Prípad Jonas Klausen

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod admin 18 Sep 2008 06:40

Diskusia k článku: Prípad Jonas Klausen

18. január 2009 prichádza takmer kompletná dánska špička do mesta Deauville, kde sa koná turnaj serie EPT. Jonas Klausen a ostatní však nezaznamenajú žiadny úspech a presúvajú sa do Paríža, aby si tam zahrali v kasíne Aviation Club turnaj Euro Finals of Poker - avšak tiež neúspešne. Na internete sa mu však celkom darí. Je nedeľa. Klausen sedí vo svojej izbe a hrá záverečné fázy turnajov \"Sunday Browl\" na Full Tilt Pokri a \"Big Deal\" na Ongame sieti. Ten druhý sa mu dokonca podarilo vyhrať. Do postele si líha s pocitom, že je o 33 000 euro bohatší. Ďalšie ráno však čaká Dana nemilé prekvapenie.....Keď chcel otvoriť svoje konto na B**n-e, zistil, že bolo zablokované. Myslí si však, že ide len o nejaké nedorozumenie, už raz sa mu totiž stalo, že mu pripísali na účet dvojnásobok výhry, čo však nie je tento prípad. Viacerí účastníci turnaja sa totiž sťažovali a obvinili Klausena z podvodu, na čo reagoval B**n zablokovaním jeho konta po dobu prešetrenia.Vo svojej mailovej stránke nachádza mail so znepokojivýmm obsahom:\"Vaše konto bolo dočasne zablokované. Ešte nebolo rozhodnuté čo sa stane s výhrou ani zo zostatkom na vašom učte. Akonáhle získame nové informácie budeme vás...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod hapko 24 Apr 2009 11:49

tak to vzdy bolo, kto ma meno, peniaze alebo nieco znamena tak sa mu prepecie vsetko (aj ked ma alebo nema pravdu alebo pravo na svojej strane). uplnemu niemandovi by ani neodpisali na mail. a na slovensku to plati stokrat viac, prikladov mate vela :crazy:
hapko
 
Príspevky: 16
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod oggy111 24 Apr 2009 14:36

B**n mi celkovo pripada ako neseriozna herna, nedavno som tam aj skoncil s hranim, ci uz ide o software, ktory jednoznacne zaostava, alebo spravanie k zakaznikom, jedina vyhoda bwinu su asi turnaje, a ze su tam velmy slabi hraci, preto tam asi aj ludia chodia, inac je to herna o nicom.
oggy111
 
Príspevky: 12
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod janobendik 25 Apr 2009 15:07

Však to stále hovorím. Online poker je veľmi neseriozná hra, s naozajstným pokrom to má málo spoločného!
1. Klausen iste hral naraz na viacerých nickoch - robí to strašne veľa hráčov. V turnaji to moc pravda nepomože, až pri konci turnaja, ale v CG je to výhoda cca 30 %.
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod w4444x 25 Apr 2009 15:37

janobendik napísal:Však to stále hovorím. Online poker je veľmi neseriozná hra, s naozajstným pokrom to má málo spoločného!
1. Klausen iste hral naraz na viacerých nickoch - robí to strašne veľa hráčov. V turnaji to moc pravda nepomože, až pri konci turnaja, ale v CG je to výhoda cca 30 %.
Prílohy
Motivator.JPG
Motivator.JPG (34.11 ) Zobrazená 2958 krát
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod tommyKE 25 Apr 2009 16:04

Je fakt smutne ze 99 percent tohto fora je o trapnom a virtualnom internetovom pokri. Je to tu fakt nudne a stale tu chodim s nadejou, ze tu nieco zaujimave najdem. Tie trapne blogy to este zhorsili. To Vas fakt zaujimaju tie handy z hier kde je BB 10 centov? Tam mozte nachytat len zlozvyky. Zopar ludi co tu maju blogy a pisu tu ako geniovia som stretol aj pri live pokri a boli urcite najtrapnejsi a najcitatelnejsi hraci pri stole a v 90 percent pripadoch prehrali. Ale hlavne ze mali kapucnu a okuliare. Vacsinou pridú a zistia ze nedostanu top ten ruky kazdu tretiu handu ako na internete. Ludia z jaskyne
tommyKE
 
Príspevky: 215
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 3 krát/4 krát
Karma: -6

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod rastik 25 Apr 2009 16:18

oggy111 napísal:B**n mi celkovo pripada ako neseriozna herna, nedavno som tam aj skoncil s hranim, ci uz ide o software, ktory jednoznacne zaostava, alebo spravanie k zakaznikom, jedina vyhoda bwinu su asi turnaje, a ze su tam velmy slabi hraci, preto tam asi aj ludia chodia, inac je to herna o nicom.



skoda ze nepoznam inu hernu kde by boli k dispozicii ministoly ako na bwine (dost som si na to zvykol). tak sa hram tam. ale ja som len taky prilezitostny hrac.
rastik
 
Príspevky: 283
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 5 krát/8 krát
Karma: 0

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod palo1973 25 Apr 2009 16:25

-tommy nic vam nebrani zalozit si vlastne forum o zivom pokri,kde mozete rozoberat ako sa na online pokri podvadza,aka je uroven live pokru v Kosiciach,kde po raise na 8 bb zavolaju 6-7 mi hraci a kde dealerka vyhlasi za vitaza hraca co ma dva pary,hoci super ma postupku :lol2:
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod 1zart1 25 Apr 2009 16:32

Palo, Tommy....prihlasil som sa iba kvoli vam. Seriete ma obaja, obom vam musi byt jasne, ze aj jeden aj druhy poker ma svoje plusy aj minusy...s tou postupkou...proste omyl ake sa sem tam stavaju....
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod w4444x 25 Apr 2009 16:44

Lol som myslel ze palo si robi srandu :D ale ked to je pravda to je pekny lol :DDDD
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!