not another smallstakes blog (by nelz0n)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: yet another microlimit blog (by nelz0n)

Odoslaťod spax 16 Jún 2009 10:57

ty koky, awesome *uzivatel tise zavidi*
cg
Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

Re: Report

Odoslaťod nelz0n 16 Jún 2009 21:27

Super vycerpavajuci report ... ked to niekoho nahodou bude zaujimat tak si precitajte, nieje to extra zazivne, ale aspon uvidite ze som luckoval ked trebalo a ku koncu som aj mozno ukazal trochu skill

SATELIT:
V nedelu v noci som robil veci do skoly a vsimol si turnaj Monday Challenge, na ktory existovala kvalifikacia za 3$ + addon v case 00:05 GMT (o druhej rano nasho casu) ... logol sa tam a robil veci do skoly ... o 02:30 som si na to spomenul ... bol som celkom odblindovany mal som 900$ a ostatny tak 6000 priblizne ... dal som si addon za 3$ a mal som 3900$, stale najmenej. Satelit nakoniec hralo len 11 ludi, ked som ja zacal ostavalo ich asi 8. Pisal som nieco do skoly ... ludia vypadavali, ja som foldoval, obcas pushol ai, nieco vyhral, nieco ukradol... ked sme ostai traja dal som dole jedneho vo flipe a v HU som rozmyslam ze radsej prehram a zoberiem za druhe miesto 29$, ale nakoniec som to luckol s niecom ako KT vs AJ ...

na satelite sa samozrejme nezaplatila ani garancia ... 1. miesto 55$ (vstup) 2.miesto (29$) ... na vstupoch sa vyzbieralo 11*(3+3)=66$ ...

ZACIATOK MAIN TURNAJA:
Vecerny turnaj som uz nezmeskal a poctivo hral od zaciatku, nehral som ziadny iny stol, len pozeral cardrunners videa z MTT turnajov, nech sa nieco naucim :) ... videl som video od muckducksa ktory ukazoval ako hral final table na sunday million, myslim ze mi to celkom na final table pomohlo ...

Hral som dost tight, vsetko foldoval a v asi 2hom leveli som sa doubleupol s AA, preflop allin proti AKo ... hral som strasne tight, obcas sa pokusil stealnut ale minimalne.... postupne vysplhal na 9400

Padol som na 6000 ked som stealoval A2s, dostal call z BB a trafil TP a flushdraw na flope, sli sme allin ... typek mal A7 a udrzal, potom som asi hodinu nehral jedinu ruku, odblindoval som sa na 4000

Dalsi pad prisiel ked som stealoval, dostal call a cbetoval a typek ma pushol a ja so svojim airom som foldol ... ostalo mi 2000... v tej chvili boli blindy 200/400 a hralo este 111ludi ... urobil som par stealov a nabral 6000, stale ovela menej ako average ...

Callol som podobneho shorta ako ja s JJ ked pushol allin (hral asi 25/16) ... narazil som na esa a prehral ... ostavalo mi 1465, dostal som AK a siel allin :) 2x som dostal call ... flop 498 rainbow ... moji dvaja calleri sa pushli na allin, jeden mal QQ, druhy JJ a turn padlo ESO :) po tejto ruke som mal tretinu average, co bolo 5200 a blindy 400/800

Velmi zla ruka ked som siel allin na bigblinde s Q2s a moj pokus o steal bol callnuty 2x (limper z buttonu a small blind) trafil som 2pary, ale 86s short (!!!!) flopol flush ... po tejto ruke mi ostavalo na leveli 400/800 presne 966 chipov

NAJKRITICKEJSI MOMENT:
Na small blinde som dostal 59o, vsetci foldli a ja zo SB som samozrejme pushol zvysnych 566, na co bigblind prekvapivo reagoval callnutim 166 do potu 1766 :) .... flop 678 :)

Hned dalsia ruka na buttone som pushol A7s, dostal call od jedineho limpera, ktory mal TJ ... flop T66 turn eso ... uff ... po tejto ruke a zopar stealoch/necallnutych allinoch som sa dostal na zazracnych 10 000 ... avg bol vtedy 16 000 a 71 hracov ostavalo (money boli pre 55tich)

Potom som vyletel na 17 000 na ruke kde som bol na BB, boli 2ja limperi, sb complete a ja check s TJ ... vycheckovalo sa to az na showdown ... board 7d 6h 8d 5h Td a vyhral som to

Dalsia zaujimava ruke bola ked UTG shortstack limpol ... ja som s AQo reraisol ... vsetci fold ... a prebehla nasledujuca diskusia
rmalcukshark >> elz what you got? go on tell me promise to call if your honest
elz0n >> AQ
rmalcukshark >> gg
(mal A7)

vyletel som na 23tisic a drzal sa v strede tabulky, blindy boli 1k/2k a okolo 40hracov, obcas som pushol allin, obcas ma zobrali blindy tak som sa drzal stale na tom istom ... a hraci padali ...

