Prípad Jonas Klausen

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod 1zart1 25 Apr 2009 16:47

w4444x napísal:Lol som myslel ze palo si robi srandu :D ale ked to je pravda to je pekny lol :DDDD

Bola to SNG s vkladom 100Sk, myslim, v ramci cakania na hlavny turnaj, hrana v priatelskjej atmosfere s vela srandickami okolo tak to proste dievca prezrelo...ale aj obaja hraci!!!
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod tommyKE 25 Apr 2009 16:54

pali: neviem, stale pises ze chodis hrat po europe, tak nechapem ako mozes pisat take hluposti. Co tam vlastne hras?
Ked uz hovoris o urovni KE hracov, povedz mi ake limity hras a kde. Ja som hral viackrat aj vo Viedni a pri limitoch 2-5, 5-10 ani tam nie je zriedkave ze ti raise 40 dorovnaju 6ti. Pri tychto limitoch a stakoch cez 1000 EUR sa to proste tak hra. Jasne ze vo weak games, ktore asi hravas sa to neoplati. Opakujem: casto sa v KE zastavia cezpolni a aj podla tejto diskusie si myslia ze to vycistia, ale este sa to nikomu nepodarilo. Neobhajujem kvalitu KE hracov, ale realny poker zacina az pri takychto vacsich stakoch.
tommyKE
 
Príspevky: 215
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 3 krát/4 krát
Karma: -6

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod w4444x 25 Apr 2009 17:03

Aj k nam online ked pride daky live borec tak sa mu este nikdy nepodarilo vyhrat a potom len vyplakavaju na forum :) :lol2:
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod palo1973 25 Apr 2009 17:05

-kde si cital,ze chodim po europe?cg som hral asi 5x v zivote,hlavne 2/4,uroven bola slabsia ako na nete ale urcite nie 6ti calleri,a v tych Kosiciach som bol raz a stacilo mi,hlavne ma zaujalo,ze sa hral cg za zavretymi dverami co som este nikde v europe a ani na slovensku nevidel,bolo odtial pocut len nadavky a vidiet sa nedalo vobec pre dym,a neviem ci je to na slovensku pri pokri bezne,ale poobede o 4tej v horucave asi 35 stupnov tam nosila casnicka jednu whisky(ci konak?)za druhou
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod tommyKE 25 Apr 2009 17:10

nemam ti co na to povedat, rozumne argumenty si nenasiel, tak tu zacinas vytahovat hluposti. Myslim ze stacilo povedat ze nehras cash game a nereagoval by som na teba, lebo nemas ani predstavu o com to je. opkajujem, 6 callerov po 8 x BB raise je bezna vec pri big stackoch, ktore si ty nehral. hral si iba weak game a tam si nemohol take nieco zazit
tommyKE
 
Príspevky: 215
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 3 krát/4 krát
Karma: -6

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod palo1973 25 Apr 2009 17:10

-dalsia vec je,ze hoci obcas chodim do Ke,urcite si tam nepojdem zahrat cash game a asi ani turnaj,kedze vobec nemam doveru,ze sa tam nepodvadza.....
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod tommyKE 25 Apr 2009 17:11

palo1973 napísal:-dalsia vec je,ze hoci obcas chodim do Ke,urcite si tam nepojdem zahrat cash game a asi ani turnaj,kedze vobec nemam doveru,ze sa tam nepodvadza.....



tak to je rana pod pas, budes nam chybat
tommyKE
 
Príspevky: 215
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 3 krát/4 krát
Karma: -6

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod janobendik 25 Apr 2009 17:16

w4444X , vieš mi nejako rozumne odovodniť prečo to moje foto??!! Mňa, na rozdiel /asi/ od Teba pokristi vcelku poznajú a ani nevystupujem na forach pod nickom typu audi 4x4, ale pod vlastným menom, lebo sa za neho nehambím! Nabudúce si to odpusť a radšej daj niečo k veci.
- aj mňa veľmi štve, že táto stránka postupne stráca na kvalite. Škoda.
- internetové myšky, veľmi by ste sa divili, ako často a v akých významných herniach dealer urobí chybu! Palo hlavne že ty si sa ozval!! To už nepamatáš finalový stol z Bádenu /myslím, že tam hrávaš/, keď krupier po ALLIN pred flopom posunul všetky žetóny nie víťazke Naukos, ale jej prehratému súperovi! A to bol medzinárodný turnaj s vkladom 4000 EUR. Divím sa Ti, už by si mal na svoje roky mať trocha rozumu a neprovokovať. Ináč príď, rád si s Tebou dám partičku pokru, len tak vo dvojke. Ahoj :P
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod 1zart1 25 Apr 2009 17:19

w4444x napísal:Aj k nam online ked pride daky live borec tak sa mu este nikdy nepodarilo vyhrat a potom len vyplakavaju na forum :) :lol2:

S tym foto to naozaj nie je korektne!!
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod trikoza 25 Apr 2009 17:21

tommyKE napísal:6 callerov po 8 x BB raise je bezna vec pri big stackoch, ktore si ty nehral. hral si iba weak game a tam si nemohol take nieco zazit


cim viac callerov pred flopom, tym viac strong game, gg

janobendik napísal:w4444X , vieš mi nejako rozumne odovodniť prečo to moje foto??


lebo tu s kolegom tommym trepete somariny a my sa vyborne bavime, to ze vystupujes pod realnym menom a komunita ta pozna snad neznamena ze mozes tu pisat sracky a nikdo nema pravo reagovat??
Naposledy upravil trikoza dňa 25 Apr 2009 17:24, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!