A je to schválené. Poker je hazard! Pokrové kluby to bude st

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: A je to schválené. Poker je hazard! Pokrové kluby to bude st

Odoslaťod Capolos 23 Okt 2009 20:34

1zart1 napísal:
Capolos napísal:pokrovych klubov je dnes uz vsade plno, a aj ked polku pozatvaraju stale sa bude dat kde hrat. a ze tie stoly budu stat vela, podnikat sa da hocikde inde. dnes si kdejaky 23 rocny zasran mysli ze ked ovlada pokrove pravidla ze hned z toho bude vlastna herna (samozrejme trosku prehanam).. tomu zakon zabrani.. poker patri do kasin, alebo do vacsich klubov, so sluzbami + financnou zabezpekou na urovni. to je aspon moj nazor.


Preco patri poker do kasin????? Kde su napr. rulety, hracie automaty, ktore nemaju s hranim clovek vs. clovek nic spolocne??
Naco fin. zabezopeka, ved to nie su kurzove stavky..kde mozu byt teoreticky nekontrolovame vyhry, spravidla je bank tvoreny tym co sa nyvybera od hracov, tak naco zabezpeka? Aby nebodaj floorman neusiel s peniazmy po vybrani vkladov, alebo co?


napriklad tuto v jednom nemenovanom klube garantuju kazdy den 1000€.. avsak nie vzdy tolko na vkladoch vyzbieraju.. teda to zrejme dotahuju z cash game.. co vsak nie je isty zdroj prijmov.. co ked nikto cash game hrat nebude? alebo bude menej cash hracov. cize by bolo vhodne mat zopar korun bokom na horsie casy. na otazku preco poker patri do kasin ti neodpoviem, ale jednoducho kde by mal inde patrit? kartova hra kde sa tocia velke peniaze, si myslim patri do kasina.
Capolos
 
Príspevky: 29
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: A je to schválené. Poker je hazard! Pokrové kluby to bude st

Odoslaťod 7castle 23 Okt 2009 20:54

Teda nie ze by som nesuhlasil s Yegonom ze tie peniaze zmiznu v ciernej diere, a aj s vami ostatnymi ze je nezmysel davat poker do jedneho vreca s automatmi a pod, ale ja vidim aj vyznamne pozitiva tohto zakona najma pre hracov: Poker je odo dna ucinnosti zakon legalne NEZDANENY, co je uzasne. Ja velmi rad zaplatim nejake fee navyse ak viem ze nikto ma nikdy v buducnosti nemoze z DU nahanat ze som nezaplatil 19% z tych milionov co planujem vyhrat. 8-)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: A je to schválené. Poker je hazard! Pokrové kluby to bude st

Odoslaťod dzejkej 23 Okt 2009 20:57

7castle napísal:a velmi rad zaplatim nejake fee navyse ak viem ze nikto ma nikdy v buducnosti nemoze z DU nahanat ze som nezaplatil 19% z tych milionov co planujem vyhrat. 8-)


Now that's the plan, sir! :good: :-D
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: A je to schválené. Poker je hazard! Pokrové kluby to bude st

Odoslaťod pegas1975x 23 Okt 2009 20:58

7castle napísal:............ale ja vidim aj vyznamne pozitiva tohto zakona najma pre hracov: Poker je odo dna ucinnosti zakon legalne NEZDANENY, co je uzasne. Ja velmi rad zaplatim nejake fee navyse ak viem ze nikto ma nikdy v buducnosti nemoze z DU nahanat ze som nezaplatil 19% z tych milionov co planujem vyhrat. 8-)


Paradna hlaska :poklona:
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: A je to schválené. Poker je hazard! Pokrové kluby to bude st

Odoslaťod niki916 24 Okt 2009 00:25

Capolos napísal:pokrovych klubov je dnes uz vsade plno, a aj ked polku pozatvaraju stale sa bude dat kde hrat. a ze tie stoly budu stat vela, podnikat sa da hocikde inde. dnes si kdejaky 23 rocny zasran mysli ze ked ovlada pokrove pravidla ze hned z toho bude vlastna herna (samozrejme trosku prehanam).. tomu zakon zabrani.. poker patri do kasin, alebo do vacsich klubov, so sluzbami + financnou zabezpekou na urovni. to je aspon moj nazor.


