TuKEho blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: TuKEho blog

Odoslaťod TuKE 15 Sep 2009 18:28

US OPEN 2009
Tento rok bol ten US OPEN celkom veselý, som sa bavil aj divil.

LuckBox Fedex
O tom, že Fedex uluckoval chuďáka Djokoviča, ktorému vždy za kritického stavu pushol/callol AI na inside/setdraw a vždy doskákalo, bolo trochu kruté, za čo však do finále nafasoval o dve čísla menšiu raketu a tak triafal viac rámom a sitom a tak to aj skončilo. Bol som trochu sklamaný, bo silno som mu fandil, ale čo už, chleba by aj tak lacnejší nebol :)

Kauza Serena
Ten je samozrejme incident, kde Serena rozhodkyni "slušne" vysvetlila, že si myslí, že je <> slepá a loptička by mohla byť vhodným prostriedkom na jej umlčanie :).
Som čítal nejaké tie diskusie a ľudia tam píšu, že by Serenu mali utratiť, zastreliť, zavrieť až sčerná :wtf: , že je hermafrodit a podobné chujoviny.
Teda neviem ako vám, ale ja tú jej reakciu ako tak dokážem pochopiť. Proste podáva druhé podanie za hodne kritického stavu a vtedy jej teta ohlási dosť ojedinelú chybu.
Chápem, že podľa pravidiel je to ok a rozhodcovia musia byť prísni a spravodliví, len toto mi príde hodne bláznivé. Proste to zmení celý zápas a zatiaľ nebol ukázaný žiadny záznam, ktorý by jasne dokázal, že to bol foot fault.
Reakcia neprimeraná, pretože teta by sa asi mala ako TenisPro ovládať, ale ja ju dokážem pochopiť.

Aký je váš názor na toto?
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: TuKEho blog

Odoslaťod palo1973 15 Sep 2009 20:37

-kazdy kto robil nejaky sport dokaze serenu pochopit,hladina adrenalinu je poriadne vysoko,dolezite je,ze dokaze priznat chybu a ospravedlnit sa

-EDIT:rozhodcovia by mali mat v kazdom sporte "fingerspitzengefühl" ,nenapada mi slovensky ekvivalent,proste toto sa v takychto chvilach nepiska
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: TuKEho blog

Odoslaťod Horsey7 15 Sep 2009 20:55

pravidla platia pre kazdeho a rozhodkyna robila len svoj job..chapem, ze je to blbe, ale ako by to vysvetlila, keby si to protihracka, alebo hlavna rozhodkyna vsimli a zacali to riesit :)

tiez si neviem predstavit takeho Federera, ci Kim Clijsters ako sa vyhrazaju rozhodcovi, proste to co spravila Serena bolo dost ubohe a obzvlast ked ju slovne inzultovala aj druhy krat o par sekund na to, ked sla ciarova za hlavnou - tu ma nikto nepresvedci, ze aj to bolo v navale adrenalinu

celkovo bolo US Open dost zaujimave a som uzasnuty z Kim co dokazala a rovnako som to prial Del Potrovi, hral cely turnaj fakt skvele..niezeby Fedo nie, ale predsalen vyhrat 1. alebo 16. grandslam je rozdiel :) gg
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: TuKEho blog

Odoslaťod igy94 15 Sep 2009 20:59

v HE nemame Eurosport tak som nemohol pozerat :wall:
Obrázok používateľa
igy94
 
Príspevky: 791
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 4 krát/0 krát
Karma: 0

Re: TuKEho blog

Odoslaťod palo1973 15 Sep 2009 21:28

-keby si rozhodcovia vo futbale robili svoj job,tak by sme v kazdom zapase videli 10-15 pokutovych kopov :wall:
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: TuKEho blog

Odoslaťod dzejkej 15 Sep 2009 21:50

Sa cudujem, ze take nieco dokazes pochopit .. To, ze tam rozhodkyna nemala zatvorene usta je jedna vec, ale Serenine spravanie to urcite neospravedlnuje. Niekto tak skuseny by sa mal vediet lepsie ovladat.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: TuKEho blog

Odoslaťod w4444x 15 Sep 2009 22:27

mne to prislo dost smiesne :) taky tilt v akcii , mohli by ju este sudit za vyhrazky na sude imo :)
a neviem preco by mala byt rozhodkyna ticho nech je to hociaky moment ... na to tam je , ja byt nou tak este serenu sudim :) a pochybujem ze by sme sa nevyrovnali mimosudne :D
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: TuKEho blog

Odoslaťod TuKE 15 Sep 2009 22:48

palo1973 napísal:fingerspitzengefühl

Proste, že rozhodcovia majú pravdu a nediskutuje sa o tom, či čo to má znamenať? Skús vysvetliť význam

dzejkej napísal:Sa cudujem, ze take nieco dokazes pochopit .. To, ze tam rozhodkyna nemala zatvorene usta je jedna vec, ale Serenine spravanie to urcite neospravedlnuje.

To pochopenie ovplyvňujú 3 veci:
1. je to žena = emocionálne nestabilnejšia ako Fedex :)
2. situácia je vážna, ba priam kritická (teda v zápase, ak prehrá, na druhý deň sa nezabije, ale asi je psychológmi a všetkými motivovaná stále vyhrávať, takže bojuje jaq lev)
3. je to chyba, ktorá sa stáva týmto hráčom asi 2x do roka a spraviť a ohlásiť ju v semi na US Open chce veľkú odvahu/drzosť

Inak tu je jedno veselé video s bláznivým Maratom, alebo ako ho vytočil foot fault
http://www.youtube.com/watch?v=gKagveO0Jf8
"Can we do Hawk-eye?" je gold :)
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: TuKEho blog

Odoslaťod dzejkej 15 Sep 2009 23:12

A keby niekoho zabila, tak pouzijes tiez tie 3 body? :crazy:

Tie body ju urcite neospravedlnuju :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: TuKEho blog

Odoslaťod TuKE 15 Sep 2009 23:31

Ďalší čo začína s tým zabíjaním.
To znie ako by jej ona tú loptičku už už tlačila do krku, keď ju ochranka odtrhla :D
A keď už netlačila priamo na kurte, tak je aspoň dôvodné podozrenie, že to myslela vážne a večer si rozhodkyňu počká v tmavej uličke a naozaj jej to spraví.
Však nebuďme ako jednoduchší Amíci, ktorí sa súdia s výrobcom mikrovlniek, pretože v manuály nenapísal, že do mikrovlnky sa nemajú dávať živé mačky :wall:

A nepovedal som, že ju ospravedlňujú, iba že sú to body, pre ktoré takýto tilt/hysterický výstup viem pochopiť, čo je podstatný rozdiel.
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!