The Negreanu Challange - bude mu stačiť $10?

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

The Negreanu Challange - bude mu stačiť $10?

Odoslaťod admin 18 Sep 2008 06:40

Diskusia k článku: The Negreanu Challange - bude mu stačiť $10?

V poslednom čase sa nám s podobnými výzvami akoby roztrhlo vrece. Pred dvomi rokmi dokázal Chris \"Jesus\" Ferguson vyhrať z nuly 10.000$ za 18 mesiacov. Niečomu podobnému neodolal ani Daniel Negreanu a predsavzal si urobiť z 10$ až 100.000$. Kto má teda záujem zahrať si proti jednému z najlepších hráčov súčasnosti a zároveň pri tom neriskovať celý majetok, má teraz možnosť.. Pri mikro stoloch herne P****Stars si môžete otestovať svoj skill takmer každý deň od 8-mej ráno. Ako sám tvrdí, nie je to preňho výzva, robí to skôr pre zábavu a túžbu spoznať úplne iný poker ako sám hráva. Pri týchto stoloch totiž stretáva množstvo naozajstných fishiek.Ako mu však potvrdil Ferguson, môže to veľa dať aj ostrieľanému profesionálovi a môže sa mnoho naučiť. Avšak Daniel dal zrejme na rady \"Jesusa\" a rozhodol sa nezačínať od úplnej nuly a ušetriť si nervy pri hraní freerollov. Tým, že štartuje z 10-timi $ sa vyhne tomu čo si musel vytrpieť Ferguson. Ten spomína ako si na vtedajších desať freerollov o $100 denne na Full Tilt Pokri musel nastavovať budík, aby sa stihol prihlásiť, lebo boli zväčša do 90-tich sekúnd plné. Hráči ktorí ho spoznali, ho považovali za nie celkom zdravého, ale on to bral smrteľne vážne. Keď sa...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22366
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: The Negreanu Challange - bude mu stačiť $10?

Odoslaťod roche01 08 Apr 2009 09:55

Tak držím palce a som zvedavý, koľko času bude Daniel potrebovať na dosiahnutie cieľa :gl:

Zaujímavá je aj tá jeho myšlienka, ako musí prispôsobiť svoju hru nízkym limitom (obmedziť c-bet, vsádzať viac apod.).
Mňa to niekedy zabíjalo, keď nejaká :fish: dorovnávala moje stávky, aj keď už dávno nemala čo v partii robiť, aby ma nakoniec suckoutla na rivery úplne neskutočným spôsobom. A tak, rovnako ako Daniel, teraz vsádzam 1-1,5 potu na flope aj turne, ak viem, že som vpredu. Alebo ideálne AI :ovca:
Obrázok používateľa
roche01
 
Príspevky: 643
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 1

Re: The Negreanu Challange - bude mu stačiť $10?

Odoslaťod josipjs 08 Apr 2009 10:10

to na akych limitoch betujes takym sposobom ? to kdo ti dorovnava? t o musis hrat podla mna pod NL10 ked ti too dorovnavaju, a a j tam sa mi to za moc ...

inac otazka, kdo psite tieto clanky...? a tie postnute pravdla pre negrenaua su uz pozmenene a ma aj time limit(teda jeho ciel do kedy to che spravit)
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8

Re: The Negreanu Challange - bude mu stačiť $10?

Odoslaťod palo1973 08 Apr 2009 10:10

-to je predsa jasne roche ze sa musis prisposobit hracom a limitom,vcera som videl v turnaji istej ligy kde hrac dorovnal pf raise 5 BB s J9s a flop priniesol FD,super pot size bet,cooler call,turn blank,super all in ten call,nemal absolutne odds,ale zahodit FD sa neda............

-je to smola,ked mu to pride ako vcera,ale v podstate je to dobre,lebo sme vacsinou hodne popredu
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: The Negreanu Challange - bude mu stačiť $10?

Odoslaťod palo1973 08 Apr 2009 10:13

-josips ak mas nejake nove info kludne mozes doplnit,v case prekladania clanku si Daniel nedaval ziadne casove ciele,hovoril o "dohladnom case"
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: The Negreanu Challange - bude mu stačiť $10?

Odoslaťod roche01 08 Apr 2009 10:25

josips:

no, kto asi mi to dorovnáva? No predsa :fish:
Ináč, hrávam SNG 5 - 10 USD, takže človek by povedal, že tam takéto overbety nebudú fungovať, ale vždy sa medzi tými 9 borcami nájde jedna-dve :fish: , ktoré sú to ochotné zaplatiť. Takže najdôležitejšia úloha je tieto :fish: identifikovať.

Aký časový horizont si Daniel dal?
Obrázok používateľa
roche01
 
Príspevky: 643
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 1

Re: The Negreanu Challange - bude mu stačiť $10?

Odoslaťod palo1973 08 Apr 2009 11:19

Mit strengem bankroll managment sollen aus 10 $ IN ABSEHBARER ZEIT 100.000 $ werden.
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: The Negreanu Challange - bude mu stačiť $10?

Odoslaťod mr_kaktus 08 Apr 2009 11:20

roche01 napísal:josips:

no, kto asi mi to dorovnáva? No predsa :fish:
Ináč, hrávam SNG 5 - 10 USD, takže človek by povedal, že tam takéto overbety nebudú fungovať, ale vždy sa medzi tými 9 borcami nájde jedna-dve :fish: , ktoré sú to ochotné zaplatiť. Takže najdôležitejšia úloha je tieto :fish: identifikovať.

Aký časový horizont si Daniel dal?


sry za offtopic prispevok.....roche pokusal som sa poslat ti SS ale neviem ci ti prisla...nejak mi to tu blbne v robote....daj mi pls vediet...dik
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: The Negreanu Challange - bude mu stačiť $10?

Odoslaťod Ivo 08 Apr 2009 12:28

No, keď bude Daniel hrať tak ako v poslednej sérii High stakes poker tak ho vidím miesto from 10$ to 100k $ na 100k $ to 10$.
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

Re: The Negreanu Challange - bude mu stačiť $10?

Odoslaťod Horsey7 08 Apr 2009 12:33

myslim ze Daniel mal trosku viac smoly v High stakes a trosku viac si to pripustal ako by som cakal
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!