WPT Slovakia - Day 2: Posledná hviezda WPT Slovakia Ivo Done

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: WPT Slovakia - Day 2: Posledná hviezda WPT Slovakia Ivo Done

Odoslaťod svkice666 02 Sep 2009 19:48

Otazocka viacej fotiek nedate? Alebo dake videjko s dakych partii?
Stol s minikamerami asi nemate v BA, alebo.....? Zeby ste dali FT video a daky komentar slovensky ktomu, trebarz komentar Daga Palovica, ked uz vypadol. Alebo dakeho slovenskeho ci ceskeho Mike Sextona nemame? :D :gl:
svkice666
 
Príspevky: 139
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: WPT Slovakia - Day 2: Posledná hviezda WPT Slovakia Ivo Done

Odoslaťod svkice666 02 Sep 2009 19:54

7castle napísal:Kto je zas Alec Torelli?

Mna zaujima ako je na tom Jano Bendik.

tu je nejake interview s Alec Torelim http://www.youtube.com/watch?v=OP6Yoc1VAeM
no a tu je nieco o Janovi Bendikovi http://sk-sk.facebook.com/people/Jan-Be ... noscript=1
:gl:
svkice666
 
Príspevky: 139
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: WPT Slovakia - Day 2: Posledná hviezda WPT Slovakia Ivo Done

Odoslaťod Kominak 03 Sep 2009 07:27

aj mna zaujma Jan Bendik
Kominak
 
Príspevky: 283
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 36 krát/9 krát
Karma: 0

Re: WPT Slovakia - Day 2: Posledná hviezda WPT Slovakia Ivo Done

Odoslaťod somNula 03 Sep 2009 09:03

svkice666 napísal:
7castle napísal:Kto je zas Alec Torelli?

Mna zaujima ako je na tom Jano Bendik.

tu je nejake interview s Alec Torelim http://www.youtube.com/watch?v=OP6Yoc1VAeM
no a tu je nieco o Janovi Bendikovi http://sk-sk.facebook.com/people/Jan-Be ... noscript=1
:gl:


loool chlapce to nieje ten janko bendik o ktorom sa bavime a nie kazdy jeho menovec musi byt poker pro
somNula
 
Príspevky: 610
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: WPT Slovakia - Day 2: Posledná hviezda WPT Slovakia Ivo Done

Odoslaťod palo1973 03 Sep 2009 12:41

Do třetího dne hlavního podniku WPT Slovakia postoupilo 20 hráčů. Zajímavostí je, že divoce hrající a občasný chipleader Boris Zelený byl kvůli svému impulsivnímu chování 90 minut před koncem hracího dne vyveden z kasina. Dařilo se Janu Škampovi, který je se stackem 260 900 průběžně druhý. Další český hráč Martin Kabrhel má 100 200, Jan Šamánek vypadl na 21 místě. Ve vedení je zatím Alec Torelli 345 400.


-vie niekto podrobnosti?
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: WPT Slovakia - Day 2: Posledná hviezda WPT Slovakia Ivo Done

Odoslaťod svkice666 03 Sep 2009 20:17

somNula napísal:
svkice666 napísal:
7castle napísal:Kto je zas Alec Torelli?

Mna zaujima ako je na tom Jano Bendik.

tu je nejake interview s Alec Torelim http://www.youtube.com/watch?v=OP6Yoc1VAeM
no a tu je nieco o Janovi Bendikovi http://sk-sk.facebook.com/people/Jan-Be ... noscript=1
:gl:


loool chlapce to nieje ten janko bendik o ktorom sa bavime a nie kazdy jeho menovec musi byt poker pro
tak sorry potom ak to neni on, to bolo prve co mi googl vygooglil 8-)
svkice666
 
Príspevky: 139
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: WPT Slovakia - Day 2: Posledná hviezda WPT Slovakia Ivo Done

Odoslaťod svkice666 03 Sep 2009 20:19

palo1973 napísal:Do třetího dne hlavního podniku WPT Slovakia postoupilo 20 hráčů. Zajímavostí je, že divoce hrající a občasný chipleader Boris Zelený byl kvůli svému impulsivnímu chování 90 minut před koncem hracího dne vyveden z kasina. Dařilo se Janu Škampovi, který je se stackem 260 900 průběžně druhý. Další český hráč Martin Kabrhel má 100 200, Jan Šamánek vypadl na 21 místě. Ve vedení je zatím Alec Torelli 345 400.


