Zaujímavosti zo sveta online pokru

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Zaujímavosti zo sveta online pokru

Odoslaťod admin 18 Sep 2008 06:40

Diskusia k článku: Zaujímavosti zo sveta online pokru

V online pokrovom svete sa okrem turnajov a akcií, dejú aj iné zaujímavé veci. Phila Iveya opäť chytila stávkarská vášeň, čaká sa na reakciu \"jeho\" Full Tilt Pokru na nedávny krok P****Stars. P****Stars však mal aj príjemňejšie starosti. Už vás niekedy diskvalifikovali po výhre na turnaji? Klausenovi sa to stalo. Kde a za akých okolností sa dozviete v článku. 999.999 VPPs na PokerStarŽe sen dosiahnuť milión VPPs nie je nesplniteľný dokazuje pravdivý príbeh hráča s nickom \"JLlama\". Jeho cieľom bolo dosiahnuť minulý rok najvyšší možný status - Supernova Elite. Keď už bol tesne pred magickou miliónovou hranicou, vymyslel si na tú príležitosť niečo mimoriadne a rozhodol sa nájsť ďalšieho hráča s 999.999 bodmi. Prihlásil sa mu hráč \"BigLivesOn\" a dohodli sa, že si sadnú spolu na 6 max NL 50 stôl a všetci pôjdu pre flop all in a spolu dosiahnu vytúženú métu. Ako odmenu im herňa P****Stars zaplatila buy in do Main Eventu WSOP a aj na Grand Finale EPT v Monacu.Poker After Dark v budúcnosti bez zástupcov P****Stars?Všetci to dobre poznáme. Veci ktoré začnú ako malé nedorozumenie často končia veľkými konfliktmi. Tak je to momentálne aj medzi herňami Full Tilt Poker a
Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22366
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Zaujímavosti zo sveta online pokru

Odoslaťod svkice666 09 Apr 2009 10:25

Tak mna skor zaujima toto ako dopadne Jonas Klausen a nie ako rozhadzuje Phil Ivey. 8-) :Bravo:
No a tak sa mi zda, ze mat zmluvu s hernov neni az take vyhodne ako sa zda. Ked zakazuju hracom ist hrat tam a tam. Maju sice snimi zmluvu, ale nie su to ich zamestnaci. Rivalita medzi hracmi je jedna vec a medzi hernami vec druha. Podla mna tim skodia pokru, ale to je len moj nazor. :wall: :wall: :wall: :x :P :crazy: :Yahoo!: :O: :smola: :xicht: :river: :river: :smoliar: :wtf: :omg: :sanka: :stena3: :tuke2: :vyprask:
svkice666
 
Príspevky: 139
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Zaujímavosti zo sveta online pokru

Odoslaťod tucniak 09 Apr 2009 10:43

prosim vas co je 'ID adresa'?
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Zaujímavosti zo sveta online pokru

Odoslaťod svkice666 09 Apr 2009 10:49

tucniak napísal:prosim vas co je 'ID adresa'?
ID ma kazdy hrac v herni, ale podla mna to bude asi IPcka rovnaka hotela. Lebo ak aj sa prihlasis na jedno konto v herni a skusi to dalsi, tak bud ho to nepusti, alebo druha moznost je, ze ho to pusti a teba vyhodi. 8-)
svkice666
 
Príspevky: 139
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Zaujímavosti zo sveta online pokru

Odoslaťod palo1973 09 Apr 2009 11:04

- :unknown: chybicka se vloudila,malo to byt samozrejme IP adresa
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Zaujímavosti zo sveta online pokru

Odoslaťod ssh0 09 Apr 2009 14:32

tak aj ja sa spytam.. co za Cardinals? a co maju St. Louis Cardinals spolocne s NBA? :D
ssh0
 
Príspevky: 1
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Zaujímavosti zo sveta online pokru

Odoslaťod palo1973 09 Apr 2009 14:38

ssh0 napísal:tak aj ja sa spytam.. co za Cardinals? a co maju St. Louis Cardinals spolocne s NBA? :D



Na koho stavil Phil Ivey?
Toto je jedna z najčastejších otázok, ktorou sa momentálne zaoberá pokrová komunita. Ani nám sa na ňu nepodarilo nájsť odpoveď, aj keď sme pozorne preskúmali viaceré internetové fóra. Existujú mnohé dobre vyargumentované teórie, avšak odpoveď nám môže dať len sám Ivey. Zatiaľ to však drží v tajnosti. Najpravdepodobnejšie sa nám javí verzia, že sa nechal zlákať vysokým kurzom na outsidera - Cardinals. Je známe, že na vlaňajšie finále NBA vsadil 1.000 000 $ na LA Lakers, ktorí však podľahli Bostonu Celtics 2:4 na zápasy.


-kde sa tam pise,ze maju nieco spolocne s NBA????
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Zaujímavosti zo sveta online pokru

Odoslaťod spooky 09 Apr 2009 22:28

to s tou IP by ma riadne nasralo

si predstavte ze hrate z kaviarne alebo z nejakeho ineho shared internet pristupu, nebodaj vyhrate, nemusi to byt zrovna 40k usd a nedaju vam to :o)

nuz, online poker ma drsne pravidla ..
spooky
 
Príspevky: 78
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 8 krát/8 krát
Karma: 0

Re: Zaujímavosti zo sveta online pokru

Odoslaťod palo1973 10 Apr 2009 08:14

spooky napísal:to s tou IP by ma riadne nasralo

si predstavte ze hrate z kaviarne alebo z nejakeho ineho shared internet pristupu, nebodaj vyhrate, nemusi to byt zrovna 40k usd a nedaju vam to :o)

nuz, online poker ma drsne pravidla ..


-tazko robit sudcu bez toho aby sme vedeli nejake podrobnosti,ale pravdepodobnost ze z rovnakeho hotela v rovnakom case budu hrat viaceri hraci prave ten isty turnaj je myslim si dost malo pravdepodobna a podla mna je to len dobre,ze herne na tieto a podobne veci dokazu prist aby mali vsetci rovnake podmienky
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Zaujímavosti zo sveta online pokru

Odoslaťod w4444x 10 Apr 2009 12:00

spooky napísal:to s tou IP by ma riadne nasralo

si predstavte ze hrate z kaviarne alebo z nejakeho ineho shared internet pristupu, nebodaj vyhrate, nemusi to byt zrovna 40k usd a nedaju vam to :o)

nuz, online poker ma drsne pravidla ..


myslim e keby si hraval z kaviarne tak ti moze byt jedno ci ti to vyplatia alebo nie :) :ROFL:
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!