EPT Grand Final - Day 1a a Day 1b: Dag Palovič úraduje!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: EPT Grand Final - Day 1a a Day 1b: Dag Palovič úraduje!

Odoslaťod WolfiKxx 02 Máj 2009 08:05

aahaa ty guys :good:
Obrázok používateľa
WolfiKxx
 
Príspevky: 1285
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 165 krát/42 krát
Karma: 7

Re: EPT Grand Final - Day 1a a Day 1b: Dag Palovič úraduje!

Odoslaťod DevilMayCry 02 Máj 2009 10:56

Ivo napísal:http://www.P****Stars.com/ept/2009/ept-monte-carlo-palovic-pole-axed-039524.html
Tu je uvedený iný hráč, ale to nie je podstatné.

mas pravdu ivo.....uz je to upravene aj na tej stranke z kade som to sem postoval....... :good:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: EPT Grand Final - Day 1a a Day 1b: Dag Palovič úraduje!

Odoslaťod 7castle 02 Máj 2009 11:29

JJ, presne ako pise Brano, to sa robi okolo 10-12BB, co je presne to na co som narazal, robit to s 50BB v rererasovanom pote je dost funky.

yegon napísal:to asi nebolo stop and go ved mal TT a nic lepsie by mu nikdy nefoldlo - je mozne ze to malo aj hlbsiu myslienku - ktovie :)


Ved mal TT? Nerozumiem celkom, stopngo sa imo robi prave s rukami ako 99-TT, KJ, KQ, ciel nie je foldnut na flope len "lepsie", ale aj tie ktore by nas lahko mohli predbehnut do riveru... cize ciel je foldnut AJ na flope K94 ked mas TT alebo foldnut 99 ked mas KQ na flope AJ3.

Problem je ze tu bol 4bet PF, co tlaci 4bettorovu range smerom k overpairom a tie je tazko prinutit foldnut... Navyse, na to dnes imo uz malokto naleti, kedze vsetci hraci maju tendenciu premenit stopngo na "stop and check" v momente ked hitnu, t.j. keby Dag hitol JT3 flop tak to urcite nepushne, cize je uplne jasne ze nejak nehitol ked pushuje...
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: EPT Grand Final - Day 1a a Day 1b: Dag Palovič úraduje!

Odoslaťod emjayko 02 Máj 2009 13:51

uz sa vysiela na P****Stars.tv
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: EPT Grand Final - Day 1a a Day 1b: Dag Palovič úraduje!

Odoslaťod yegon 02 Máj 2009 15:11

7castle napísal:JJ, presne ako pise Brano, to sa robi okolo 10-12BB, co je presne to na co som narazal, robit to s 50BB v rererasovanom pote je dost funky.

yegon napísal:to asi nebolo stop and go ved mal TT a nic lepsie by mu nikdy nefoldlo - je mozne ze to malo aj hlbsiu myslienku - ktovie :)


Ved mal TT? Nerozumiem celkom, stopngo sa imo robi prave s rukami ako 99-TT, KJ, KQ, ciel nie je foldnut na flope len "lepsie", ale aj tie ktore by nas lahko mohli predbehnut do riveru... cize ciel je foldnut AJ na flope K94 ked mas TT alebo foldnut 99 ked mas KQ na flope AJ3.

Problem je ze tu bol 4bet PF, co tlaci 4bettorovu range smerom k overpairom a tie je tazko prinutit foldnut... Navyse, na to dnes imo uz malokto naleti, kedze vsetci hraci maju tendenciu premenit stopngo na "stop and check" v momente ked hitnu, t.j. keby Dag hitol JT3 flop tak to urcite nepushne, cize je uplne jasne ze nejak nehitol ked pushuje...


nevidim sice dovod preco sa snazit "foldnut AJ na flope K94 ked mas TT" ale mozes mat pravdu :)

na druhej strane v cold4bet pote v ktorom je 450k a ostava 300k behind neverim ze to bude stopngo, moze to byt cudny sposob ako hrat for value lebo verim ze super dorovna s 99 a horsimi parmi a mozno v 50% pripadov aj s AQ
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: EPT Grand Final - Day 1a a Day 1b: Dag Palovič úraduje!

Odoslaťod DevilMayCry 02 Máj 2009 15:15

neviem ci niekto sleduje prenos ale celkom ma zaujala jedna situacia ktora sa opakuje stale dokola.....
- pride raise od hraca...nasledne ide dalsi all in a povodny agresor folduje......nebolo by na tom nic neobvykle ale toto sa tam deje stale dokola a nie nie niekto callnut.....to vkuse ten co raisne blafuje???? ci az tak im ide o prachy ????
....aky mate na to nazor....mozno otazka od veci ale zaujalo ma to tak sa pytam :D
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!