Program WPT Slovakia je už známy

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Program WPT Slovakia je už známy

Odoslaťod yegon 07 Máj 2009 20:09

somNula napísal:yegon ja chcem ist na nejaky side + ME ak sa mi podari kvalifikovat, resp. budem mat na to na jesen prachy... uvidime jak bude


no ja ME urcite hrat nebudem a neplanujem sa nan ani skusat kvalifikovat, moj BR ma daleko k tomu aby som si mohol dovolit hrat taky turnaj a ak by som aj vyhral seat tak to na veci nic nemeni
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Program WPT Slovakia je už známy

Odoslaťod roche01 08 Máj 2009 07:46

môj bankroll takisto ešte zďaleka nespĺňa požiadavky buyinu na ME, ale side event by som došiel zahrať aj s manželkou a určite sa pokúsime zahrať aj nejaké kvaldy na ME. Dúfam, že budú mať rozumnú štruktúru a buyin. :gl:
Obrázok používateľa
roche01
 
Príspevky: 643
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 1

Re: Program WPT Slovakia je už známy

Odoslaťod yegon 08 Máj 2009 08:55

roche01 napísal:môj bankroll takisto ešte zďaleka nespĺňa požiadavky buyinu na ME, ale side event by som došiel zahrať aj s manželkou a určite sa pokúsime zahrať aj nejaké kvaldy na ME. Dúfam, že budú mať rozumnú štruktúru a buyin. :gl:


roche nezabudni ze to nie je ako online ze mozete hrat spolu ;)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Program WPT Slovakia je už známy

Odoslaťod rafi 08 Máj 2009 09:05

yegon napísal:
roche01 napísal:môj bankroll takisto ešte zďaleka nespĺňa požiadavky buyinu na ME, ale side event by som došiel zahrať aj s manželkou a určite sa pokúsime zahrať aj nejaké kvaldy na ME. Dúfam, že budú mať rozumnú štruktúru a buyin. :gl:


roche nezabudni ze to nie je ako online ze mozete hrat spolu ;)


nj, hlavne sa musis snazit, aby manzelka neskoncila lepsie ako ty :lol2:
rafi
 
Príspevky: 749
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 6 krát/6 krát
Karma: 6

Re: Program WPT Slovakia je už známy

Odoslaťod roche01 08 Máj 2009 09:41

yegon napísal:
roche01 napísal:môj bankroll takisto ešte zďaleka nespĺňa požiadavky buyinu na ME, ale side event by som došiel zahrať aj s manželkou a určite sa pokúsime zahrať aj nejaké kvaldy na ME. Dúfam, že budú mať rozumnú štruktúru a buyin. :gl:


roche nezabudni ze to nie je ako online ze mozete hrat spolu ;)

jj, viem. Na druhú stranu je výhoda, že v niektorých herniach je účet na mňa, v iných na manželku, takže sa môžme kvalifikovať aj obaja. ;)
Obrázok používateľa
roche01
 
Príspevky: 643
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 1

Re: Program WPT Slovakia je už známy

Odoslaťod roche01 08 Máj 2009 09:43

rafi napísal:
yegon napísal:
roche01 napísal:môj bankroll takisto ešte zďaleka nespĺňa požiadavky buyinu na ME, ale side event by som došiel zahrať aj s manželkou a určite sa pokúsime zahrať aj nejaké kvaldy na ME. Dúfam, že budú mať rozumnú štruktúru a buyin. :gl:


roche nezabudni ze to nie je ako online ze mozete hrat spolu ;)


nj, hlavne sa musis snazit, aby manzelka neskoncila lepsie ako ty :lol2:

jj, to je celkom možné. V jedinom live turnaji, čo sme boli hrať v BB, vyhrala kvaldu do ME, ja osm vypadol v druhej desiatke :lol2:
A v ME skončila on the bubble :wall:
Obrázok používateľa
roche01
 
Príspevky: 643
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 1

Re: Program WPT Slovakia je už známy

Odoslaťod somNula 08 Máj 2009 10:21

samozrejme ze moj BR nieje na to stavany aby som si mohol dovolit direct buuy in na nejake WPT, ale urcitu "energiu" vrazim do toho a samozrejme aj cast BR aby som sa kvalifikoval na ME, samozrejme vatsiu energy budem davat na WSOP kvaldy (B**n rocks!!)
somNula
 
Príspevky: 610
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Program WPT Slovakia je už známy

Odoslaťod DevilMayCry 08 Máj 2009 11:24

u mna to bude pravdepodobne tak maximalne nejaka kvalada a minimalne ten warm up si pridem hodit.....uz sa tesim :gl:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Program WPT Slovakia je už známy

Odoslaťod b0dicek 09 Máj 2009 16:44

Zdrawim. Chci se zeptat kvalifikace bude i online nebo jen live v ceasars?? A kdy se ma konat ta 10€ kvalda? Diky za odpoved.
b0dicek
 
Príspevky: 3
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Program WPT Slovakia je už známy

Odoslaťod Mareccc1 10 Máj 2009 02:31

ta 10EUR kvalda je kvalda na kvaldu :) tu si to mozes pozriet : http://demo.webmin.sk/ccpoker/sk/wpt-kvalifikacie/
Mareccc1
 
Príspevky: 255
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 1 krát/11 krát
Karma: 3

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 11 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!