Bertrand `ElkY` Grospellier s novým rekordom

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Bertrand `ElkY` Grospellier s novým rekordom

Odoslaťod admin 18 Sep 2008 06:40

Diskusia k článku: Bertrand `ElkY` Grospellier s novým rekordom

Profesionálny hráč herne P****Stars Bertrand `ElkY` Grospellier opäť dokázal svoju výstrednosť. Každým dňom o ňom prichádzajú nové informácie. Nedávno sme vás informovali o jeho stávke so Sorelom Mizzim. Ale tentokrát si zaujímavú výzvu spravil sám.

O čo išlo? `ElkY` sa rozhodol vytvoriť rekord v počte hraných Sit&Go a zároveň byť v zisku. Na svoj rekord si zvolil až 62 tables, pričom použil 4 monitory. Samozrejme, všetko sa to dialo v herni P****Stars. Naopak, mierne prekvapivé bolo, že si zvolil Sit&Go turnaje s buy-in len $6.5. Zaujímavosť tomu dodával aj fakt, že to celé odohral za jednu jedinú hodinu.

Veľa z nás už hralo na 5-6 tabloch naraz. Niektorí dokonca na 12 až 15-tich. Ale ako stíha hráč reagovať na 62 stolov? Ak by sa mu podarilo prebojovať do 62 heads-upov, situácia by bola vskutku zaujímavá.... Ako to celé vnímal Bertrand `ElkY` Grospellier (jeho posledným úspechom je 3. miesto z 2009 WPT World Championship, ktoré sa odohralo počas minulého týždňa a za ktoré zinkasoval $776,245)? Jeho prvé slová po hre na 62 Sit&Go tabloch boli: "Som skutočne veľmi unavený. Bolo to...

Celý článok => Bertrand `ElkY` Grospellier s novým rekordom
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Bertrand \\\'ElkY\\\' Grospellier s novým rekordom

Odoslaťod APminer 29 Apr 2009 11:14

:omg: nepochopim :)

v nedelu vecer je 5-7 turnaju a ja v tom mam neskutecny bordel a on 40-62 stolů :o
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Bertrand \\\'ElkY\\\' Grospellier s novým rekordom

Odoslaťod Barin 29 Apr 2009 13:33

Nebolo to nahodou tak, ze pocas jednej hodiny musi zahrat co najviac stolov a uhral ich 62? Z Hevadovho komentaru to naozaj vyzera, ze hral 62 naraz ale v tych jeho podmienkach o pocte stolov, ktore bude hrat naraz sa nic nespominalo. Boku87 pocas svojej chalenge odohral za hodku aj 100 sng.

He has just one hour to open as many $6.50 Sit & Go’s as he can.
He has to finish playing at all the tables he’s sat down at.
He must finish with an overall positive bankroll.
Barin
 
Príspevky: 284
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/4 krát
Karma: 4

Re: Bertrand \\\'ElkY\\\' Grospellier s novým rekordom

Odoslaťod tomisumi 29 Apr 2009 14:26

Aha,ok,Grospellier je borec...Ale na co mu to bolo?Co z toho ma?Dostal za to nieco?Alebo to robil kvoli tym 23 dolarom?
tomisumi
 
Príspevky: 504
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 15 krát/10 krát
Karma: 2

Re: Bertrand \\\'ElkY\\\' Grospellier s novým rekordom

Odoslaťod palo1973 29 Apr 2009 14:33

tomisumi napísal:Aha,ok,Grospellier je borec...Ale na co mu to bolo?Co z toho ma?Dostal za to nieco?Alebo to robil kvoli tym 23 dolarom?


-myslim,ze winner is zas a znovu P****Stars....
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Bertrand \\\'ElkY\\\' Grospellier s novým rekordom

Odoslaťod nelz0n 29 Apr 2009 15:37

tomisumi napísal:Aha,ok,Grospellier je borec...Ale na co mu to bolo?Co z toho ma?Dostal za to nieco?Alebo to robil kvoli tym 23 dolarom?


myslim ze za zapis do guinessovej knihy rekordov je mozno cash a P****Stars mu platia za taketo veci urcite ... ma to v popise prace
Obrázok používateľa
nelz0n
 
Príspevky: 525
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 13 krát/21 krát
Karma: 9

Re: Bertrand \\\'ElkY\\\' Grospellier s novým rekordom

Odoslaťod Barin 29 Apr 2009 16:19

nelz0n napísal:
tomisumi napísal:Aha,ok,Grospellier je borec...Ale na co mu to bolo?Co z toho ma?Dostal za to nieco?Alebo to robil kvoli tym 23 dolarom?


myslim ze za zapis do guinessovej knihy rekordov je mozno cash a P****Stars mu platia za taketo veci urcite ... ma to v popise prace


Ak som sa spravne docital, tak sa o oficialny pokus zapisat sa do guinessovej knihy rekordov nejednalo.
Barin
 
Príspevky: 284
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/4 krát
Karma: 4

Re: Bertrand \\\'ElkY\\\' Grospellier s novým rekordom

Odoslaťod barth3z 29 Apr 2009 16:21

no ja som si s nim jedno sng dal .... a co som tak pozeral par hand proste timeout
barth3z
 
Príspevky: 61
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Bertrand \\\'ElkY\\\' Grospellier s novým rekordom

Odoslaťod 7castle 29 Apr 2009 17:36

No neviem, cele som to nejak nepochopil, ak musel tie SNGs dohrat v priebehu hodiny, tak je to pekne, ale ak ich stacilo otvorit, tak potom je to LOL, takyto "rekord" spravim bez pusteneho PT3 hoci aj dnes od 19 do 20 :shock:

Hocijaky multitabler hravo zvladne 30 SNGciek ked treba, a za 40min su vsetky dohrate, cize to len raz otocis a mas... myslim ze 70 dam pomerne hravo...
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Bertrand \\\'ElkY\\\' Grospellier s novým rekordom

Odoslaťod palo1973 29 Apr 2009 17:44

Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!