Johnny Lodden - ťažká cesta spať

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Johnny Lodden - ťažká cesta spať

Odoslaťod admin 18 Sep 2008 06:40

Diskusia k článku: Johnny Lodden - ťažká cesta spať

\"I am broke\", alebo \"končím s pokrom\". Takéto a podobné vyhlásenia počujeme často od hráčov, ktorí práve zažívajú downswing. Fanúšikovia pokru o tom tiež často špekulujú, hlavne keď nejaký známy hráč vynechá pár veľkých turnajov po sebe. Avšak málokedy počujeme od hráčov tak jasné vyhlásenie ako práve od Johnnyho Loddena: \"Prehral som všetky moje peniaze!\"Kto v posledných rokoch na internete narazil na hráča s nickom \"Bad_Ip\" sa musel mať na pozore. Sumy o ktoré tento hráč pri blindoch 200/400 $ bežne hrával boli často 6-miestne. Jedna z najväčších hier bola lete 2006 proti hráčovi \"Fast-Freddie\", kde bolo v pote 460.000 a ktorú online sledovalo vyše 600 divákov. Ak by sme chceli vymenovať najväčších high-stakes online hráčov posledných rokov, určite by popri hráčoch ako Phil Ivey, Patrick Antonius, Tom Dwan, David Benyamine, Ziigmund, Niki Jedlicka nesmeli zabudnúť na jedno meno: Johnny Lodden.Tento 23 ročný Nór s japonskými koreňmi sa dostal k hraniu pokru viac-menej náhodou, prostredníctvom kamaráta. Rýchlo sa učil a svojou agresívnou hrou sa presadzoval hlavne v 6-max cash games, ale aj v Sit and go turnajoch, kde si vybudoval obrovský bankroll. Podľa vlastnej výpovede dokázal vykompenzovať aj 100.000 dolárové straty denne a nikdy nemusel \"normálne\" pracovať. Od roku 2005 patril medzi najobávanejších high-stakes...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22366
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Johnny Lodden - ťažká cesta spať

Odoslaťod janobendik 26 Mar 2009 13:38

Proste bol somar, keby sa drzal rady SK internethracov a dodrzal bankrol a z 200-400 mal prejst na 1-2 urcite by este chlapec hral!
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Johnny Lodden - ťažká cesta spať

Odoslaťod brano172 26 Mar 2009 13:57

Presne, ma riadne gule! Ale naozaj ma zaujima jedna vec. Opovrhujes BRM, hovoris, ze radsej vela zariskujes za slavu. Naozaj hravas take turnaje, ze si nemozes dovolit prehrat? Teda jeden bad beat a cely mesiac suche rozky? Alebo len nerozumies, co znamena BR managenment?
Nemam zaujem sa tu hadat, takze budem reagovat len na odpoved k veci a osobne utoky (typu: ty si microlimit fish, nevies o com hovoris) budem ignorovat.
brano172
 
Príspevky: 161
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 3

Re: Johnny Lodden - ťažká cesta spať

Odoslaťod Barin 26 Mar 2009 18:40

som netusil, ze SK internet hraci vymysleli bankroll management...
Barin
 
Príspevky: 284
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/4 krát
Karma: 4

Re: Johnny Lodden - ťažká cesta spať

Odoslaťod yegon 26 Mar 2009 19:31

janobendik napísal:Proste bol somar, keby sa drzal rady SK internethracov a dodrzal bankrol a z 200-400 mal prejst na 1-2 urcite by este chlapec hral!


presne tak som rad ze si to uz aj ty uznal
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!