Prípad Jonas Klausen

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod janobendik 25 Apr 2009 19:44

dik ox že si našiel v sebe tu silu priznať, že i Ty tak hrávaš , ako nakoniec polovica nethráčov ktorí hrajú úrovne 5-10 a vyššie!
To asi len u nás v SK sú všetci naivní, alebo poctivky ako paly. gl
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod yegon 25 Apr 2009 20:05

ako nakoniec polovica nethráčov ktorí hrajú úrovne 5-10 a vyššie


lol, robil si prieskum? nezabudni si nasadit alobalovu ciapku aby ti niekto aj necital myslienky
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod nelz0n 25 Apr 2009 20:27

janobendik napísal:dik ox že si našiel v sebe tu silu priznať, že i Ty tak hrávaš , ako nakoniec polovica nethráčov ktorí hrajú úrovne 5-10 a vyššie!
To asi len u nás v SK sú všetci naivní, alebo poctivky ako paly. gl


btw 0x povedal len ze mal 2 ucty na jedno meno, to neznamena ze nejak podvadzal ... nemyslim ze potreboval nejaku silu sa priznavat :)

btw nemyslim ze tato diskusia ma nejaky zmysel, kosicania maju tak vyprofilovany nazor ze ich nepresvedci nic a hlavne nie niekto kto je podla nich pod ich urovnou ...

btw hraci ako hansen negreanu durrr benyamin elky (a kopec dalsich) hraju tak isto online ako live ... napr durrr zacinal online a dari sa mu aj live, benyamin hral najprv live a dari sa mu aj na nete ... a v poslednej dobe na vacsine finalovych stolov EPT su 20rocny chalani ... (napr teraz v San Reme skoncil druhy jeden Fin pre ktoreho to bol prvy live turnaj)
Obrázok používateľa
nelz0n
 
Príspevky: 525
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 13 krát/21 krát
Karma: 9

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod w4444x 25 Apr 2009 20:43

Hahaha ja umieram ta cast kde tommyke hovori "kazdy s nejakym pokrovym IQ to pochopi" myslim ze kazdy kto ma nejake to IQ nad, povazuje tie vase reci za kopu blbosti.

Jano podla mna si nikdy na internete nepodvadzal a len tu daco hovoris aby si sa mal o co opriet . A momentalne v herni banuju kazdy pokus o colluding. A to ze hry live su velmi fishie je vidiet na vas dvoch pretoze tu tvrdite take blbosti a aj tak v pokri vyhravate ... Myslim ze casom ked sa zlepsi aj live uroven a dosiahne aspon polovicu uroven toho rigged online pokru tak tu budete vyplakavat ze vas okradaju v kasine
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod janobendik 25 Apr 2009 21:54

4444 aj ja si myslím, že som nepodvádzal, len som sa prisposobil realite. Bohužial mi na moje 2 účty prišli /asi tak po mesiaci/. Ak si budem na CG napr. v PLO hovorit cez Skype napr s holandanom aké máme karty a taktiku zvyšovania potu, tak z dlhodobého hľadiska možu ostatní iba zaplakať!!!! A kto tomu neverí, že sa to bežne deje, nech si ďalej hraje. LOL.
4444 vidím , že aj ty máš plnú pusu tzv. košickej hry. A pri tom ešte sa celkom pekne vyťahuješ! NO problémo! Dojdi, dáme po 5OOO EUR na stol - hru si možeš vybrať, hoci 7nulo. :D
aspoň bude jasné akí hráči / alebo žeby sráči?, ktorí len vedia osočovať/ to vlastne hrajú na nete. PS. možeš sa aj napr. každú druhú hru striedať napr. s Palim, aby si si oddýchol. LOL. PONUKA PLATÍ PRE KAŽDÉHO na SK kto nehrá live, ale iba online!!!
A do momentu, kým sa nikto neprihlási hrať, neberte KE do papuľky, OK!? Ináč ja som z PP. lol
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod w4444x 25 Apr 2009 22:17

plati to aj online ?
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod 7castle 25 Apr 2009 22:51

Guys WTF je zas toto? Preco tu zas tocime o tom istom? Preco je tu zas pissing contest??? :wall:

Myslim ze uz to mame vyjasnene, kazdy nech preboha hra to co ho bavi.

