lovec velryb (teh yegon blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod palo1973 22 Apr 2009 08:03

-mne sa celkom osvedcila taktika pri deepstackoch,hrat na zaciatku loose az maniakalne,ukazal som aj karty po par uspesnych bluffoch,nechat sa od superov "zaskatulkovat" ako maniak,fish,a potom trochu zvolnit,co si casto nevsimnu a ak mi pride monster radi ma preplatia
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 22 Apr 2009 08:09

nad tym som rozmyslal ale to vyzaduje istu zroven hry od superov a teda ich schopnost prisposobit hru tomu co si o mne myslia s cim som sa zatial nestretol :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod palo1973 22 Apr 2009 08:18

yegon napísal:nad tym som rozmyslal ale to vyzaduje istu zroven hry od superov a teda ich schopnost prisposobit hru tomu co si o mne myslia s cim som sa zatial nestretol :)



-ja som to vyskusal na tom OPL finale v Prahe(a aj raz v ccc),kde sa mi zdalo,ze velka cast tych ludi hrala 1.krat live,boli dost vyklepani a nechavali sa lahko vytlacit z potov,ja som robil srandicky,stale som vravel:"teraz mam dobru" a hral som viac hracov ako karty

-napr. tam bol pokerportalista "puncel",dorovnal som jeho raise IP s nejakymi SC,po flope ked som nic netrafil(bol vsak heavy drawy-FD+SD) som dorovnal jeho cbet,na turn prisla farba(nie vsak moja :D ) a dal som velky bet a on zlozil,ukazal som mu air,a on sa opytal,ze s cim som dorovnal flop?no s tym,ze ta na turne vytlacim bejby 8-)

-ziskal som 2x average stack,bohuzial mi neprisiel ziadny monster,aby sa dokonal moj plan
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod Horsey7 22 Apr 2009 08:24

Palo to si nemal prezradit..teraz ta budeme vsetci exploitovat a dorovnavat nielen s "oblubenou" :evil: :D
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod somNula 22 Apr 2009 09:00

ale ved toto su uplne bezne veci, podla mna na live turnajoch sa o minimalne 100% viac blufuje, lebo ten read tam maju hraci lepsi

mne napriklad jeden "hrac" polozil raz second nuts flush (mal Kx) a ja 35s, proste mi to A uveril :D, potom sa cudoval cely turnaj ze preco to zahodil
somNula
 
Príspevky: 610
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 22 Apr 2009 09:24

palo1973 napísal:
yegon napísal:nad tym som rozmyslal ale to vyzaduje istu zroven hry od superov a teda ich schopnost prisposobit hru tomu co si o mne myslia s cim som sa zatial nestretol :)



-ja som to vyskusal na tom OPL finale v Prahe(a aj raz v ccc),kde sa mi zdalo,ze velka cast tych ludi hrala 1.krat live,boli dost vyklepani a nechavali sa lahko vytlacit z potov,ja som robil srandicky,stale som vravel:"teraz mam dobru" a hral som viac hracov ako karty

-napr. tam bol pokerportalista "puncel",dorovnal som jeho raise IP s nejakymi SC,po flope ked som nic netrafil(bol vsak heavy drawy-FD+SD) som dorovnal jeho cbet,na turn prisla farba(nie vsak moja :D ) a dal som velky bet a on zlozil,ukazal som mu air,a on sa opytal,ze s cim som dorovnal flop?no s tym,ze ta na turne vytlacim bejby 8-)

-ziskal som 2x average stack,bohuzial mi neprisiel ziadny monster,aby sa dokonal moj plan


ak je to +EV bluff tak je to ok, ja som hovoril o tom ze vacsine hracov mozes takychto bluffov ukazat kolko chces ale allin s tebou s druhym parom aj tak nepojdu lebo sa neprisposobia - hraju bud svoje karty alebo svoje "vacsinou priblble" ready nezavisle na tom ako si hral dovtedy

aj v tom pripade co si opisoval tak tazko predpokladat ze sa proti tebe stackne s rukou ktoru by zlozil ak by si mu predtym neukazal par bluffov
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 22 Apr 2009 22:26

mohla to byt celkom pekna session ked by som si (okolo handy 715) nenabehol s KK do AA, 99 do KK a AK do KQ ktore floplo postupku v reraisnutom pote (tu musim priznat aj "maly" - cca 270USD spazz kedy som sa pokusil s TPTK na riveri bluffnut allin ked dorazil flush LOL). Vsetko to bolo za plne stacky takze som si dal studeny obklad na ukludnenie a o chvilku som pokracoval celkom rozumnym stylom dalej.

2009-04-22-gr.jpg
2009-04-22-gr.jpg (115.59 ) Zobrazená 1777 krát
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 23 Apr 2009 23:10

mesiac pokracuje vo velkom style - teda cely mesiac som v minuse, uz uz som sa blizil k nule ked bac dorazil paradny 2200USD pad spat do priepasti. Je mi to az smiesne, dnes som prehral vsetko co sa dalo. Po 11.000 rukach co som tento mesiac odohral mam showdown winnings nulove - akoze neuveritelne WTSD 22% a WON at SD 30%

tu je dnesny mily grafik, superi s radostou flopovali proti mne sety v reraisnutych potoch ked som mal overpair, alebo uplne najlepsie na riveri ked som mal AK na T5KK7 boarde - no co uz - back to the grind

2009-04-23-gr.jpg
2009-04-23-gr.jpg (105.61 ) Zobrazená 1603 krát


vzorka je smiesna ale cloveka naserie ked zo 14 dni co hra je v pluse len v 5-tich a aj to len take drobne sumy a ostatne dni ktore su minusove su naopak riadne
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod rebro 23 Apr 2009 23:15

Niekto zapol doomswith, ja som tiez pustil 5BI :evil:
rebro
 
Príspevky: 96
Založený: Dec 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod keso26 24 Apr 2009 00:10

yegon napísal:vzorka je smiesna ale cloveka naserie ked zo 14 dni co hra je v pluse len v 5-tich a aj to len take drobne sumy a ostatne dni ktore su minusove su naopak riadne

..obdivujem Tvoje nervy zo zeleza a dost ma to motivuje, ked vidim ze je mozne byt tak odolny. Hned by som Ti aj karmu pridal, keby ma to neotravovalo, ze najprv musim rozdat vsetkym ostatnym a az potom ktorim som uz dal :)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!