WPT Slovakia - Day 1B:

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

WPT Slovakia - Day 1B:

Odoslaťod admin 18 Sep 2008 06:40

Diskusia k článku: WPT Slovakia - Day 1B:

Day 1B odštartoval za väčšej účasti ak deň preodšlý, avšak ani dnes to tu určite nie je podľa predstáv organizátorov. Presný počet hráčov ešte v čase 13:15 nebol známy, nakoľko registrácia je otvorená do prvej prestávky. Naviac, v čase 13:15 ešte nie sú prítomné najväčšie hviezdy, ako Gus Hansen, Dario Minieri a Luca Pagano. Z dlho ohlasovaných hviezd si pri table v čase úvodu Day 1B prisadol iba Ivo Donev. Z česko-slovenskej pokrovej elity od úvodu hrá napríklad Josef "Joe" Šamánek. Martin „AABenjaminAA“ Hrubý si po zistení, že turnaja sa zúčastnil nízky počet hráčov svoju účasť rozmyslel a do turnaja sa nezaregistroval. Dnes sa do turnaja zapojila aj dvanástka nedeľňajších kvalifikantov a štvorica tých včerajších. Veľmi zaujímavé bolo aj rozsadenie. Napríklad "Joe" sa dostal k jednému table spolu s Ivom Donevom. V čase 14:15 sa predsalen dostavili aj očakávané tváre. Teda len dve z nich: Dag Palovič a hlavne najväčšia hviezda podujatia Gus Hansen. Pôsobili veľmi priateľsky. Daga Paloviča sme sa pri prisadaní k table spýtali ako to je s Darinom Minierim a Lucom Paganom. Dag nešťastne skonštatoval "Včera som s Minierim telefonoval. Snažil sa prísť, ale je zmluvne viazaný s P****Stars a musel ísť hrať €3,000,000 GTD turnaj do Francúzska. Luca Pagano zas musí ísť hrať EPT Barcelona, takže ani z jeho účasti nič nebude. Žiaľ. Mali sme...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: WPT Slovakia - Day 1B:

Odoslaťod sudden 01 Sep 2009 15:40

je uz znama aj ucast na Day 1B, aspon priblizna ?
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: WPT Slovakia - Day 1B:

Odoslaťod tomique 01 Sep 2009 16:09

62
tomique
 
Príspevky: 32
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: WPT Slovakia - Day 1B:

Odoslaťod Capolos 01 Sep 2009 18:07

trochu opatrnejsie to mohol palovic zahrat.. tu jednu ruku.. uz len preto ze dva mesiace vypisuje vo svojom profile ake to bude vsetko super, a hned na to prvy den vypadne..
Capolos
 
Príspevky: 29
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: WPT Slovakia - Day 1B:

Odoslaťod pegas1975x 01 Sep 2009 18:16

to je fakt skoda ze Dag vypadol tak skoro.
Ale stava sa. Ruku na srdce,kto z nas este takto nestastne nevypadol?
River nikdy nesklame :wall: Aj ked v tomto pripade to nebol river co Daga odrovnal.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: WPT Slovakia - Day 1B:

Odoslaťod dzejkej 01 Sep 2009 22:18

22:45 - Dnes sme vyspovedali chipleadera po Day 1 Borisa Zeleného. Na otázku, ako sa k svojmu 148,000 stacku dopracoval odpovedal "No mal som luck. Kludne to tam napíš. Nehral som veľa hier. Dokopy za celý deň asi tak 5. Hneď úvodná bola zaujímavá. Keď som si sadol k stolu, nevedel som ešte presne hodnotu žetónov. Jeden chlapík navýšil 1,000 a ja som ho chcel dorovnať, ale nevšimol som si, že som tam dal 10,000. Nato som dostal all-in a dorovnal som to s J-Q. Súper mal K-K, no po boarde Q-J-4-7-2 turnaj opustil. Potom som mal zas J-Qs pri blindoch 200/400 som dorovnal pred flopom 5,000. Na flop prišlo 10-J-Q a súper dal all-in s K-K. No nič dôležité neprišlo a zvíťazil som. Potom som dorovnal 5,000 so 7-8 a po flope A-7-8 súper betol a ja som ho re-raisol. On dal následne all-in. Nevedel som čo mám robiť, odhadol som ho na flush draw a preto som dorovnal. Moje karty sa stali víťazné. Potom som jednu handu prehral s A-Q a následne ďalšiu vyhral opäť so 7-8. Takže som chipleader." Ďakujeme Boris, good luck zajtra.


:ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL:
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: WPT Slovakia - Day 1B:

Odoslaťod Komedia 01 Sep 2009 23:00

dzejkej napísal:
22:45 - Dnes sme vyspovedali chipleadera po Day 1 Borisa Zeleného. Na otázku, ako sa k svojmu 148,000 stacku dopracoval odpovedal "No mal som luck. Kludne to tam napíš. Nehral som veľa hier. Dokopy za celý deň asi tak 5. Hneď úvodná bola zaujímavá. Keď som si sadol k stolu, nevedel som ešte presne hodnotu žetónov. Jeden chlapík navýšil 1,000 a ja som ho chcel dorovnať, ale nevšimol som si, že som tam dal 10,000. Nato som dostal all-in a dorovnal som to s J-Q. Súper mal K-K, no po boarde Q-J-4-7-2 turnaj opustil. Potom som mal zas J-Qs pri blindoch 200/400 som dorovnal pred flopom 5,000. Na flop prišlo 10-J-Q a súper dal all-in s K-K. No nič dôležité neprišlo a zvíťazil som. Potom som dorovnal 5,000 so 7-8 a po flope A-7-8 súper betol a ja som ho re-raisol. On dal následne all-in. Nevedel som čo mám robiť, odhadol som ho na flush draw a preto som dorovnal. Moje karty sa stali víťazné. Potom som jednu handu prehral s A-Q a následne ďalšiu vyhral opäť so 7-8. Takže som chipleader." Ďakujeme Boris, good luck zajtra.


:ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL:



To je največši pokrový blázen čo ku nám chodí hrávať...dokáže oklamať pravdepodobnosť
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: WPT Slovakia - Day 1B:

Odoslaťod Capolos 02 Sep 2009 00:24

pravdepodobnost este nie je istota :D ten urcite caka iba na obrazkove karty ked tvrdi ze hral iba 5 hier :D
Capolos
 
Príspevky: 29
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: WPT Slovakia - Day 1B:

Odoslaťod nelz0n 02 Sep 2009 11:32

Potom som mal zas J-Qs pri blindoch 200/400 som dorovnal pred flopom 5,000.


Potom som dorovnal 5,000 so 7-8


ehm!? lol :lol2:
Obrázok používateľa
nelz0n
 
Príspevky: 525
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 13 krát/21 krát
Karma: 9

Re: WPT Slovakia - Day 1B:

Odoslaťod keso26 02 Sep 2009 14:32

Ešte pred tým šiel protivník pri jeho table all-in a následne bol dorovnaný. Boris Zelený správne odhadol, že protivníci nič nemajú a tak si s nimi zahral s 2-4. Jeho odhad bol správny a jediný hráč, ktorý zostal v hre mal na ruke K-9. No zo spomínaných kariet sa na boarde objavila len 2-ka. Momentálne má Boris 300,000 chipov, pri average 88,235.

..nice megaluck run pokracuje :) ..hehehe, ze spravne odhadol ze protivnici nic nemaju a tak si zahral s druhou najhorsou kombinaciou v holdeme :)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 29 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!