne miesto v aute a ako som povedal zatial mame jedno auto plne a v druhom aute sme len dvaja. Ja neplanujem robit nejaku reklamnu kampan na to :) takze je dost pravdepodobne ze tie volne miesta aj ostanu.
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 21 Feb 2009 10:36

NL400-ka ma zatial nema velmi rada

odohral som na tomto limite uz 50k hands s masivnym profitom nieco pod 10buyinov :). Akosi sa mi zadarilo v tejto malej vzorke ruk stihnut si uzit jeden -17BI a dva -10BI downswingy

budem musiet zabojovat a udriet aspon 50-60k hands mesiac inak sa budem na NL400 trckat este pol roka
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod hulmazas2 21 Feb 2009 10:45

yegon napísal:NL400-ka ma zatial nema velmi rada

odohral som na tomto limite uz 50k hands s masivnym profitom nieco pod 10buyinov :). Akosi sa mi zadarilo v tejto malej vzorke ruk stihnut si uzit jeden -17BI a dva -10BI downswingy

budem musiet zabojovat a udriet aspon 50-60k hands mesiac inak sa budem na NL400 trckat este pol roka


Je to len tymi swingami? Alebo planujes aj nieco zmenit na svojej hre?
hulmazas2
 
Príspevky: 685
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 21 Feb 2009 10:56

mam pocit ze hram celkom dobre, urcite je co zlepsovat a chcem na sebe zacat viac pracovat ale v podstate som so svojim vyvojom celkom spokojny i ked by som rad aj lepsie vysledky. Moj ciel momentalne nie je nagrindit vela penazi ale skor sa dostat na vyssie stakes takze dlhsie breakeven obdobia ma netrapia - hlavne je ze sa udrzim na leveli na ktorom hram a nemusim ist nizsie. Chyba mi okolo 20BI na prechod na NL600 a to mozem nahrat behom 10-15k hands ak sa zadari mozno aj rychlejsie lebo zhruba tolko som swingol do minusu behom 5k hands.
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod keso26 21 Feb 2009 12:01

yegon napísal:Chyba mi okolo 20BI na prechod na NL600

s akym BR planujes prejst na NL600
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod dzejkej 21 Feb 2009 12:18

Preco sa chces vlastne urychlene presunut vyssie? Pises, ze stale je co zlepsovat. Nie je lepsie zlepsovat svoju hru a maximalizovat svoj winrate na NL400, ktore Ta mozu stale nieco naucit a je to lacnejsie :) ? Neviem Tvoje NL400 bb/100, len by bolo blbe, keby ho prechod na NL600 ho dost znizil a mohol by si byt pod tlakom.

Ja napr. mam BR na vyssie stakes, ale som si vedomy, ze este robim hromadu chyb, tak som si povedal, ze sa chcem na ne sustredit a ak si dam este 100K ruk aspon s 5 bb/100 (najradsej 10 bb/100+ :angel: ), tak jednak vyssie by nemali byt problemy ani s klasickou nastupnou variance a mne osobne to boostne aj sebavedomie :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 21 Feb 2009 15:29

vzdy ked som isiel hore som sa naucil kopec noveho preto chcem ist stale vyssie

na NL400 sa uz citim ako doma a prechod na NL600 planujeme so 60BI - nevidim dovod cakat dlhsie i ked moj winrate na NL400 je v podstate nonexistent :) ale zase 50k ruk nie je bohvieaka vzorka a verim tomu ze dokazem tento limit beatovat

u mna je problem v mnozstve ruk ktore odohram, ak by som bol schopny nagrindit 50-60k ruk mesacne tak nemam problem stat na jednom limite kym nespravim nejaku slusnu winrate ale takto s mojimi ubohymi 15k rukami mesacne mam skor ciel dostat sa na NL1k a tam sa potom zdrzat dlhsiu dobu mozno 100-200k ruk a shoty na vyssie limity skusat naozaj len prilezitostne
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 22 Feb 2009 18:46

za chvilu asi zacnem mat z pokru mindraky :) fakt by som uz chcel zacat poriadne hrat, bohuzial kvoli praci je to stale v nedohladne. Zase som si uzil par minusovych dni a som na najlepsej ceste potiahnut breakeven na 2 mesiace. Je sice pravda ze som tento rok zatial odohral len 30k hands takze to nie je az taka tragedia ale psychike to moc nepomaha

tu je graf o com hovorim
5k.jpg
5k.jpg (117.61 ) Zobrazená 1459 krát


for fuck's sake ved ani nejak sialene netlacim ako vidiet podla cervenej ciary, napriek tomu neviem dostat showdown winnings na prijatelnu uroven. Za tento mesiac mam SD winnings na uzasnych +3000USD - lol tolko som spravil na NL100 v mensom pocte ruk

je prijemne ze si mozem aspon nejako zdovodnit zle vysledky ale ja by som radsej uvital lepsi run nez zmysluplne vysvetlenia :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 27 Feb 2009 23:16

po prehre s 55 na 995 boarde som sa rozhodol ze ukoncim tento mesiac a idem si radsej pozriet nejaky film. Vysledky nic moc aj ked lepsie ako drotom do oka, s bonusmi nieco cez 1000USD lol

moje plany odohrat 40k ruk mesacne zatial dost pokrivkavaju, ubehli 2 mesiace a ja som odohral spolu nieco malo cez 30k ruk

nevadi ono sa to zlomi :)

feb09.jpg
feb09.jpg (112.4 ) Zobrazená 1374 krát
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!