-vie niekto podrobnosti?

no ked nato nema nervi, tak nak to nehra :x :river:
svkice666
 
Príspevky: 139
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: WPT Slovakia - Day 2: Posledná hviezda WPT Slovakia Ivo Done

Odoslaťod janobendik 06 Sep 2009 11:05

ahojte. neozyval som sa dlho, lebo momentalne len spim a hram´-aktualne v Barcelone-, ale ked uz aj nolasom ma pochybnosti,musim sa ozvat. ;)
WPT BA: 1. kto cakal 300 hracov bol asi velmi sklamany! Asi pred mesiacom v jednom blogu som pisal, ze hranica 100n hracov je max realna - na WPT Barcelona bolo ani nie 180! Skoda, aj zvolena reklama - vyzdvihujuca viac super baby ako poker nebola vhodna!!!!!!!!!!! Nie raz som vonku dostal otazku, ci naozaj je u nas tolko kuriev??!! SMUTNA PREZENTACIA! :evil: :evil:
2. Spravanie sa viacerych hracov bolo pod uroven! Co ale cakat, ked v bezne hracie dni, alebo SK turnaje je vsetko tolerovane!!!! Floormeni na to kaslu, len aby mali od hracov pokoj! vykriky, nadavky, hadzanie kariet do krupiera, pozeranie do spoluhracovych kariet..... Hadam nikto necakal, ze tito vsetko si dovolujuci stali hraci z Hrona sa zmenia z vecera do rana!! Vyzeralo to smutne!
3. SERVIS Vyber fee 400EUR pri vklade 4000 je az drzost (v Barcelone je 300/8000!!) a co za to!!! :x : smutna vecera z dvoch jedal-detske porcie, tatarku k jedlu -ZAPLAT, vodu ZAPLAT, kava ZAPLAT.... nieco jest okolo 24.00 (max bageta) , ale ved aj na mesacnych turnajoch 222 je to s jedlom lepsie!! HAMBA!! za 20-30 EUR na hraca mohli byt svedske stolz ako svina, to naozaj na takejto veci sa muselo zgrlosit?! Nic viac ani reklamne balicky - sorry buton som zabudol.
4. PARTY - OK . konecne vhodne miesto ( nie ako na hru . Donev to povedal velmi mako, so zjavnym sarkazmom)! Prostredie super :) , len na vsetkych party vonku je zakladne pitie PIVO a NEALKO G R A T I S !!! Skoro som neveril vlastnemu uchu, ked ciasnik pytal love.
5. REC Neviem, kto dohadoval podmienky turnaja, ale dohodnut, ze recou turnaja bude iba anglina je riadny kretenizmus!! :evil: Vsade je to rec krajiny turnaja a anglina! Tuna v barcelone ak by niekto povedal, ze nemoze hovorit po spanielsky tak ho vyvedu von a dobiju ciapkou :lol2: Mal som osobny incident s tym pri stole, a vo vlastnej krajine som sa citil ako podceneny idiot! Vobec sa nedivim, ze daleko viac od prirody impulsivneho Borisa to nestastne nastartovalo!!

6,CELKOVE HODNOTENIE -PREPADAK!! Ak to ma byt aj buduci rok , tak typujem cca 70 hracov a to uz prehanam.
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: WPT Slovakia - Day 2: Posledná hviezda WPT Slovakia Ivo Done

Odoslaťod janobendik 06 Sep 2009 11:18

7castle, moja hra- smutna to vec . Ako Toreli v interviev povedal, hra sa tu inak, musel sa preorientovat! a ja somar som sa nepreorientoval!! :lol2: :lol2: Po prvom dni som to mal rozohrate :good: a potom so zetony nahadzal do chlapika ( bol to Slovak, bohuzial ho nepoznam) , ktory mi pri strede cca 50K zaplati 3. par zo stola pri raise pre flop 3K, na flope 4,5K turn 11K river 25K :) :gl: Samozrejme moje open zostali len open :lol2: . Skoda sa vyhovarat bola to moja zla hra i ked som presvedceny, ze vonku by mi to 8,5x z 10 zahodili! Zvysne zetony som investoval Richardovi: 66 -JJ.
Jedine co ma v BA potesilo bol CG, skoda ze tam nebyvam, nemusel by som viac chodit do roboty :D :o
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: WPT Slovakia - Day 2: Posledná hviezda WPT Slovakia Ivo Done

Odoslaťod w4444x 06 Sep 2009 11:51

omg jano bendik bol niekolko metrov odomna a ja som o tom nevedel ? DAMN!
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!