Palo to vytahovanie story s dealerkou je fakt o nicom, chyby sa robia vsade na svete, aj WSOP, robit z nejakej chyby KE dealerky ked si tam bol raz v zivote je fakt divne.

tommyKE napísal:Je fakt smutne ze 99 percent tohto fora je o trapnom a virtualnom internetovom pokri. Je to tu fakt nudne a stale tu chodim s nadejou, ze tu nieco zaujimave najdem. Tie trapne blogy to este zhorsili. To Vas fakt zaujimaju tie handy z hier kde je BB 10 centov? Tam mozte nachytat len zlozvyky. Zopar ludi co tu maju blogy a pisu tu ako geniovia som stretol aj pri live pokri a boli urcite najtrapnejsi a najcitatelnejsi hraci pri stole a v 90 percent pripadoch prehrali. Ale hlavne ze mali kapucnu a okuliare. Vacsinou pridú a zistia ze nedostanu top ten ruky kazdu tretiu handu ako na internete. Ludia z jaskyne


Tommy, 3 veci fakt nechapem, a ocakavam ze mi konkretne a jasne odpovies. Co zaujimave cakas, ze tu najdes??? Ak ti chybaju nejake zaujimave live handy, preco sem sa nieco nepostnes? Preco nenapises nejaku zaujimavu live handu, myslim ze by sa naslo vela ludi co by to rozdebatovalo. Ak ti chyba nieco ine tak co?

Druha vec, ano su tu chalani co hravaju stoly kde je BB 10 centov, ale su tu aj taki co hravaju NL100, 200 alebo dokonca 400, a to par stolov naraz, cize hraju priblizne na tej urovni co vy.

Ale co ma zaujima najviac, mozes prosim ta MENOVAT aspon 2 hracov, co sem pisu ako geniovia, ale zaroven si s nimi hral live, zaroven boli najtrapnejsi a najcitatelnejsi hraci pri stole, zaroven mali kapucu a okuliare a ZAROVEN na 90% prehrali?????

Lebo ak toho nie si schopny tak je to len blah blah.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod tomique 26 Apr 2009 01:10

podobnee :D...wtf...nevim preco ale neda mi reagovat na to... poznam asi 90% slovenskej pokrovej live komunity ktora co to odohrala a moj nazor je jednoznacny ziadnaa slava proste kvalita tu neni na par vynimiek ...jano neboj si tam...vysledky hovoria za vsetko :)...je to cisto nezavisly nazor na hraca ktoreho poznam ...odhliadnuc tu na vase vymeny nazorov a osocovanie k tomu fakt neni co povedat je to na kazdeho zvazeni co si o tom mysli.
Moc hracov z pp nemoznam ale tych co ano vsetko su to gut live players ( snad uz Tuke netiltuje ako kedysi :)) zasielam pozdrav do Aus)
Slovensky live poker je jedna velkaa nadrzz plna fishes a s tym nikto nic nespravy ..staci prist hoc kam na cg a ziadny ts neni potrebny :D:D....lebo trend ze drviva vacsina hracov ktora zacina s P*R tak zacina online.. a ti co su uspesni po istom case hladaju nove ciele a mety a tak prichadzaju k live...tak toto u nas absolutnee neplati cest vynimkam :)).... u nas je to ruleta a pak poker :))

peace
tomique
 
Príspevky: 32
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod Komedia 26 Apr 2009 01:47

Tak toto je iný flame :D zomrem...Celé je to o ludoch :) kto je kolko ochotný vygemblovať na live pokri...minimalne 90% ludí to je rozhodne a zvyšných 10% z dlhodobeho hladiska ma z ich gamblu zisk...pravidelný online NL400 hráč s vybornym bankrolom a čistou hrou by tých live hracov 2-5,5-10€ ničil...Slovákov určite :poklona: Či sú z bratislavy, Trnavy, Košíč ...nezáleží...
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod palo1973 26 Apr 2009 06:59

-som rad,ze moj clanok mal tak ohlas :D
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 10 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!