Zaujímavosti zo sveta pokru

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Zaujímavosti zo sveta pokru

Odoslaťod admin 17 Okt 2009 14:37

Diskusia k článku: Zaujímavosti zo sveta pokru

Zakladateľ Pokerlistings je mŕtvy

Celý pokrový svet ostal v šoku. Andreas Oscarsson bol nájdený zastrelený vo svojej posteli. Jeho dvojročný syn to pravdepodobne videl. Polícia vylučuje samovraždu. 36 ročný Švéd bol práve na dovolenke v Trolhattene, v dome kde prežil svoje detstvo. Podľa posledných informácií nie je nikto z členov rodiny medzi podozrivými. Pátranie sa uberá iným smerom, pretože Oscarsson bol údajne veľmi zadĺžený u švédskeho podsvetia. Oscarrson nebol len priekopníkom v podnikaní na internete v oblasti hazardných hier a zakladateľom známej pokrovej stránky, ale v roku 2005 sa mu podarilo vyhrať aj turnaj série WSOP.

Phil Ivey mieri do Hollywoodu

O žiadnom inom hráčovi pokru sa nepíše v poslednej dobe viac. Nielenže je Ivey považovaný za najlepšieho hráča na svete, ale na skončenom WSOP sa predstavil v naozaj výbornej forme. Ešte viac sa môže zviditeľniť v už novembri, lebo ako všetci dobre vieme podarilo sa mu dostať k finálovemu stolu Main eventu WSOP. Jedna z posledných správ hovorí, že Ivey sa časť svojich peňazí rozhodol investovať do filmevého priemyslu. Stal sa producentom filmu "Yonkers Joe", ktorý rozpráva príbeh bývaleho väzňa, ktorý po dlhom pobyte za mrežami pripravuje perfektný podvod v kasíne pri Craps stoloch.


David Sklansky obeťou lúpežného prepadnutia

David Sklansky,...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Zaujímavosti zo sveta pokru

Odoslaťod LOCAT3R 17 Okt 2009 14:56

aspoň by to mohlo byť trošku aktuálnejšie :) tú prvú informáciu som počul už dosť dávno na nejakom inom webe
Obrázok používateľa
LOCAT3R
 
Príspevky: 451
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 2

Re: Zaujímavosti zo sveta pokru

Odoslaťod palo1973 17 Okt 2009 16:00

LOCAT3R napísal:aspoň by to mohlo byť trošku aktuálnejšie :) tú prvú informáciu som počul už dosť dávno na nejakom inom webe


-mas pravdu,kritika je snad opravnena, trochu som hladal a stalo sa to 3.augusta,ale ja som cerpal z casopisu,ktory vysiel 5.oktobra a osobne som to na inom webe nezachytil(a mozno ani ini citatelia)
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Zaujímavosti zo sveta pokru

Odoslaťod josipjs 17 Okt 2009 16:05

tak ako velmi vela veci co je tu su stare, nikedy sa podari aj mesiac+
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 18 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!