No tak urcite to mas pravdu.... V kazdej blbosti co nasi veduci schvalia je nejake pozitivum. Urcite sa obmedzi pocet herni presunie sa to do vetsich herni a do kasin kde sa budu tocit slusne peniaze, ale stale tu zostava urcity minus pre hracou. Niektory by si chceli zahrat a ked maju kazdy den cestovat hodinu a pol do kasina alebo vetsich herni tak si myslim ze sa radsej na to vybodnu... Zahraju si niekde v obycajnom bare na pultovom stole. Dalsia vec je ta ze podnikat sa da hocikde a urcite aj vyhodnejsie nes je pokrova herna.a suhlasim aj stym ze poker patri do vetsich pokrovych klubov ale hlavne takych kde su priestory urcene len na toto. do kasin?! preco? to je blbost. a tak isto je blbost aj ta zabezpeka.... A to ze si otvori nejaky 23 rocny zasran hernu?! nech, ked pozna pravidla a bude sa v tom zdokonalovat na taku urvoen ze da svojim hracom za kratky cas to najlepsie nech sa paci... a podporme ho v tom.... preco nie. Ma odvahu ist do niecoho velkeho a urcite sa aj zlepsit, ale hlavne dat nejaky ten priestor pre ostatnych pokrovych nadsencov....
niki916
 
Príspevky: 17
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: A je to schválené. Poker je hazard! Pokrové kluby to bude st

Odoslaťod pegas1975x 24 Okt 2009 01:36

No neviem ako ostatny ale ja mam do najblizsej herne pokru cca.25 kilometrov a myslim ze po Novom roku to bude uz asi aj 50Km lebo tie likvidacne poplatky prinutia majitelov tu hernu do ktorej mam 25km zatvorit.

PS: poker v ziadnom pripade nepatri len do Kasina. Radsej by som uplne zakazal automaty. Dovod? Su ich plne mesta a fakt je to totalny hazard. Na automatoch sa da ovela rychlejsie prehrat ovela viac penazi. Ked uz nie zakazat tak aspon presunut ich na okraje miest aby tam bol tazsi pristup. To je moj nazor.Poker je zivotny styl ale automaty su obycajny hazard bez zmyslu.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: A je to schválené. Poker je hazard! Pokrové kluby to bude st

Odoslaťod niki916 24 Okt 2009 08:28

pegas1975x napísal:No neviem ako ostatny ale ja mam do najblizsej herne pokru cca.25 kilometrov a myslim ze po Novom roku to bude uz asi aj 50Km lebo tie likvidacne poplatky prinutia majitelov tu hernu do ktorej mam 25km zatvorit.

PS: poker v ziadnom pripade nepatri len do Kasina. Radsej by som uplne zakazal automaty. Dovod? Su ich plne mesta a fakt je to totalny hazard. Na automatoch sa da ovela rychlejsie prehrat ovela viac penazi. Ked uz nie zakazat tak aspon presunut ich na okraje miest aby tam bol tazsi pristup. To je moj nazor.Poker je zivotny styl ale automaty su obycajny hazard bez zmyslu.


super nazor.
mas uplnu pravdu... skorej by som bol za keby automaty presunuli nie na okraj miest ale uplne do kasin a vylucne len do kasin. Automaty nie su len hazard ale to je choroba.
A urcite to zaraba o tisice eur viac ako poker, ktory chcu totalne zrujnovat.....
niki916
 
Príspevky: 17
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: A je to schválené. Poker je hazard! Pokrové kluby to bude st

