TuKEho blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: TuKEho blog

Odoslaťod w4444x 30 Aug 2009 08:11

TEASER :::: teste sa na plnohodnotny kvalitny a obsiahly blogpost od tukeho bude to stat za to ! tato noc bola gernialna az na to teda ze pre tukeho to moc stastne nedopadlo , moje poznatky a to co tuke zabudne napisem neskor .. CLOSE TO EPICNESSSSSSSS
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: TuKEho blog

Odoslaťod dzejkej 30 Aug 2009 10:31

Malokedy si pozriem teaser az po pozreti filmu .. :-D

@TuKE: tak co - nelutujes, ze si isiel tam a nestravl vecer pri nudom Stars? :evil:
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: TuKEho blog

Odoslaťod w4444x 30 Aug 2009 10:45

som si az teraz vsimol ze ma predbehol damn !
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: TuKEho blog

Odoslaťod w4444x 30 Aug 2009 11:05

tuke to napisal velmi velmi velmi slabo ....

Len pre doplnenie v tej hre kde ten madar robil hero s bottom ended str8 ten pripity donk mal 23 pre nejaky gut shot a nuts low na river :D dost begoval aby to ten madar polozil ( povedte mu ze mam flush :DDDD ) ja osobne som bol 50/50 medzi call fold pretoze typek hral tak zle ze vzdy ked mal silnu ruku betoval rozumne 1/2 bety a ked bluffoval vzdy daval pot az over bety takze solidny tell ale ten board bol tak hrozne drawy ze by som to foldol insta asi bez rozmyslania pre istotu. Po calle madara ten donk zacal nie vykrikovat ale nadavat kazdemu ze sme kokoti a ze kde je napisane na "papiery" ze mozu mat na stole cash peniaze (ironia je ze donk sa snazil len angle shoot pretoze ten stack zamienal prave jemu ten madar a pred tou hrou som mu aj hovoril ze ten madar ma 200 cash pod lodickou ). Asi 10 minut kazdemu nadaval s tym ze ked som sa mu snazil dohovorit vysvetlil mi ze aj ja som koko* a ked jeden pan co mu dost oponoval v reciach povedal nieco osobnejsie tak sa stala ta osudna hra . Tuke nevysvetlil ako to bolo presne ... bola tusim daka missisipy a nejaky raise zo SB (opponent donka) ktory su prave v tom spominanom rozhovore (donk sedi niekde na MP) vtedy padne ta krasna veta :" ANO ? TY KOKO* TAK TU MAS ALL IN " hovori donk a predbehne sa o 2 pozicie v tom si ich zobere naspat lebo mu je povedane ze neni na nom rada tak pri jeho vyjadreni mu hovori stol ze uz tam ten all in musi dat a on hovori ze ci vam neje*e a da tam 20 :D ... tuke kedze vidi ze ma QQ ho dotlaci s floorom do toho pushu a vysledok tej ruky viete. Po tom ako tuke zahlasi 2 pary panko vsak doslova vyskoci zo stolicky a povie presne citujem :" NA JA MAM TROJICU TY KOKO* TAM MAS TY HAJZEL (a naprahol sa s rukou na tukeho) BY SOM TI NAJEB*L JEDNU , TOTO MAM RAD KED ZNICIM TAKTO DAKEHO KOKO*A " ochrankar v tejto chvili uz bol v polke haly smerom k stolu ale nic sa nakoniec nestalo , ale som presvedceny ze keby ten pot dohral tak tuke dostane na tvar jednu :D. Este bol gold ze hned ako vyhral tento pot zakrical na dealerku "DAJ MI PENAZE HNED IDEM DO PIC*" (dealerka je anglicaka nehovoriaca slovensky) stol sa insta rozpadne po tychto slovach.

Bolo tam este par kuriozitiek s tymto panom ked prebehol nasledujuci rozhovor :
donk: Ty co hovoris po slovensky
murco: coze?
donk:co si madar
murco: nie nie som
donk:a preco hovoris po madskarkc(toto je citacia)
murco:co?
donk:nehaj tak sak nech si kazdy hovori ako chce

dalsia kuriozitka ze donk natipoval asi 200 euro len na tom ze si chcel pozret dalsiu kartu ked foldol na flope/turne alebo pf a vzdy hodil 5e po dealerovy :))
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: TuKEho blog

Odoslaťod dzejkej 30 Aug 2009 11:31

Caro live pokru ... ooo, ako mi to chyba :-D ..

Sa cudujem, ze mu niekto nedal cez drzku a nechali ste si "kadit" na hlavu ... Co vsetko clovek neurobi pre moznost vyhrat nejaky ten peniaz, ze? :crazy:
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: TuKEho blog

Odoslaťod w4444x 30 Aug 2009 11:33

jj ja som navrhol asi 2 minuty po jeho kecoch nech ho vyhodia a v zapeti som si uvedomil ze to vlastne nechcem a este viac som si to uvedomil ked na mna pozeral cely stol nech drzim hubu :)
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: TuKEho blog

Odoslaťod TuKE 30 Aug 2009 13:41

dzejkej napísal:tak co - nelutujes, ze si isiel tam a nestravl vecer pri nudom Stars? :evil:

Neboj, za 300rúk pred odchodom som ešte ovečkám na Stars pustil 2BI, nech sa rozohrám :)

dzejkej napísal:Sa cudujem, ze mu niekto nedal cez drzku a nechali ste si "kadit" na hlavu ... Co vsetko clovek neurobi pre moznost vyhrat nejaky ten peniaz, ze? :crazy:

Cez držku by som mu nedal ani keby bol shortstack, nemám záujem dostať kvôli nadrbanému retardovi lifetime ban. Keby nemal toľko voľných love na stole, tak poprosím floora skôr, ale takto som sa na ňom len smial.
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: TuKEho blog

Odoslaťod TuKE 30 Aug 2009 14:10

dzejkej napísal:Caro live pokru ... ooo, ako mi to chyba :-D ..

Ešte ma napadlo, kedy si sa dostal online do 400bb spotu s vysokým párom proti 65 AIPF? :)

A ešte záverom, LIVE IS RIGGED.
Včera sme pri našom stole videli 2x dvojkartový Straight Flush, raz ten retard s tým 52 a druhýkrát feferón s QT, RIGGED.
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: TuKEho blog

Odoslaťod ferkan 30 Aug 2009 18:09

wow to som nevedel ze ten typek sa az takto spraval :P fakt ze volne love su lakave ale asi by som bol radsej keby opustil stol keby som tam sedel. Takychto kktov co sa nevedia spravat/prehravat zo srdca neznasam. Preto si tam vzdy radsej sadnem za tazsi stol ale s normalnymi hracmi ako s niektorymi degesmi
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: TuKEho blog

Odoslaťod palo1973 30 Aug 2009 18:23

ferkan napísal:wow to som nevedel ze ten typek sa az takto spraval :P fakt ze volne love su lakave ale asi by som bol radsej keby opustil stol keby som tam sedel. Takychto kktov co sa nevedia spravat/prehravat zo srdca neznasam. Preto si tam vzdy radsej sadnem za tazsi stol ale s normalnymi hracmi ako s niektorymi degesmi


-suhlasim,online je to predsa ine,raz som stretol typka na absolute co isiel v HU NL 50 kazdu hru pf all in a strasne nadaval pritom,daroval mi asi 8-10 plnych stackov a este som sa pobavil a naucil vsetky angl.nadavky :lol2: ,ale live by som radsej odisiel,hlavne ked live poker je pre mna viac "for fun",avsak poker pro musi taketo situacie zvladat a aj vyhladavat,su to easy money
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!