EPT San Remo - Day 1b:

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

EPT San Remo - Day 1b:

Odoslaťod admin 18 Sep 2008 06:40

Diskusia k článku: EPT San Remo - Day 1b:

EPT San Remo už má za sebou oba prvé dni. V tom včerajšom (Day 1b) sa na zozname hráčov objavili aj dvaja českí hráči a taktiež obhajca minuloročného 7. miesta na EPT San Remo - Slovák Dag Palovič. My sme vám však dlžný presné poradie po Day 1a, nakoľko v čase písania reportu z úvodného dňa ešte nebolo oficiálne poradie zverejnené. Poradie po Day 1a:1. Dragan Galic (Chorvátsko) - 107,8002. Govert Metaal (Holandsko - hráč P****Stars) - 78,8003. Nikolay Losev (Rusko) - 76,0004. Jose Valero (Španielsko) - 75,9005. Asa Smith (Veľká Británia) - 74,700...Marcin Horecki (Poľsko - Team P****Stars Pro) - 36,500Alexander Kravchenko (Rusko - Team P****Stars Pro) - 25,900Tom McEvoy - 21,800Zaujímavosťou je, že až 5 kvalifikantov herne P****Stars sa dostalo medzi 15 najlepších hráčov! V Day 1b sa okrem Slováka Daga Paloviča a českých borcov Petra Jelineka, Martina Kabrhela objavili aj svetovo známi hráči ako napríklad - Ivo Donev (Rakúsko), Markus Golser (Rakúsko), Peter Eastgate (Dánsko - Team P****Stars Pro), Marcel Luske (Dánsko), Sebastian Ruthenberg, Katja Thater (Nemecko - Team P****Stars Pro), Noah Boeken (Holandsko - Team P****Stars Pro), Joris Jasper (Holandsko), Dario Minieri (Taliansko - Team P****Stars Pro), Luca Pagano (Taliansko - Team P****Stars...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22383
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: EPT San Remo - Day 1b:

Odoslaťod josipjs 20 Apr 2009 20:46

chcel bi som sa spytat ..... vy co chodite do Hronu , hral s vas niekto uz poker s Dagom ......? prave som si kukol EPT FT San remo Seassion 4 a Dagova hra mi pripadala strasne Tight, takemr kill phill .... ako keby sa bal hrat post-flop hru ..... napr (bolo viac takychto potov co som kukol aj na Youtube ...) odiala sa akcia pred flopom, raisy a tak, dosiel flop, pot dajmetomu 300.000
dag firdt to act, a co nepocujeme od neho, ALL IN ..... kukam na to WTF? je to asi tak 900.000 do potu 300.000 .... hm, dobre, predycham, mozno ma daky monster read ze ekd da AI dostane call s hrosou kombinaciou alebo nvm co tym chcel dokazat, myslim ze tento priklad bol este flop Rainbow.... a takymto sposobom hral aj na tomto FT ....

takze otazka rpe vas.... ako hra Dag? hra slusne alebo ultratight passive hru? tazko verim ze sa dostal vobec na FT ale tak potom vraveli v rozhovore ze bol aj lucky lebo mal fullhouse over fullhouse atd .... takze mosno sa nachipoval jeho ultratighpassive hrou so setupmi popritom a lcukmy a suckoutmy ....
dakujem za odpoved ....

EDIT: + jeho strasne citatelna hra .... ma "super" pokerface .... necitatelny, nevydava ziaden body language..... aj betting patterns .... :D
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8

Re: EPT San Remo - Day 1b:

Odoslaťod TexasHoldi 21 Apr 2009 10:08

Ja som s Dagom hral uz davnejsie, ale jeho hra v CG je urcite vselico len nie tight :crazy: Na velkom turnaji je to ine, urcite vacsina z Vas by hrala trochu viac tight nez obycajne...
TexasHoldi
 
Príspevky: 94
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 3

Re: EPT San Remo - Day 1b:

Odoslaťod palo1973 21 Apr 2009 12:45

-ja som to videl minule v Tv a Dag sa nam nespraval zrovna ako gentleman :(
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: EPT San Remo - Day 1b:

Odoslaťod DevilMayCry 21 Apr 2009 15:25

hral som s nim len par handsv hrone na jednom freezout turnaji....raz sme sa dostali aj do konforntacie a svoj top pair hral dost pasivne a dovolil mi sa zadarmo pozriet na turn a river.........pozeral som aj minuly rok live prenosy z EPTcka a drzal som mu palce.....predsa len slovaka takto vysoko casto nevidis.........chalan to na turnajoch dobre rozbehol takze ja mu drzim palce.....

...ozaj neviete ako sa mu darilo vcera v san reme...????
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: EPT San Remo - Day 1b:

Odoslaťod Horsey7 21 Apr 2009 15:29

nemenovany pokrovy portal napísal:S turnajem se bohužel rozloučil Slovák Dag Palovič ve hře, která měla následující průběh: při blindech 600/1200 našel Palovič na druhé pozici A6s, dorovnal, stejně jako small blind, big blind zvolil check. Na flop přišly karty K-4-2 bez šance na barvu, big blind vsadil 2,700 a Palovič jej dorovnal. Na turnu se objevila další dvojka, soupeř vsadil tentokrát 4,800 a Dag po dvouminutovém přemýšlení dorovnal. Na riveru se objevila šestka a soupeř vsadil přibližně 19,000, načež Palovič po chvíli přemýšlení reagoval all-inem, který soupeř dorovnal s tím, že má v potu příliš žetonů, a ukázal 3-5 pro postupku, která k jeho překvapení stačila, jelikož tentokrát proti full-housu nestál.
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: EPT San Remo - Day 1b:

Odoslaťod DevilMayCry 21 Apr 2009 15:37

Horsey7 napísal:
nemenovany pokrovy portal napísal:S turnajem se bohužel rozloučil Slovák Dag Palovič ve hře, která měla následující průběh: při blindech 600/1200 našel Palovič na druhé pozici A6s, dorovnal, stejně jako small blind, big blind zvolil check. Na flop přišly karty K-4-2 bez šance na barvu, big blind vsadil 2,700 a Palovič jej dorovnal. Na turnu se objevila další dvojka, soupeř vsadil tentokrát 4,800 a Dag po dvouminutovém přemýšlení dorovnal. Na riveru se objevila šestka a soupeř vsadil přibližně 19,000, načež Palovič po chvíli přemýšlení reagoval all-inem, který soupeř dorovnal s tím, že má v potu příliš žetonů, a ukázal 3-5 pro postupku, která k jeho překvapení stačila, jelikož tentokrát proti full-housu nestál.


tak to zahral teda fest na prd.....naco sa pustal do hry s A6.......zly call na flope....ked uz by som sa do toho pustil tak by som to na flope reraisoval.......turn by som posielal typka all in........co vy na to ??
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: EPT San Remo - Day 1b:

Odoslaťod WolfiKxx 21 Apr 2009 15:46

ked uz by som sa do toho pustil tak by som to na flope reraisoval.......turn by som posielal typka all in........co vy na to ??


teraz sa to lahko hovori...

ale suhlasim s tebou ze zbytocne sa pustal do hry fold PF
Obrázok používateľa
WolfiKxx
 
Príspevky: 1285
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 165 krát/42 krát
Karma: 7

Re: EPT San Remo - Day 1b:

Odoslaťod poldinhoo 21 Apr 2009 15:47

uha,takto vypadnut?!!..
inak neni to ta handa co je najnovsie v diskutovanych partiach?
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: EPT San Remo - Day 1b:

Odoslaťod DevilMayCry 21 Apr 2009 15:53

poldinhoo napísal:uha,takto vypadnut?!!..
inak neni to ta handa co je najnovsie v diskutovanych partiach?

vyzera to tak.......takze svoj komplet nazor som hodil tam..... :fish: :D
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!