Odoslaťod Capolos 24 Okt 2009 19:40

niki916 napísal:No tak urcite to mas pravdu.... V kazdej blbosti co nasi veduci schvalia je nejake pozitivum. Urcite sa obmedzi pocet herni presunie sa to do vetsich herni a do kasin kde sa budu tocit slusne peniaze, ale stale tu zostava urcity minus pre hracou. Niektory by si chceli zahrat a ked maju kazdy den cestovat hodinu a pol do kasina alebo vetsich herni tak si myslim ze sa radsej na to vybodnu... Zahraju si niekde v obycajnom bare na pultovom stole. Dalsia vec je ta ze podnikat sa da hocikde a urcite aj vyhodnejsie nes je pokrova herna.a suhlasim aj stym ze poker patri do vetsich pokrovych klubov ale hlavne takych kde su priestory urcene len na toto. do kasin?! preco? to je blbost. a tak isto je blbost aj ta zabezpeka.... A to ze si otvori nejaky 23 rocny zasran hernu?! nech, ked pozna pravidla a bude sa v tom zdokonalovat na taku urvoen ze da svojim hracom za kratky cas to najlepsie nech sa paci... a podporme ho v tom.... preco nie. Ma odvahu ist do niecoho velkeho a urcite sa aj zlepsit, ale hlavne dat nejaky ten priestor pre ostatnych pokrovych nadsencov....


myslim ze zahrat si turnaj raz do tyzdna beznemu hracovi staci. tolko si aj pocestuje ked treba. kto hra kazdy den je bud gembler alebo sa tym zivi a nech sa potom prestahuje do danej lokality.

zabezpeku je urcite treba pokial klub organizuje GTD turnaje typu "0+fee-rebuy" a takychto turnajov sa organizuje vela. a nie je iste aki betonari si posadaju za stol.

s tymi mladymi podnikatelmi som to hovoril preto lebo si myslim ze taky mlady clovek vidi v pokrovej herni hlavne vidinu zisku. a myslim ze aj na ukor zazemia klubu a ponukanych sluzieb. cest vynimkam.
Capolos
 
Príspevky: 29
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: A je to schválené. Poker je hazard! Pokrové kluby to bude st

Odoslaťod niki916 25 Okt 2009 08:10

0+ turnajov je fakt vela a poznam aj niekolko klubov kde vypisu Garanciu a potom ju nesplnia a maju rozne vyhovorky..... Ta Garancia moze byt dobra ale ten mesacny alebo teda rocny poplatok je fakt diskutabilny.
niki916
 
Príspevky: 17
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: A je to schválené. Poker je hazard! Pokrové kluby to bude st

Odoslaťod Ulo 26 Okt 2009 05:36

niki916 napísal:
pegas1975x napísal:No neviem ako ostatny ale ja mam do najblizsej herne pokru cca.25 kilometrov a myslim ze po Novom roku to bude uz asi aj 50Km lebo tie likvidacne poplatky prinutia majitelov tu hernu do ktorej mam 25km zatvorit.

PS: poker v ziadnom pripade nepatri len do Kasina. Radsej by som uplne zakazal automaty. Dovod? Su ich plne mesta a fakt je to totalny hazard. Na automatoch sa da ovela rychlejsie prehrat ovela viac penazi. Ked uz nie zakazat tak aspon presunut ich na okraje miest aby tam bol tazsi pristup. To je moj nazor.Poker je zivotny styl ale automaty su obycajny hazard bez zmyslu.


super nazor.
mas uplnu pravdu... skorej by som bol za keby automaty presunuli nie na okraj miest ale uplne do kasin a vylucne len do kasin. Automaty nie su len hazard ale to je choroba.
A urcite to zaraba o tisice eur viac ako poker, ktory chcu totalne zrujnovat.....


Súhlasím s vami poker je určitý druh športu ako napríklad biliard,ale automaty sú pre chorobných gamblerov ktoré patria naozaj len do kasína.
Tak sa zdá že zachvíľu budeme poker hrávať len buď vo veľkých kasínach,alebo doma s kamarátmi a na internete.
Ulo
 
Príspevky: 5
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 41 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!