PRED FINAL TABLE (alebo ako som sa stal chipleadrom)
Bohuzial dalej mi nejak odisla hand history a tucniak siel spat, tak som mu nepisal progres, z tychto dovodov si uplne nepamatam vsetky podstatne ruky az na zopar detailov ktore som pisal druhemu kamosovi ... viem ze som sa double upol a vyhral nejaku ruku, mal som asi 70 000 ... a ked nas bolo asi 12-13 tak som zacal uplne masivne stealovat na stole ked nas bolo malo ... na stealoch som urcite aspon zdvojnasobil svoj stack ... velmi minimalne som bol callnuty alebo raisnuty, maximalne call a potom foldol na cbet ... raisoval som fakt anytwo vacsinou ... a okrem toho vyhral nejaku ruku, myslim s esami proti AJ shortovi ...

FINAL TABLE:
Na final som siel ako tesny chipleader a spomalil hru, kedze stol bol plny, bolo vela shortov a nevidel som dovod v tlaceni z eraly a middle position bez normalnej ruky ... mal som asi 280 000 chipov pri average 129000 a blindoch 3500/7000

Kradol som blindy pri 5000/10000 celkom uspesne ked sme uz boli siedmy a short ma konecne zo smallblindu raisol ked som mal AKo ... bastard mal KK :) padol som na 300 000 vtedy ... stale ako chipleader ....

Ked sme boli siesti prisla masivna ruka ... zase som stealoval ako vzdy a sb aj bb ma calli (tentoraz som teda mal KK :) )... flop 29J rainbow, sb check, bb frontbet polku potu, ja call (kedze bb bol relativne agresivny hrac), a sb fold, turn 8 ... bb check a ja bet 60 000 do 160 000potu, bb allin a ja samozrejme uz call ... ukazal TJ, suckout sa nekonal a po tejto ruke som sa skoro zdvojnasobil na 643 000, kedze bb bol druhy alebo treti najvacsi stack

Pokracoval som v otvarani anytwo a vyliezol na 720 000, pricom ostatni styria mali dokopy 400 000 a nikomu sa nechcelo ani len callnut, nieto ma raisnut ... potom som padol ked som kradol konecne s normalnou rukou, teda KQo a shortuplny ma pushol allin .. mal AK a prehral som asi 80 000 a potom sa to iste stalo o zopar chvil neskor ked som mal A8 a uplne shorta som musel uz callnut ... mal AQ ... zase som prehral a mal 560 000

Potom sme padli na styroch, relativne rychlo na troch a stale som mal viac ako polku chipov v obehu .. pri hre troch som raisol kazdy jeden button (vzdy len doubleraise) a BB foldol kazdy jeden svoj blind az na to ked raz callol a ja som trafil middle pair, on ako short s 120 000 siel allin a som ho callol ... mal bottom pair a ustal som to ... a ideme do headsupu

V headsupe som samozrejme minraisoval vacsinu svojich ruk a on poslusne foldoval takze pri tych blindoch 8k/16k znamenalo celkom dost ... dosiahol som rozdiel ja-750 on-400k, ten som cistym kradnutim zvysil na 1mil vs 185k a prisla ruka ..

ja Q7s standard doubleraise ... on call ... flop 75T (twotone) ... ja cbet on call ... turn 2 (dala mi flushdraw) ... on allin .. ja call ... ukazal flushdraw a trafil ho na riveri ... a hned som sa vratil ku zbieraniu blindov ale prehral som ruku ked som cbetoval a pravdepodobne nieco mal a pushol ma, som musel foldnut a potom ked som callol od neho dva mini barrely s middle parom a na showdowne ukazal 2pary :( v tych momentoch to bolo okolo 750k-450k v moj prospech a blindy 10k/20k

FINALNA RUKA:
Ja 96s myslim (bol som dost unaveny niesom si uplne isty ako ta posledna ruka prebiehala) ... on limp a ja len check ... flop nieco ako T63 (ja flushdraw) ... on bet skoro pot ... ja call ... turn 3 on bet asi polku potu ... ja call ... river 4 moj flush a ja oop push ... on call s T7 ... ship it in ...

