A je to schválené. Poker je hazard! Pokrové kluby to bude st

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: A je to schválené. Poker je hazard! Pokrové kluby to bude st

Odoslaťod DevilMayCry 26 Okt 2009 11:57

suhlasim s takmer kazdym nazorom co tu bol prezentovany ktory hovori o tom ze poker sa stal viac menej sportovou disciplinou.....ale teraz ma neukamenujte ale myslim ze sa to tyka hlavne turnajov......cash game ma so sportom velmi velmi velmi malo spolocneho.....a jeden z naj rozdielov preco ho beru statne institucie ako hazard je ze ide o silne navykovu hru ktorej hlavnym faktorom je vidina rychleho zisku.........aby bolo jasne jednoznacne som vsak proti takejto formulacii zakonu a podporujem poker.....mylsim ze naj to vystihol zatial 7castle.........ja hovorim ze stale lepsi nejaky zakon ako ziadny - aspon su stanovene jasne pravidla....je sice nedokonaly ale ukzate mi nejaky bezchybny zakon......

Ulo napísal: biliard

absolutne neporovnatelne.......prvky hazardu su tam minimalne - povedal by som ziadne, skill tam prevazuje jednoznacne nad stastim.....v pokri ta v kratkom case vybucha hocikto ked mu ide karta.........neverim ze nejaky amater co sice pozna pravidla biliardu ale ledva sa trafi tagom do gule by dokazal len s luckom nieco uhrat.....nehorzi ver mi........

Ulo napísal: ale automaty sú pre chorobných gamblerov ktoré patria naozaj len do kasína.

ak si myslis ze poker nehravaju chorobny gambleri tak si na obrovskom omyle.......su ludia zavisli na pokri, ktori tam prehrali take peniaze ze by si neveril a stale do toho davaju dalsie prachy.......
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: A je to schválené. Poker je hazard! Pokrové kluby to bude st

Odoslaťod pegas1975x 26 Okt 2009 12:23

co sa tyka automatov tak to by sme tu mohli fakt dlho diskutovat. V pokri zalezi na tom ake mas vedomosti a mozes ovplivnit svoju hru. U automatov nemusis vediet nic a je to len o stasti. Hovori sa ze u automatov je nastavene 70-80% na vyhru. Velmi vazne o takomto tvrdeni pochybujem. Mal som moznost dost dlhu dobu sledovat dianie v jednej automatovej herni a podla toho co som videl by som povedal ze automaty su nastavene na cca. 20-30% vyhru.
Ale toto nieje stranka o automatoch takze sorry za spam.
Jasne ze je lepsie ked je aspon nejaky zakon ktory dava pokru jasne pravidla. Aj ked znenie zakona je vysoko diskutabilne.
No aj tak verim ze to nejak zvladneme a poker sa bude stale viac rozsirovat.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: A je to schválené. Poker je hazard! Pokrové kluby to bude st

Odoslaťod poldinhoo 26 Okt 2009 12:42

pegas1975x napísal: Hovori sa ze u automatov je nastavene 70-80% na vyhru.


to kde sa toto hovorí? :)
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: A je to schválené. Poker je hazard! Pokrové kluby to bude st

Odoslaťod pegas1975x 26 Okt 2009 12:48

poldinhoo napísal:
pegas1975x napísal: Hovori sa ze u automatov je nastavene 70-80% na vyhru.


to kde sa toto hovorí? :)


Tak to nieje moj vymysel. To tvrdi danovy dozor a prevadzkovatelia herni. Neviem ci to dokonca nieje aj niekde v zakone. Ale hladat to urcite nebudem.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: A je to schválené. Poker je hazard! Pokrové kluby to bude st

Odoslaťod Ulo 26 Okt 2009 12:50

pegas1975x napísal:Jasne ze je lepsie ked je aspon nejaky zakon ktory dava pokru jasne pravidla. Aj ked znenie zakona je vysoko diskutabilne.
No aj tak verim ze to nejak zvladneme a poker sa bude stale viac rozsirovat.


Vto dúfam aj ja.pretože je to jedna z hier ktorá má stále viac a viac svojich priaznivcov.
A čo sa týka toho zákona nevravím že som proti nemu ale je pre niektoré menšie kasína a podniky ktoré vlastnia licenciu na prevádzkovanie pokrových hier likvidačný.
DevilMayCry napísal: Ulo napísal: ale automaty sú pre chorobných gamblerov ktoré patria naozaj len do kasína.


ak si myslis ze poker nehravaju chorobny gambleri tak si na obrovskom omyle.......su ludia zavisli na pokri, ktori tam prehrali take peniaze ze by si neveril a stale do toho davaju dalsie prachy.......


To viem že aj poker je vysoko návyková hra,ktorá pre niektorých sa stáva doslova závyslosťou,ale je tam určite menej prípadov ako pri automatoch.Pretože ako som už písal poker je pre nás mnohých určitým druhom športu aj keď ho porovnávať k biliiardu asi nebol ten najlepší príklad,ale je tomu tak aj keď sa poker radí k hazardným hrám.
Ulo
 
Príspevky: 5
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: A je to schválené. Poker je hazard! Pokrové kluby to bude st

Odoslaťod DevilMayCry 26 Okt 2009 13:22

pegas1975x napísal:
poldinhoo napísal:
pegas1975x napísal: Hovori sa ze u automatov je nastavene 70-80% na vyhru.


to kde sa toto hovorí? :)


Tak to nieje moj vymysel. To tvrdi danovy dozor a prevadzkovatelia herni. Neviem ci to dokonca nieje aj niekde v zakone. Ale hladat to urcite nebudem.


je to pravda.....pokial viem vyhernost automatov je nastavena este vyssie.....ale su tam nejake divne prepocty a celkovo je potom situacia asi takato: podiel výhier na vkladoch za roky 2006 az 2008 bol cca 75 percent (zdroj: danove riaditelstvo)........ ale automaty su jednoznacne totalna k******a............
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: A je to schválené. Poker je hazard! Pokrové kluby to bude st

Odoslaťod cstrike22 26 Okt 2009 14:01

vyhernost na autoamtoch je min. 90% a vyssie je uz potom na hracovi ci zoberie vyhry alebo hra dalej, nasobi atd atd.... je to samozrejme z velkej vzorky, takze je bezne, ze niekto nahadze 1000eur a nevyhra nist a niekto hodi desat eur a padne mu par tisic vyhra
cstrike22
 
Príspevky: 1212
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 4

Re: A je to schválené. Poker je hazard! Pokrové kluby to bude st

Odoslaťod pegas1975x 26 Okt 2009 14:26

vyhernost je relativny pojem. Ked hodis do automatu 1€ a pride vyhra 10centov tak aj to je vyhra. Je uplne jedno ze si stratovy 90centov. Stale je to vyhra.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: A je to schválené. Poker je hazard! Pokrové kluby to bude st

Odoslaťod DevilMayCry 26 Okt 2009 15:35

pegas1975x napísal:vyhernost je relativny pojem. Ked hodis do automatu 1€ a pride vyhra 10centov tak aj to je vyhra. Je uplne jedno ze si stratovy 90centov. Stale je to vyhra.


ziadny relativny pojem.......ked sa za rok do automatov nahadze 100 milionov eur tak na vyhrach sa tym stastnejsim hracom naspat vrati 75milionov eur.......
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: A je to schválené. Poker je hazard! Pokrové kluby to bude st

Odoslaťod pegas1975x 20 Dec 2009 02:38

Cesky "bratia" zacinaju riesit statny rozpocet zdanenim pokru :lol2:

http://www.novinky.cz/ekonomika/187282- ... poker.html
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 34 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!