lovec velryb (teh yegon blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod 7castle 24 Apr 2009 00:36

keso26 napísal:
yegon napísal:vzorka je smiesna ale cloveka naserie ked zo 14 dni co hra je v pluse len v 5-tich a aj to len take drobne sumy a ostatne dni ktore su minusove su naopak riadne

..obdivujem Tvoje nervy zo zeleza a dost ma to motivuje, ked vidim ze je mozne byt tak odolny. Hned by som Ti aj karmu pridal, keby ma to neotravovalo, ze najprv musim rozdat vsetkym ostatnym a az potom ktorim som uz dal :)


Hehe Keso aj ty by si bol odolny keby si bol za vodou a poker bral ako relax 8-)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 24 Apr 2009 23:22

ahhh fuck, dalsich 1000USD splachnute do hajzla - ked to nejde tak to nejde
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod palo1973 30 Apr 2009 13:30

-yegon uz davno som sa ta chcel spytat,kedze sa ti nejako nedari v poslednej dobe,nevybehol si prilis rychlo na ten NL 600,pamatam si,ze svojho casu si porazal v pohodicke na Únibete NL 100 a tusim aj NL 200 a mal si tam ak si dobre spominam mesiac s vyse 8k plus
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 30 Apr 2009 14:31

jojo ale moj ciel momentalne nie je vyhravat peniaze ale zlepsovat sa. Na NL400 som po 100k odohratych rukach len mierne v pluse, co nie je nic prijemne ale zase ako ja hovorim ked sa mozes ucit a nemusis za to nic platit tak sa niet na co stazovat :)

btw mal som fazu (asi 23000 hands) pocas ktorej som bol v pluse cez 10k USD - LOL a ze 20k hands je nejaka vzorka :)

Planujem sa na NL400 drzat zubami nechtami a pracovat na svojej hre, moja pokrutena logika hovori ze ked som breakeven tak ak sa budem postupne zlepsovat mal by som sa prekoprcnut do plusu. Takze studujem, dumam atd aby som sa zlepsil. Zacal som dokonca na doporucenie viacerych top hracov hravat HU aby som zlepsil handreading a prisposobovanie sa superom. Idem do toho konzervativne a zacal som na NL50 a planujem sa posuvat hore az po zisku 20BI na danom limite. Okrem toho stale hravam kratke sessions NL400 a reviewujem kazdu odohratu ruku.

tak dufam ze pojdem vykonnostne hore :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod Horsey7 30 Apr 2009 14:52

ked uz sme pri tych otazkach..vsimol som si, ze hravas celkom tight a co kukam vsetky mozne videa tak na tychto limitoch vsetci hravaju podstatne viac laggy (26/22 a pod.), skusal si hrat na relevantnej vzorke ruk lag style?

urcite to nema nic spolocne s winrate, len ma to zaujalo
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod palo1973 30 Apr 2009 14:55

-v kazdom pripade :gl: ,mame trochu odlisne ciele,ja som si teraz zaumienil,ze kym sa da budem vyhravat peniaze na low limitoch,a studovat sa da aj popri tom,je celkom prijemne mat hobby,ktore vynasa 1000 euro mesacne
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 30 Apr 2009 18:48

Horsey7 napísal:ked uz sme pri tych otazkach..vsimol som si, ze hravas celkom tight a co kukam vsetky mozne videa tak na tychto limitoch vsetci hravaju podstatne viac laggy (26/22 a pod.), skusal si hrat na relevantnej vzorke ruk lag style?

urcite to nema nic spolocne s winrate, len ma to zaujalo


"vsetci" myslis tych borcov co robia poker videa a maju poker v malicku a normalne hravaju NL5000 a vyssie? :)

ja neviem este bez chyb zahrat ani tych 20% ruk co hram takze rozsirovat range ruk ktore budem hrat nedava velky zmysel, asi by to viedlo len k tomu ze by som robil vacse chyby a este k tomu castejsie

ked zvladnem TAG hru tak si mozem dovolit pridavat dalsie ruky

je jasne ze dobry LAG bude mat vyssiu winrate nez dobry TAG ale je ovela tazsie byt dobry LAG
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 30 Apr 2009 18:52

palo1973 napísal:-v kazdom pripade :gl: ,mame trochu odlisne ciele,ja som si teraz zaumienil,ze kym sa da budem vyhravat peniaze na low limitoch,a studovat sa da aj popri tom,je celkom prijemne mat hobby,ktore vynasa 1000 euro mesacne


no ja to beriem tak ze proporcne k bankrollu, mam online okolo 30.000USD a ked by som vyhral mesacne dalsi 1000 tak sa to strati, cize mi je jedno ci vyhram 1000 alebo 0. Najlepsi mesiac co som mal na NL200 bol okolo +8k ale to bol mesiac ked U***et robil akciu a hral som od rana do vecera a nahral za ten mesiac skoro tolko ruk ako zatial za cely tento rok cize v momentalnych podmienkach by to bol pre mna neopakovatelny vykon

tak ale budem teraz hravat asi 2 ku 1 HU (NL50) a 6max (NL400) a ked sa dostanem trosku hore na HU tak by som tam snad mohol generovat aj nejake prijmy kym sa zlepsim v 6max natolko aby som aj tam bol profitabilny

dovtedy budem cisty FPP pro :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 01 Máj 2009 00:04

OMG akoze HU NL je aspon co sa tyka 50NL strasna skuska psychiky :) ludia mi dorovnavaju 4bety pred flopom s A6, 54o a podobnymi hovadinami a potom sa stacknu na flope s druhym parom. Bluffraise na flope sa bezne dorovnava s gutshotmi alebo Ahigh. Dorovnat 3 barrely s T8 na AT92K boarde nie je ziaden problem. Lietal som hore dole ako splasena jarabica a mam pocit ze celu session som hral na pokraji tiltu

nebude to lahke
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod tucniak 01 Máj 2009 00:13

yegon napísal:OMG akoze HU NL je aspon co sa tyka 50NL strasna skuska psychiky :) ludia mi dorovnavaju 4bety pred flopom s A6, 54o a podobnymi hovadinami a potom sa stacknu na flope s druhym parom. Bluffraise na flope sa bezne dorovnava s gutshotmi alebo Ahigh. Dorovnat 3 barrely s T8 na AT92K boarde nie je ziaden problem. Lietal som hore dole ako splasena jarabica a mam pocit ze celu session som hral na pokraji tiltu

nebude to lahke


presne pre toto som prestal hrat HU - nezvladam to netiltovat, ale vobec, ked ho 50 minut drvis a on ta potm 2x vezme na haluz a odide:D..
ale teraz som uz odolnejsi, mozno to niekedy skusim.

a inac take zamyslenie, obcas sa mi stane ze nahle swingnem niekolko BI dolu- doteraz som si to velmi nepripustal ale prejavi sa u mna ista forma tiltu, hram laggier a nezvladam to napr post-flop- narazka na rozsirenie rangu hore v diskusii.to len taky postreh
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!