Musim povedat ze mi hrozne pomohla moja priatelka ktora na mne sedela poslednu polovicu final tablu a psychologicky ma podporovala. Dokonca raz v momente do mna typek OOP betol na flope aj turne na boarde K653 ked som mal 99 a rozmyslal co dalej ... povedala mi raisni, tak som raisol a typek foldol ( fakt velky pot )

POSTREHY:
Ludia sa nevyzbierali ani na garanciu (vdaka luckyace) a to ani na hlavnom turnaji ani na satelite :)
Uroven bola celkom zla, hlavne teda ked nas bolo menej uplne stealoval a mohol som si robit co chcem, neexistoval ziadny adjust na moj styl, len nejake pokusy (za priklad stoji typek ktory foldol kazdy jeden BB ked sme boli traja a ja z buttonu stealoval nonstop)
Bol som urcite hrozne lucky, nehral som nijak zazracne a uplne uvedomujem, ale ku koncu som bol urcite lepsi ako vsetci ostatni co tam boli...
A vdaka tucniakovi ktory hral 100k guarantee cez satelit a umiestnil sa, to mi vnuklo napad ze aj ja si zahram nejaky satelit (a umiestnim sa)

Teraz otazka do plena, ze co s peniazmi, turnaje neplanujem hrat, tento som hrozne luckoval ... mam si nechat 4000$ a ist na nl100 alebo ostat na nl50 a pomaly pokracovat kde som zacal a vybrat vsetok cash naviac a nejak (ne)rozumne ho minut?
Prílohy
turnajik.JPG
turnajik.JPG (107.45 ) Zobrazená 2251 krát
Obrázok používateľa
nelz0n
 
Príspevky: 525
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 13 krát/21 krát
Karma: 9

Re: yet another microlimit blog (by nelz0n)

Odoslaťod Mayday 16 Jún 2009 21:37

shot na nl100 a nieco pekne si kup.

inac hrozne si to uluckoval :D
Mayday
 
Príspevky: 1148
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 31 krát/24 krát
Karma: 14

Re: yet another microlimit blog (by nelz0n)

Odoslaťod trikoza 16 Jún 2009 21:51

super report, gratulujem

daco vyber a nechaj si roll na NL100 a chod do toho, urcite na ten limit mas... ale hlavne nezabudni na nejake prekvapko pre priatelku :Rose:
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: yet another microlimit blog (by nelz0n)

Odoslaťod w4444x 16 Jún 2009 22:09

ten lucky ace vam tlaci peniaze kua :) GZ !!
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: yet another microlimit blog (by nelz0n)

Odoslaťod tucniak 16 Jún 2009 22:26

suhlas s trikozom..a ono pri kazdom turnaji treba aj stastie a runy, inac sa to vyhrat neda :x
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: yet another microlimit blog (by nelz0n)

Odoslaťod spax 17 Jún 2009 07:56

tucniak napísal:suhlas s trikozom..a ono pri kazdom turnaji treba aj stastie a runy, inac sa to vyhrat neda :x


podle toho reportu mu asi fakt zapli nejaky luckbox. To fakt neni mozne :D
Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

Re: yet another microlimit blog (by nelz0n)

Odoslaťod nelz0n 22 Jún 2009 01:02

No prechod na NL100 sa mi myslim pomalicky dari, aj ked som hral zopar tisic ruk breakeven tak myslim ze si zvykam ...

Dnes som prvy krat stretol trikozu pri stoloch a toto bola uplne prva ruka ktoru sme hrali pri tom istom stole ...

FERO014 (SB): $98.00
craigo10 (BB): $67.76
Motherlucker (UTG): $295.78
jamesbenitez (CO): $65.27
Hero (BTN): $103.50

Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with QObrázok KObrázok
2 folds, Hero raises to $3.50, FERO014 raises to $11.50, 1 fold, Hero calls $8

Flop: ($24.00) TObrázok 5Obrázok 3Obrázok (2 players)
FERO014 bets $14.40, Hero calls $14.40

Turn: ($52.80) 7Obrázok (2 players)
FERO014 checks, Hero checks

River: ($52.80) QObrázok (2 players)
FERO014 bets $72.10, Hero calls $72.10

Final Pot: $197.00
FERO014 shows AObrázok 7Obrázok
Hero shows QObrázok KObrázok
FERO014 wins $193.00
(Rake: $4.00)
Obrázok používateľa
nelz0n
 
Príspevky: 525
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 13 krát/21 krát
Karma: 9

Re: yet another microlimit blog (by nelz0n)

Odoslaťod trikoza 22 Jún 2009 01:04

WELCOME TO NL100!! :lol2:
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: yet another microlimit blog (by nelz0n)

Odoslaťod yegon 22 Jún 2009 06:44

to mi nieco pripomina :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!